Debilita EÚ a letný čas

Debilitu EÚ komisárov a ostatných boľševických funcionárov EÚ najlepšie vidno v otázke, ktorá je vlastne apolitická - letný čas.

Podľa vyjadrenia médií, EÚ komisia "overuje žiadosti o zrušenie letného času. Táto otázka je prešetrovaná za pomoci všetkých dosiahnuteľných informácií. Akonáhle dospejú k výsledkom, verejnosť bude o tom informovaná".

A tak to robia už dlhé roky.

To monštrum proste reaguje pomalšie ako dinosaury pred miliónmi rokov. Keby tam posadili skupinku pýthií, mali by výsledky rýchlejšie a oveľa lepšie. Dokonca tá banda kardinálov, ktorá sa volá nemožne konkláva, sa dohodne rýchlejšie na svojom vlastnom vodcovi, ako rozhodne o najmenšej blbosti tá banda najhorších degenerátov a blbcov, zvaná Európska komisia, Euerópsky parlament a všetky tie svine, čo im tam robia úradníkov.

Rozmýšlam, či môj slovnik nie je moc ostrý, ale pretože táto téma naozaj nemá žiaden politický prídych, tak v nej naozaj vidno presne skutočnú neschopnosť bruselského nádora. Zrušiť, vyrezať, spáliť! Brusel prenechať ako ukážkové mesto multikulti (predtým ohradiť 5-metrovým múrom ako uzavreli v Izraeli židov), v Strasburgu použiť budovu parlamentu ako moderné väzenie (poslanci tam môžu rovno zostať).

Letný čas bol zavedený počas Prvej svetovej vojny a teraz ho udržujú globálni páni čiste zo subjektívnej radosti z úplne zbytočnej buzerácie a stresovania poddaných.

 
Autor: 
téma: 
forma: 

default

  • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.

Plain text

  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <alert>
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.