Chválabohu

Niekedy  sa zlé správy množia, a potom sú tieto alternatívne weby také negatívne.

Preto chcem v rámci pozitívneho a optimistického prístupu k životu napísať, že ak to dobre rátam, dnes je to už azda aj tretí deň, čo nebola na Európanoch spáchana nejaká masová vražda z politicko-náboženských dôvodov.

To je pokrok, nie? 

Sme veľmi radi, že hlavne moslimskí radikáli nám dávajú aj takéto odpočinkové dni.

Neviem, či by sme nemali spraviť na oslavu ohňostroj. Aj Merkelbaba by mohla vystúpiť v TV s tým, že dnes nebol žiaden Nemec rozpáraný.

 

Zaráža ma ale, že sú tak rýchlo zabúdané obeťe nedávnych masakrov. Dvanásť ľudí v Berlíne, vrátane tragických prípadov Češky a Poliaka - kde sú dnes ich osudy a osudy ich rodín, detí, na stránkach médií? Osudy 39 zastrelených z klubu v Istanbule, polovica cudzincov, ale aj Turkov - kde sú ich mená, ich príbehy? Ich osud nie je tragický a volajúci po pomste? Kde je Je suis Istanbul? Je suis Berlin? 

Myslíte, že zabudneme?

 

Nuž, zabúda sa prirýchlo. Preto mám taký originálny nápad: 

Keď už si nik nepripomína tragédiu nešťastníkov, ktorí sa stali obeťami len včera, predvčerom ... skúsme si pietne pripomenúť tragédiu tých, čo sa stanú obeťami zajtra, pozajtra. Ich mená síce presne nepoznáme, ale vieme, že dnes, práve v tejto chvíli chodia neďaleko nás a už zajtra ich zabije nejaký fanatik, zabije ich medzinárodná anglosionistická politika.

Nie je to hrozné?

Možno tých ľudí, ktorých ešte tento rok zabije terorista aj poznáte, alebo ich aspoň náhodou stretnete. Aj oni sa ešte včera tešili na nový rok, aj oni rozmýšlali, čo prinesie, aj oni mali a ešte stále majú svoje plány. A vidíte, už sú na nejakom fiktívnom osudovom zozname, ich osud je spečatený, inšaláh. Možno sa nám teda zdá, že už nemožno pomôcť tým dvanástim v Berlíne, ale možno teda môžeme pomôcť tým, ktorí ešte len zabití budú. Nie ich zachrániť, osud nevieme zmeniť, ale mohli by sme ísť a zapáliť im sviečku pred domom, aby vedeli, kým ešte žijú, že ... že po smrti si nik z verejnosti už na nich nespomenie, takže aspoň takto, dopredu, kým žijú, nech majú radosť, že nezomrú zbytočne. Teda ... že zomrú zbytočne, ale aby videli, ako na tej emócii bude potom parazitovať banda úchylov, tak nech z toho majú niečo aj oni sami.

Hm, keďže ale nevieme, kto to je, nezostáva asi nič iné, len ísť tú sviečku dať všetkým ľuďom. 

Hm, do boha, to aj sebe? To aj mne? A zapálime preventívne sviečku aj svojím deťom? 

 

Ále nie, máte pravdu, tieto myšlienkové experimenty sú blbosť. Je to nepravdepodobné, na dôsledky atentátu nie, naše deti nie, zdochnú určite len cudzie deti.

Cudzie biele deti.

A to nám je jedno.

 

Autor: 
téma: 
Ľubov

 

Buheh

opačnou stranou mince toho istého, čo si napísal, je jeden veľmi smutný fakt: že teraz, kým v Európe ešte stále mloci nemajú prevahu, každý mločí teroristický akt (v Rusku to pekne skrátili na "terakt") je veľmi užitočný ako súčasť postupného prebúdzania spiacej pôvodnej európskej populácie.

Ešte pár rokov, v priebehu ktorých si pôvodní Európania budú hovoriť, že veď sa vlastne nič nedeje, ešte týchto pár rokov potrebujú mloci, aby zosilneli natoľko, aby začali otvorene Európu prerábať na kalifát. Týchto pár rokov máme k dispozícii na prebudenie a na záchranu. (Teda "my" – píšem my ako "my Európania", ale v podstate ide zatiaľ len o západnú Európu – my tu na východe sme zatiaľ stále ešte v pohode, keďže ich tu máme zatiaľ len zopár. Ale keby definitívne dobyli Západ, je len otázkou veľmi krátkeho času, kedy by ten zápas čakal aj nás.)

Neviem či si toto uvedomujú mloci, ale v tejto fáze vývoja je pre nich každý spektakulárny terakt kontraproduktívny, lebo v podstate ohrozuje ich konečný plán. A čím veľkolepejší terakt, tým viac – napríklad taká eiffelovka či bruselský dom hrôzy, a najmä pred nemeckými či francúzskymi voľbami.

Ľubov

Táto technológia,výroba osobností z núl je veľmi stará,ako všetko,čo sadá povedať latinsky:).
Protekcia je to klasické,správne.
Mám taký návrh,ako po iné roky,aj tento,2017,sa o tri dni uskutoční ples v Opere.Ja viem,ignorujeme to,ale povedala by som,že práve tento rok to urobme naopak.Práveže veľmi pozorne sledujme tento ples upírov,pikantné je,že sa koná 13 dní pred Donaldovou inauguráciou a tak som veľmi zvedavá,ktoré sorošove dietky sa tam smelo objavia.To už chce istú "osobnú"odvahu,dnes si štrngnúť s takým Demešom,ale sivá eminencia tam myslím nechodí.Chodí,ak sa nemýlim,iba Heriban s tou svojou Deankou,nie je ťažké určiť,kto je iniciátorom.Rusko je podstatne inteligentnejší,ten sa tam neobjaví,som si istá.No a iste Sisa,diva,aj zaspieva.Je natolko teatrálna,že stále nič nechápe.
No a druhý diel sa bude volať OTO,ten je v marci.Ten tiež bude mať u r č i t e inú príchuť.otík.

Norman

no, účasť bude v pohode, nemajú sa čoho báť.
Na webe je síce stále kopa rečí o Vasky Jugend a o sračkých-šťankách, ale návštevníci klubu v opere, sa, napodiv nemusia ničoho báť. Ani záprdkov dobre mierených.
Zaujímavé. Kde sú?
Mládež robí všetko len naoko a ako zábavu, ale ... nech sa potom nečudujú.
Nech sa nečudujú, že o tú najlepšiu zábavu prídu:)