Americká ambasáda v Izraeli oslávená krvavými orgiami

Spojené štáty americké sa rozhodli  presťahovať svoju ambasádu v Izraeli do Jeruzalema a včera tak aj slávnostne vykonali. Dali tým jasne najavo, že nech sedí v Bielom dome ktokoľvek, anglosionizmus má stále tú istú prioritu, krátko povedané: šíriť moc a dogmy sionizmu. Tomu slúži existencia USA, Británie, Nemecka, Francúzska ...

Za zmienku stojí, že to USA fyzicky zrealizovali za pár mesiacov - v Bratislave tieto potkany tvrdia, že za dlhé roky nedokážu presťahovať svoj bordel z námestia pred Národným divadlom.
 
Ale oveľa podstatnejšie je, že globálni satanisti si svoje divadlo dali doslovne pokrstiť krvou desiatok ľudí. Židia, aby oslávili svojho molocha, v deň slávnosti doslova zámerne zabili desiatky a postrielali stovky Palestínčanov. Tento zločin padá na všetkých sionistov, na všetkých Američanov.
 
Sionisti a Američania sú medzinárodní zločinci a je nutné pre práva humanity ich trestať a eliminovať ich moc kdekoľvek na nich narazíte. Aj keby sa vám to zdalo ako maličkosť, aj keby sa vám tí hadi zdali neškodní a dobrotiví. Pamätajte s akými zločincami máte dočinenia.
 
 
Norman

Blaha dnes požiadalv parlamente, aby si Slovensko predvolao Izraelského pampaláša za tento masaker Palestínčanov.
https://www.webnoviny.sk/blaha-odsudil-izraelsky-masaker-palestincanov-z...
Všimnite si, že webnoviny dali slovo "masaker" do úvodzoviek - asi sa im 59 mrtvych a stovky zranených zdajú málo na označenie masaker. Dobre vedieť, keď pôjdu u nás prestitúti na konár. Tu prestáva AKAKOLVEK sranda.

A požiadal aj o neposlanie vojakov do Pobaltia.

Nehovorím, že Blaha má dobrý politický profil a budúcnosť, ale aspoň si uchoval predstavu, čo je aktívna sebavedomá politika - aj ak by to robil len ako určité gesto, (vlastnú) propagandu.
Toto je téma pre kotlebovcov - kde sú teraz tie hovädá tupé? Načo sme ich volili? Prečo nie sú na uliciach? Dajte si vytetovať na čelo Tisa a odpálte do riti - len ste ukradli agendu a témy, ktoré mali byť povedané, ale ktoré vďaka vám, kotlebovcom, budú povedané až neskôr, ako mohli byť.

.

Náhodný okoloidúci

Chlapci sa boja obvinenia z anti-anti a zrušenia strany, preto mlčia.

Norman

nech zalezú pod postel.
Zrušenia strany? A čo si ľudia myslia, že tým, že budú držať hubu, tak sa nad nimi hajzli zmilujú?

Roland Edvardsen

Hlavná vec, že provokovať s číslom 1488 pretým problém nemali. Veru, z tej strany sa stáva iný "joke". Ale hlavne, že riešia tie potraty, to je určite dôležitejšie ako upozorňovať na zločiny Izraela. Inak toto ma tiež celkom dostalo: http://alternativnacesta.blogspot.sk/2018/05/kotlebovci-prehodnotili-svo...
Ja už som dávnejšie písal, že istá "mainstreamizácia" bude nevyhnutná, ale kotleby zase idú na to zle. Slovenský štát mal zaiste i negatíva a omyly, ktoré kľudne spomenúť môžu, ale zrovna útok na ZSSR k nich rozhodne nepatril a už vôbec to nebola jeho "najväčšia chyba". :-) Ach, stále sú tí chlapci mimo...

Norman

Mali by sa stať salonfehig, ale to by práve museli mať pripravenú nejakú koncepciu. Žiaľ, ich motívom a pohonom bola len provokácie a obajoba chudáka dedka gardistu. To je veru zábava, ale pre spoločnosť je to úplne na nič.

To, že bol Slovenský štát rovnaký, ako každý iný, je triviálna pravda, ale snaha očistiť jeho existenciu určite nie je dosť na politický program.
Najzábavnejší je únik kotlebovcov od reálneho kofliktu minulosti aj súčasnosti, kam patrí ako biologický realizmus tak aj problém sionizmu, do alibistickej fikcie "nevinného" Slovenského štátu. Ale ja nechcem obhajobu nevinného, ja chcem obhajobu iného! Oni už teraz zahodili podstatné hodnoty a chcú byť len stranou typu Matovič - ani nie že kritizovať, ale všetko len ofrflať. Ale aj to hovorím nepresne - oni nenadávajú na vonkajších škodcov, ale na slovenských ľudí v iných politických stranách.
Poviem to úplne presne a slušne, aby sa nik neurazil - je dva roky po voľbách, nech idú do piče, kto má hľadať pod mikroskopom, čo vlastne dobré urobili?

