Dobrá správa pre Palestínčanov

Dojná krava Nemecko po prvý raz odškodní židov z bývalého Sovietskeho zväzu, ktorí "utekali o život" pred nemeckou armádou - napriek tomu, že s ňou nikdy do kontaktu neprišli. Navyše, títo sovietski židia dostanú status obetí holokaustu.


Organizácia The Conference on Jewish Material Claims Against Germany prinútila nemeckú vládu Angely Merkelovej, aby vyplatila odškodné sovietskym židom, ktorí pred nemeckou armádou "utekali o život"


Je to dobrá správa - paradoxne nie pre židov, ale pre Palestínčanov. Nech im táto udalosť slúži za vzor. Pretože sa blíži deň, keď bude ich národnou povinnosťou postupovať úplne rovnako nemilosrdne voči tzv. židovskému štátu. Počas nakby milióny Palestínčanov utekali o život zo svojich stáročných domovov pred postupujúcimi beštiálnymi židovskými etnickými čističmi, vybavenými najmodernejšími európskymi a americkými zbraňami. Židia doteraz cynicky vyhlasovali, že Palestínčania ušli zo svojich urobili "dobrovoľne". Nuž iste, mali na výber: "dobrovoľne" odísť, alebo sa nechať zmasakrovať ako v Deir Jásin, ktorý si Menachem Begin tak pochvaľoval.


Sovietski židia, ktorí budú teraz odškodnení, tiež utekali "dobrovoľne". A veru sa nenájde žiadna čepičková hlávka s povestným chochmesom, ktorá by bola schopná dokázať, že medzi sovietskymi židmi dobrovoľne utekajúcimi pred nacistami a Palestínčanmi dobrovoľne utekajúcimi pred sionacistami bol nejaký rozdiel. I keď slabomyseľné chrapúnske snahy šikovných aškenázskych ochrancov ľudských práv (potvrdzujúce ich judaistickú morálnu nadradenosť, všakáno) dokázať, že útek sovietskych židov o život je niečo šialené a tristné a je to holokaust, kým útek Palestínčanov o život... a čo, škoda reči.


 


Mimichodom, pri tejto príležitosti stojí za pozornosť stručná a jasná informácia o židovských mäsiaroch v Deir Jásin z Metapedie a tisíckami slov udrbaná správa vo wikipedii Deir Yassin massacre, kde sa okrem iného dozvieme, že teroristická židovská grupa Hagana, ktorá vraždila iných Palestínčanov na iných miestach "útok odsúdila" - ako keby šlo o niečo dôležité. Málokto vie, že sa vtedy medzi sebou nadšene vraždili aj židovskí teroristi z Irgunu so židovskými teroristami z Hagany, kým uzavreli prímerie a vytvorili spoločnú teroristickú armádu, ktorá dostala svoj štát Izrael. No a samozrejme v tom wikipedickom hesle nesmie chýbať informácia, ako sa Palestínčania za Deir Jásin na úbohých židoch mstili a ako čerešňa na šľahačke dríst o "purity" židovskej armády.


Na hesle vo wikipedii je pekne viditeľná jedna z obľúbených aškenázskych psychotechník: zavaliť svoje zverstvo tonami blábolov a prípadne pridať nejakú irelevantnú mapu.

Autor: