Áno, Lipšic je aj dnes ráno nový špeciálny prokurátor, nebol to zlý sen

Tak včera narýchlo narýchlo, aby sa náhodou ešte predtým nerozpadla vládna koalícia, zvolili Daniela Lipšica za špeciálneho prokurátora.

Predsa len. Trevalo to dosť dlho, čo hľadali pre amerického agenta teplý flek, a nakoniec sa im to naozaj podarilo. Možno na poslednú chvíľu. A tak okrem jednej na poste prezidentky, máme tu už aj druhú napuchnutú hubu.

Ale oslavy nie sú jednoznačné. Zaregistroval som aj obavy v tom zmysle, že keď tento matelko bordel skončí - a on skončí skôr či neskôr - nastúpi revanš. Sám som použil tento výraz, lebo politický revanš je naozaj proces, ktorý občas nastáva. A môže nastať aj teraz.

Ako často robíme, znova zosumarizovanie:

Dnes sa do basy strkajú ľudia z politických dôvodov - od novinárov cez policajtov až po funkcionárov a kapitalistov. A nezakryte sa volá, že treba zavrieť aj politikov sociálnej demokracie. To je boľševická totalita ako spred sto rokov.

Toto je teda súčasná úroveň, ale ak dôjde k presunu moci, to isté sa bude aplikovať na dnešných zločincov. Lipšic je tam dosadený na 7 rokov - ale nik neverí, že tam vydrží, že ho funkcia ochráni, ak domček padne. Ak domček z karát padne, skončia všetky karty v hajzli. Aj Lipšicova.

 

 

 

 

 

 
Roland Edvardsen

S Lipšicom prestrelili. Jednak odutá gamba je aj v očiach verejnosti pochybná, nesympatická a skompromitovaná (a stačí mi preletieť reakcie po webe - zväčša negatívne) a ťažko sa bude obhajovať, obzvlášť za podmienok za akých sa to celé uskutočnilo (pochybná previerka od kamaráta Krajniaka). A taktiež nabili tým parlamentnej opozícii, ktorá môže teraz presvedčivejšie hovoriť o politickej objednávke na kriminalizáciu Smeru a Hlasu.

Inak ja byť Matelkom, tak by som začal byť práve teraz aj paranoidný (a Matelko je extrémne paranoidný), či sa konglomerát Lipšic, Krajniak + agenti Pčolinskí nakoniec nerozhodnú zbaviť sa ho ako príliš kontraproduktívneho pre ich vec. Ja byť magorom, tak by som sa mal na pozore, práve pred takýmito "kamarátmi."

Náhodný okoloidúci

A presne o tom je tento obrázok:

http://nadhlad.com/obraz/priatelstva-politike

Ema

na svojich kloačných partnerov, Jokerovu hordu nevynímajúc.

Nakoniec sa začnú žrať medzi sebou dve náboženské sekty: sekta ortodoxných sionistov reprezentovaných oduševnelým trtom v českých švejkovských maskáčoch a odutou - teraz už špeciálne - gambou a sekta syslej papule božej Krajčího a jeho prázdnej okresnej nádoby Matoviča, do ktorej Krajčí nalieva jedy ducha svätého. Obidve sekty sú presvedčené, že "boh, v prípade sionistov b*h, má so Slovenskom veľký plán".

Roland Edvardsen

Ja stále nedokážem porozumieť morálnemu kódu, ktorým sa títo sion križiaci riadia. Tak náš dlhodobý politický kamarát a súputník Matoviča, Krajniaka a bratov Pčolinských agresívne jazdil ako papaláš, prekročil maximálnu povolenú rýchlosť, na prechode v obytnej zóne (!), kde v skutočnosti mal ísť oveľa nižšou rýchlosťou, pričom vraj mal počas jazdy aj telefonovať, a zabil človeka na prechode. A z tohto ešte arogantne urobil svoju vlastnú tragédiu (aj na poslednom výsluchu za prokurátora).

A áno, toto zabitie bolo síce neúmyselné, ale to už neplatí pre papalášske prekročenie rýchlosti, ktoré ku smrti dôchodcu viedlo. To bolo vedomé porušenia zákona. A stálo ľudský život. Tak toto už týchto sionistov, ktorí inak bojujú ako o život o záchranu duší a životov blastocýst, netankuje. Aj Lipšicovo povestné naháňanie štetiek, o ktorom po BA kolujú iné legendy (vrátane sklonom k uchyláckym praktikám), nie je téma, hoci sa inak veľmi venujú tzv. sexuálnym témam a moralizujú ostošeť pri druhých.

