Berie ešte niekto Kisku vážne?

Myslím, že nik zdravý už nemôže brať vážne slová toho idiota. Ale keď vytúpenie Kisku v parlamente so správou o stave republiky vzbudilo také pobúrenie v médiach, tak som sa o ten cirkus začal zaujímať.

Cirkus, lebo toto hranie sa na dobrého a zlého policajta už naozaj prestáva byť zaujímavé. Čakala azda vládna koalícia nejaké objektívne či aspoň umiernené reči? Určite nie a preto akoby s nadšením začala na Kisku nadávať. Lebo spravil očakávané, hoviadko nebeské, zasa gracal tie svoje jedy o tom, ako je spoločnosť "sklamaná". Prakticky označil "súčasných politikov" za spriaznených so zločinom - to je tak na jeho úrovni.

Kotlebovci vytiahli zložený nápis "VLASTIZRADCA" - čo bolo pekné gesto. Danko ich fakticky vykázal zo sály a Kiska teda mohol pokračovať. Ale aj tak zostal vlastizradcom, že. 

Text prejavu som si len prečítal - nemám chuť pozerať na tú patetickú hlavu považujúcu sa za herca. Teraz sa už "štátu" vyčíta aj to, že nebol schopný vyšetriť vraždu zasrana Kuciaka. Nuž, nie každú vraždu je možno všetriť, a najmenej tie, ktoré spácha profesionálny zabiják prichodiaci z Ameriky.

Za spomenutie je tento odstavec:

"Je čas prestať odpútavať pozornosť nafúknutými hrozbami, akou sú napríklad migranti. Namiesto toho sa venovať organizovanému zločinu a extrémizmu. "

Takže pre Kiskových židovských pisateľov prejavov je miliarda Afričanov a Arabov na hraniiach "nafúknutá hrozba", ale nebezpečenstvo sú "extrémisti" - hlavne preto, čo povedia a napíšu, že.

Ďalšia zaujímavá veta:

"Musíme opäť obsadiť priestor, v ktorom sa vďaka pasivite a nevšímavosti politických lídrov rozťahujú fanatici a extrémisti."

To sa kiskoidom už nepodarí, ako správne tušia.

 

Ináč tam nebolo nič zaujímavé. Zajtra si na to už nik ani nespomenie, predpokladám. Odloží sa to do archívu, aby sa mu to pribilo na čelo vtedy, keď pôjde pred súd za vlastizradu.

 

 
 
 
Autor: 
forma: 
Roland Edvardsen

Ani neviem, či sa na ten prejav vôbec sťažovať, keďže pre kisku a kiskoidov to je jedine kontraproduktívne. Vidno, že Bútora sa tiež už načisto pomiatol - nuž, to sú oni, veční neurotici a hysterici.

Som zvedavý na ďalšie prieskumy popularity politikov, pretože ak po tomto zvracaní (a aj odhalení ďalších daňových podvodov) bude kiska opäť na 1.mieste, tak potom asi budem mať chuť to tu už načisto zabaliť...

Norman

Ak sú prieskumy volebných preferencií strán často upravované, tak prieskumy popularity politikov ako osôb sú úž úplne deformované. Sú podávané tak, že naivní ľudia si neuvedomia, čo vlastne hlasujú.
To ale nič nemení na fakte, že tieto prieskumy dokazujú, že väčšina populácie v každej modernej krajine je tak premytá konzumom, že sú spoločensky na úrovni imbecila. Opakujem, v každej modernej krajine, opantanej masmédiami.

Zaujímavé je ale aj to, že na Slovensku si na ľudí a voličov sťažujú všetky strany - aj sionistickí globalisti, aj nacionalisti, aj egoistickí frikulíni. Zrejme je to faktor malej krajiny, kde má každý dojem, že ešte môže niekam utiecť. Myslím, že obyvatelia USA, Nemecka, Francúzska a podobne už asi moc netrpia ilúziami, že ešte majú kam ísť, kde to bude lepšie. Konieckoncov, oni v tom lúpežnom hrade, ktorý si nahrabal, už sú - tak kam majú ísť? Na rozdiel od zvyšku sveta, ktorý občas rezignuje a povie si, že ak nemôžem zabrániť tomu, aby nás okrádali, sám sa stanem zlodejom (viď aj prípad Kisku, ktorý, ako sám povedal, si pri styku s amerikou uvedomil, že bude lepšie sa stať židom).

Jozef Novak

Rád som si prečítal Tvoje hodnotenie vystúpenia Kisky. Hlavne preto, že Kotlebovcov som tam nevidel. Asi ich už vtedy Danko poslal za dvere. Hlavne ma zaújmalo umelé prerušenie tej jeho siahodlhej "šnúry" ktorou si tam ulavoval v parlamente. Škodaže si o tom tiež nenapísal. Z vlastnej hlavy tie nezmysly nemal museli mu to chudákovi napísať. Pripomínal toho šéfa z americkej policajnej akadémie, ktorému za rečníckym pultom "hulila vtáka" počas jeho prejavu nejaká ženská. Tiež sa neustále díval dole a slastne pritom vzdychal ako teraz Kiska.