Roland Edvardsen

Nuž, srať už na nich. Nech si teda idú súperiť s primitívnym Hlinom o to, kto je väčší katolibanec. Naozaj, presne na takúto bezzubú, fádnu, neatraktívnu sortu, akou bolo a je, KDH sa začínajú meniť. V budúcich voľbách dám hlas asi SNS. Alebo možno aj Smeru a zakrúžkujem Blahu. :-) Fakt, k čomu je taká zbytočná strana ako LSNS?

anonym

utok na zssr bola chyba

ak je vymysel to, ze nemci planovali nejako preriedit slovanske obyvatelstvo, tak potom rovnaky vymysel je to, ze zssr planovalo v buducnosti zautocit na europu. jednoducho to nepotrebovali

rusko vyhlasilo vojnu nemecku v 1.sv a v podstate prehralo, druhykrat by taku skusenost neriskli
zssr mohlo mat neskor jednotlive konflikty napr. s polskom, tureckom, japonskom, cinou, angazovat sa na balkane ale nezacinalo by si 2x s nemeckom

Jozef Novak

Môj súhlas anonym 2018-05-16-17:39! Roland ako obyčajne perlí, je najvyšší čas pomaly si zvykať na perly jeho ducha. Je tu riadnym členom, ja akurát tak anonymne, takže fakt mi treba dodržať určitú hierarchiu a z nej vyplývajúci rešpekt. Ale dopredu upozorňujem, že ak začne ublíženecky fňukať nad tým , ako ho "rusy" v auguste1968 znásilňovali a okupovali, alebo prinajmenšom jeho slovenský národ, tak dopredu vravím, že "to" bude robiť zbytočne a strčím pod nos toto jeho vyhlásenie s dodatkom, že to bol od Sovietskych boľševikov náramne fasa-dobrý nápad, poslať sem "rusských okupantov" Kličkovcov a ďalších im podobných, aby im, takým ako Roland, oplatili ich zdvorilostnú návštevu z čias prvej Slovenskej republiky.
Čo sa týka Normanovho článku pod ktorým diskutujeme: skvele napísaný článk. Vďaka zaň. Až na jednu drobnosť. Za nejakých hnedoidov "palestínčanov" by som si narozdiel od Normana "prsty nepálil". Čo sa týka tých obetí, je to náramná škoda, čo i len jeden človek zomrie. Aj keď sú to "hnedoidi" čo sa súkajú sem do Európy, sú to takisto ľudia ako my. No svoje problémy nech si riešia tam u nich doma, na území niekdajšej Osmanskej, neskôr Britskej kolónie.

Norman

Palestínčania tam sú doma, nikde sa nepchajú a sú obeť. A napriek tomu ich vraždia po desiatkach, stovkách , pravideľne.
Hnedoidi, pchájúci sa do Európy, sú horšia zgerba, konajú podľa pokynov organizovaného zločinu, nik im nič nerobí ale oni už povraždili desiatky Európanov .... je to veľký rozdiel.

ps. pochvala poteší, ale pri faktoch naozaj až tak nezáleží na akejsi kvalite napísania, čo sa aj tak nedá objektívne zhodnotiť. Ja nielen že neuznávam nejaké spisovateľské kvality u nikoho, ale hlavne neuznávam rôzne tie nepísané predstavy, ako má vyzerať "článok", a to aj na webe, ba aj na alternatívnom webe. Podľa mňa žijeme v dobe, ktorá nevie ani myslieť, ani komunikovať - zato si povymýšľala hromadu klišé, fráz a rituálov, podľa ktorých sa prestitúti snažia písať či hovoriť - aj preto spoločnosť, hlavne je celebrity a iné osobnosti, vyzerá tak zle, ako vyzerá - ako stádo idiotov.

1488

nuž Jožko, ale zas sa hovorí, nehádžte perly sviniam..

Ľubov

Vždy je tam riziko,keď sa k poslaneckým platom dostanú chudobní ľudia.

Tlačia na nich rodinní príslušníci,že ešte to ,ešte to ,a povedzme si úprimne, len výnimočne silné osobnosti tomu vedeli odolať.

Ľubov

okrem turka a juhoafričana.

Popozerala som všetko,čo som vedela,aj na Delete som bola
http://www.delet.sk/spravy-a-politika/izrael/palestincania-su-susedia-na...?
Takto sa k tomu stavia bratislavská židovská obec.Mlčaním.
Predsa však najhoršie sú tie úvodzovky na slove masaker,nemala som predstavu,čo až dokáže servilita.

Napriek všetkému však nechápem,prečo Jeruzalem nebol od začiatku hlavným mestom Izraela,jeho západná časť. Bežní ľudia sa v komplikovaných sinajských vzťahoch nedokážu orientovať.

ps.Predsa len o pár minút sa o masakre Palestínčanov bude hovoriť na Infovojne.Sú jediní.

senil

Bojím se, že tady dojde k velké válce. Izrael donutil USA odstoupit od smlouvy s Íránem. USA tím, že zrušili tuhle smlouvu dále destabilizovali Blízký východ. Bude to vést k vyšším cenám ropy a možná i kválce a další uprchlické vlně. To je to poslední co potřebujeme.

http://www.epshark.cz/clanek/674/bude-tanec-pratele

nové