A ešte jedna vec: aký konzervatívec a kresťan pôjde obhajovať dekadentné duo Kalmus-Lorenz? Aby mohli po Slovensku voľne rozširovať ten najhorší proti-kresťanský a proti-slovenský humus? Stačí Lipšicovi, že humusáci sú anti-Smer a anti-komunisti (aj keď ideovo majú blízko k neomarxistom a správaním k tej najhoršej boľševickej lúze)? Takže aký morálny kód títo križiaci vlastne vyznávajú? Čo je toto za druh kresťanstva? Hmm?

Norman

Ech, o tom je škoda hovoriť. Je predsa jasné, že oni neuvažujú ani najmenej podľa svojich oficiálnych "kresťanských" hodnôt.
Samozrejme, že ich a ani Lipšica osobne ten život toho chlapa zabitého na prechode ani najmenej nehne. Ani najmenej.
Nechcem to zaťahovať do nejakej akoby metafyziky, ale oni sú mentalitou naozaj ako nejaki "satanisti". Oni majú svoju morálku a zvyšok sú len colateral škody.
A pod "satanizmom" myslím spolok starých skazených hoviad, nie nejaké heavymetal hračkanie sa vlasatých pubertiakov, napríklad aj Blahu kedysi. Tieto ich združenia samozrejme s metfyzikou nemusia mať nič spoločné - ale "satanizmus" je naozaj najpresnejší pojem, ako ich charakter priblížiť bežným dobráckym ľuďom.
Lebo dobrák nemá inak dosť predstavivosti, do akej miery sú tamtí ľudia morálne zhnití. Iba keď si uvedomí, že voči nemu je to ako "sekta satanistov".
Konieckoncov, Lipšic a iní podobní majú svojho "boha" tiež plnú hubu.

Roland Edvardsen

Kresťania, poctivo čítajúci Bibliu a chápajúci, by mali dobre vedieť, že diabol nebude k ľuďom prichádzať v čiernom a s rohami, ale v rúchu barančom. Môže sa pritom práve zaštitovať Bohom, kresťanstvom, morálkou či aj bojom proti korupcii, aby zmiatol. Tak to treba mať na pamäti pri lipšicoidnej skvadre, ktorej konanie je v úplnom rozpore s tým, čo verejne radi hlásajú.
Presne tak, nejakí do čierna odetí laveiáni a podobní sú oproti týmto komickí dobráci a módni štylisti. Skutočné zlo je niekde celkom inde a má ďaleko rafinovanejšiu podobu.

Norman

ale popravde, ako nejestvujú morálni satanisti, tak nejestvujú ani takíto voliči "kresťania", ktorí by naozaj verili na dobrotu a baránkov. Takže si netreba myslieť, že podporovatelia Lipšicov to robia preto, lebo veria v ich kresťanské základy. To všetko je len povrchná lož - satanisti si robia svoje, lebo majú svoje primitívne dôvody, a ich priaznivci a voliči ich podporujú, lebo sú im podobní. Len málo je naozaj úprimných teliatok, neverím, že ich je nejaké väčší počet, ktorý by stál za to sa nimi zaoberať.

Ergo - poukazovaním na "nekresťanskosť" týchto zmrdov sa žiaľ nedosiahne až tak veľa, lebo sa to všeobecne vie - len to ľuďom nevadí. Čo ľuďom možno (skúsiť) vysvetliť, to je to, čo títo hlupáci zatiaľ neveria - že títo satanistickí psychopati podpília konár neskôr aj pod nimi a ich deťmi.

O popkultúrnom "satanizme" je škoda hovoriť - vytvorili ho aj tak len oni aby zastreli reálne spolky angložidov pri moci Namiesto skutočných chobotníc sa podsúvali sračky a detinskosti, lacný sex a pseudozločiny (napríklad tupá klasika žida Polanského, film "Rosemarino dieťatko" - Polanskemu neskôr, aká náhoda, niekto rozfranforcoval tehotnú ženu a on sám je odsúdený znásilnovač a v podstate pedofil).

Ľubov

ako bývalý dobrák si to presne takto predstavujem. Ako vojnu medzi živými a rozpadávajúcimi sa mŕtvolami.
Keď sa pozriem na Lipšica,alebo Kolíkové ja už človeka naozaj nevidím.

