Brass Teapot

Tento film nebol nijako prezentovaný, ale je víkend a je to komédia.

Komedie o chudém manželském páru, který najde kouzelnou konvičku. Ta jim poskytne peníze pokaždé, když sobě (nebo někomu jinému) v její blízkosti ublíží. John a Alice se ale musejí rozhodnout, kam až jsou při plnění svých snů ochotni zajít.
John a Alice, dvacátníci z malého amerického městečka, tvoří zamilovaný manželský pár, který je ale úplně švorc. Alice, jíž odjakživa všichni předpovídali "zaručený úspěch", musí nyní šetřit každou korunu, zatímco si většina jejích přátel užívá života v hojnosti. A její muž John, neurotik se spoustou fobií, prostě jen chce zaplatit účty. Jednoho dne manželé náhodou navštíví starožitnictví poblíž silnice, kde Alici okamžitě uchvátí záhadná mosazná konvička. Záhy zjistí, že to není jen tak ledajaký kousek a že díky ní možná konečně najdou způsob, jak vyřešit svou finanční situaci jednou provždy... Magická komedie Mosazná konvice nám připomíná, že máme být opatrní na to, co si přejeme.(Cinemax)

http://www.csfd.cz/film/331561-mosazna-konvice/prehled/

 

Autor: 
Ľubov

relaxačne,Afi,už si to videl? Lebo to neviem nájsť v programe.Náš vedúci (kina) je taký dobrák,že keď ho poprosíme štyri,aby to zohnal a dal,tak to urobí.

Dúfam,že sa nemýlim,ale začínajú sa objavovať ľudia,čo nerobia všetko len pre peniaze.

Norman

keď už sem Afin z úplne neznámeho dôvodu dá celkom nesúvisiaci film a ja si z neznámeho dôvodu neplním svoju etickú povinnosť a nevyhodím to, tak ti mohol aj poradiť, kde nájdeš podobné filmy.
Napríklad ulozto.sk alebo datoid.sk
Je to zadarmo, a za pár euro je to už úplne konformné.
Prípadne staré dobré veci su aj na yutube, napríklad táto klasika čo behala aj v našej TV
https://www.youtube.com/watch?v=Tpi9xKg-3Lg

Stojí naozaj za to sa vrátit k zopár starším veciam, ktoré určite už inde nie sú, ani dobrák vedúci ich formálne nezoženie :-) Ak má nejaké elektronické kino, môže vám to potom premietať aj na plátne :-))

Ľubov

Skutočne týmto technickým veciam nerozumiem,za socíku sme si ako nadšenci založili v krajskom meste filmový klub.Chodili sme na neskutočné filmy,preberali to potom v škole.
Tak niečo podobné by možno fungovalo aj dnes.:)Začať tak starým americkým Drakulom,upírom Nosferatu.Alebo japonskou Onibabou,keď sme už pri filmoch pre pamätníkov.
Do kín sa zatial vracajú iba "čudáci"ako napr. my.Ale kiná ožijú opäť,lepšie povedané,už sa to stalo.

Norman

byť v kine bolo iné mentálne nastavenie, druh obradu, boli to dve hodiny meditácie v tmavej sále - kde inde to vtedy človek mal? A kde to vlastne má dnes?
To dnešné kiná už nikdy nedajú, žiadnym 3D efektom nevyvolajú to mentálne nastavenie.
Zato máme k dispozícii praktický celú filmotéku, stačí kliknúť. Je to síce bez atmosféry, ale pri starých filmoch to vyvoláva vlastnú (tmavú) minulosť, takže to niekedy stojí za to.:)

1488

to pre ten pekný ornament, či taký čajníček nemáme doma

 

online