Cap záhradníkom - Izrael a V4

Na návrh izraelského premiéra Benjamina Netanjahua založí Izrael spolu s krajinami Vyšehradskej štvorky (V4) pracovnú skupinu pre boj proti terorizmu. Predseda maďarskej vlády Viktor Orbán to oznámil dnes po stretnutí premiérov V4 s Netanjahuom v Budapešti.

Ďalšou spoločnou pracovnou skupinou, na ktorej zriadení sa účastníci summitu dohodli, bude skupina pre spoluprácu v oblasti technológií. Predseda izraelskej vlády pozval premiérov Česka, Maďarska, Poľska a Slovenska na budúci rok na návštevu Izraela.

Podľa slov Netanjahua je spolupráca s Izraelom v boji proti terorizmu a v oblasti inovácií záujmom Európy i krajín vyšehradského zoskupenia. "Je načase prehodnotiť vzťahy medzi Izraelom a Európskou úniou," konštatoval izraelský premiér.

Ak by sa mala Európa rozpadnúť, je zrejme dobre udržať východoeurópske krajiny stále v moci sionistov - tentoraz cez Izrael. Bude sa pokračovať ako v absolútnom ovládaní informačného priestoru, tak aj odlievaní ťažkých miliárd do Izraela (výmenou za židovské bezpečnostné technológie - čiže za predražený nepotrebný brak).

Toľko teda k samostatnosti a rozvahe vodcov štátov V4.

 

 

      

 

Autor: 
forma: 
Ľubov

ale aj o životný priestor.Ich,pochopitelne.

Kam pôjdu,keď to začne? Beriem to len ako taký môj osobný názor,dojem amatéra.
V4 to je predovšetkým sladké Uhorsko,v blahej pamäti,to je milovaná Budapešť,kde im tak dobre bolo.No,do Francúzska ich to asi neťahá

Všetko so všetkým súvisí.Dnes sa vzdal funkcie francúzsky veliteľ vrchných síl generál P.de Villiers.(pardon,tá funkcia je definovaná asi inak,toto mám z bitky o Stalingrad),pre nezhody s Macronom.
Veď aj my tu máme článok o trvalom výnimočnom stave.
Tak si to spočítajme

https://www.instagram.com/p/BWm6Y_zFvbj/?taken-by=israelipm

Norman

Ide o oveľa viac.
Pritom by sa V4 štáty mohli, rovnako ako sa (postupne) distancujú od inváznych migrantov, dištancovať aj od Izraela s tým, že nechcú mať s tým podivným radikálnym teokratickým paštátom nič spoločné.
Alebo teda vytiahnuť na svetlo, že tu vládne anglosionistická sekta a že Izrael je nedotknuteľné zlaté tela.

Buheh

Asi aj majitelia Zemegule si uvedomili, že plán výmeny západoeurópskeho obyvateľstva za islamsko-afro-analfabetický mix je vo východnej Európe absolútne neakceptovateľný a tento región hrozí odtrhnutím z reťaze. Tak ho treba zase raz opatrne podchytiť.

mnkr

ze Izrael vlastni len predrazene nepotrebne bezpecnostne technologie, uz z principu vlastni aj tie top...len ci by ich poskytol V4, je otazne...

Norman

nikde nie je ani náznakom reč o tom, čo všetko vlastní, ale práve len o tom, čo predáva.

Náhodný okoloidúci

Aká je pravdepodobnosť, že "jediná blízkovýchodná demokracia" by Slovensku ponúkla spoluprácu vo veci boja proti terorizmu, keby vládu viedla ĽSNS?

Norman

uvidíme o dva roky
:)

Samozrejme, že žartujem. V skutočnosti je jasné, že by izraelci ponúkali svoj šrot aj Kotlebovi, aj Hitlerovi. Pecunia non olet.
:)

afinabul

Washington Post: Trump sa rozhodol ukončiť program podpory sýrskych teroristov a zakázal CIA dodávať im ďalšie zbrane
Krajiny V4 a Izrael založia spoločnú pracovnú skupinu pre boj proti terorizmu
http://afinabul.blog.cz/1707/cap-a-v4