Uvidíme,čo bude ďalej,strach ma akosi opúšťa.

Roland Edvardsen

Lipšic a Kolíková asi fakt budú psychopati. Lipšic, u ktorého je obrovská priepasť medzi rečami a činmi, a ktorý sa ukazuje ako rafinovaný manipulátor, ním podľa mňa je. Uvidíme, čo bude ďalej. Ale ja si myslím, že touto voľbou Lipšica spravila Matelkova banda obrovskú chybu. Oni naozaj nerozmýšľajú a túžba po politickej pomste ich natoľko zaslepila, že budú robiť vážne chyby a potkýnať sa. Tieto čistky, čo tu rozpútali, tak tým otvorili povestnú Pandorinu skrinku - a s ním spojený aj cyklus pomsty. Budú musieť raz zaplatiť za Lučanského a iných.

Náhodný okoloidúci
Nezabúdaj sa jedno zo základných mocenských pravidiel - kto sa plazí, nezakopne.
Norman

Všetci sme bývalí dobráci a veru za dobráckosť sa netreba hanbiť. Dostať sa z naivity nie je otázka schopností, nehovoriac už morálky - ale proste okolností.

Ak je niekto stále "dobrosráčom", ak to nie je len falošná póza, tak to nie je jeho vina. Je to len jeho nedostatok, ktorý si sám skôr či neskôr odskáče - a potom už dobrákom nebude.

Oni presne to, čo spomínaš, zneužívajú - to, že u dobrákov vytvárajú tabu. Preto hrozia, že nemožno "odľudštiť svojho protivníka". Lenže kým dobráci na človeka nie že nedokážu siahnuť, dobráci si ani nedokážu predstaviť, čo by človek bol schopný - tak zatiaľ oni, satanisti, bez akýchkoľvek zábran, sa dokážu hrabať v ľudských hlavách a samozrejme úplne chladnokrvne zabíjať nielen jednotlivo, ale po tisícoch, po miliónoch. Oni v prvom rade v nás nevidia ľudí - oni s tým svinstvom začali, oni vypustili džina z lampy. My niektorí sme len tí, čo získali imunitu voči ich vírusom a oslobodili sa tak spod ich kliatby.

Pozri, kedysi sa tomu hovorila posadnutosť, dnes to možno nazvať naučený program, indukované memetické paterny alebo podobnými blábolmi - aj tak je to to isté. Proste oni sú naprogramovaní, ako posledný lacný exe súbor na disku tvojho počítača. Alebo aktuálnejšie povedané - sú zavírení. A časť toho zavírenia sa snažia šíriť na svoje obete.

Toto, čo tu je napísané, fakticky spadá pod ich paragrafy o zákaze "šírenia nenávisti" a podobne. Preto tie zákony vytvorili, aby zabránili textom snažiacim sa o oslobodenie ďalších dobráckych duší. S týmto nemožno prísť do masmédií.

Sinuhe

myslím, že s tým výrazom satan a satanizmus netreba narábať tak akosi cudne a nejako vysvetľovať jeho význam a dôvody pre jeho používanie. Človek môže byť aj ateista a súčasne zdielať väčšinu kresťanských hodnôt. Vo svete ale navidomoči pôsovbia sily zla, ktoré nazvime trebárs satanom a ich poskokov nazvime satanistami. Je to praktický, výstižný a všeobecne zrozumiteľný výraz. A napokon, odráža aj realitu. Kto neverí, nech si pozrie otvárací ceremoniál pri orvorení Gotthardského tunelu. Alebo fotku Elona Muska s texaským guvernérom na http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=226724

Ľubov

dal umiestniť Vatikán pred rímske Koloseum sochu Molocha z bronzu.
https://www1.cbn.com/cbnnews/cwn/2019/november/statue-of-molech-pagan-de...

To bolo vtedy,keď F vyvolal škandál s tou "Synodou",keď sa na katolíckej omši uctievali juhoamerické sošky niekde z Amazonie,a do toho ešte bronzový moloch.

Jednoducho,F.potrebuje exorcistu,je posadnutý. Viem, znie to šialene ,ale predpokladám,že to bude musieť niekto
od nich konečne povedať riadne nahlas.

ps.Sinuhe,mám takú prosbu,nevieš mi poradiť,kde zohnať na pc audio knihu Egypťan Sinuhet ? Nie som v tomto podkutá,možno to nejde. Keby náhodou,vopred vďaka.

Truhlík

Nechce sa ti to čítať ?
Waltari bol kedysi jeden z mojich najobľúbenejších autorov.

Norman

Sinuhe, v princípe súhlasím, veď hovorím, že ten výraz možno prakticky používať.

Ale ja tu nerobím volebné slogany či programy. Ja som v prvom rade za racionálne pochopenie vecí, čo najviac do hĺbky, lebo to najviac chýba. Takže aj ten ich "satanizmus" treba nejak vysvetliť, nie je to "všeobecne zrozumiteľný výraz", každý si pod takým slovom predstavuje čosi iné. V mojom podaní týchto "satanistov" nepoháňa žiaden "satan", len oni v takú dilúziu veria. Je to satanistická forma relígia (bez ohľadu na to, či sú ateisti alebo neateisti).

Norman
Dusanbe

zhrnul to všetko jasne a jednoznačne.
Smradi sa zmohli sa len na obvyklé habkanie "Lebo Fico..." alebo na otvorené vyhrážky "nebojte sa !"

Škoda, že sa teraz môžu skrývať pod maskami - bolo by potešenie sledovať ich tváre počas prejavu.
Blaha naozaj na to má - neverím, že nespravia všetko preto, aby ho "nejako"=v prípade tejto bandy "akokoľvek", odstavili.

Norman

Lipšic, Spišiak, Mikulec, Krajniak, Naď, Pčolinský 1,2 ... .... .... krajina prelezená agentami. A Matovič patrí k nim, je to či bol to Lipšicov predskokan.

Gaulíder, Kuciak, Valko - mrtvoly okolo Lipšica a Matoviča -a to sú len tie známe, ktovie koľko ich majú "v pivnici".
aj preto museli rozbiť políciu a zaviedli svoju ČEKU.

Len pripomeniem, že 10 rokov po Revolúcii nežila už polovica boľšvických vodcov, 20 rokov (1937) už vlastne skoro ani jeden z tých veľkých - okrem Stalina.

vrbovčan

Smrť Duckého, Langoša a Majchráka majú čosi spoločné. Tu je úryvok z listu judr. Javorčíkovej, vtedajšej družky judr. Majchráka, sudcu najvyššieho súdu adresovaný judr. Petríkovej vtedajšej ministerky spravodlivosti:

"Pani Javorčíková, hlavná predstaviteľka piatich viet sa ešte pred nedávnom volala pani Stránska. Verejnosti sa zviditeľnila tým, že ako jediná predsedníčka senátu rozhodla v neprospech štátu v kauze tzv. Duckého zmeniek, ktoré opozícia neustále kritizovala. Štát by mal podľa nej za zmenky zaplatiť pol miliardy korún. Dovolím si použiť slová človeka, ktorý už nie je medzi nami a si ho osobne za jeho prácu vážim. Ide o pána Jána Langoša, ktorý získal informácie o tejto sudkyni, postavil sa voči nej a podal 1. júla 2006 na ňu trestné oznámenie práve za kauzu Duckého zmeniek. K rozhodnutiu dospel, keď videl úplný záznam z rozhovorov, ktoré poskytla sudkyňa Stránka a obhajca Union banky Anton Bláha v Slovenskej televízii. Citujem tlačovú besedu Jána Langoša, Citát: " v týchto kontroverzných výpovediach je dostatok dôkazov pre podozrenie z trestného činu prijatia úplatku", koniec citátu. Je pravdou, že prokuratúra nezačala stíhať sudkyňu a pani Stránska chcela, aby stíhali Langoša, čo tiež skončilo v koši. Dnes to už nikomu neprekáža. Sudcovia vedia pravdu, ale verejnosti ju politici predstavia ako líderku, hlavne, že kritizuje vládu, Harabína."

Majchrák sa obesil v garáži svojho domu. Zatiaľ zostáva nevysvetlené, že medzi prvými sa na mieste činu objavil Vladimír Pčolinský. A táto skutočnosť dostáva do podozrenia Daniela Lipšica.

https://sudcovia.sk/sk/dokumenty/zoj/125-javorcikova-otvoreny-list-minis...

https://www.cas.sk/clanok/197117/druzka-sudcu-majchraka-55-pre-klebety-s...

Ešte pripomínam, že Javorčíková rozhodovala prípady exekúcií.

Sokol

Lipšic je ten najvhodnejší.S pádom režimu skončí aj ŠP a keď sa zakopal na 7r tak sa mu zruší krám

nové