Doktor Lipták - bývalý zľahčovač dnes podlieha panike

Doktor Lipták je známy alternatívec. Patrí k tým, čo spochybňovali nosenie rúšok (treba mu uznať, že nie principiálne, ale s určitými faktickými argumentami). Aj v ďalšom bol dosť bohorovný.

Dnes, čeliac novým číslam a faktom, zrejme zmenil postoje. Tak, ako u mnohých, zrazu vidno pribúdanie paniky. Na soc. sieti hovorí voličom Oľano:

 

„Mám pre vás, blbci, veľmi dobrú správu. Vďaka vám tu skapeme ako psi, ale aj s vami! Keby bol Matovič prefíkaný, nepoviem slovo. Ale desať rokov ukazoval že je bezchrbticový zlodej a sk****syn. A vy, debili, ste takéto monštrá pustili k moci. Lebo vrešťal: Fico kradne. Ste úbohí obmedzenci a najlepšie je, že takí tupí, že vy ani neviete, že ste spustili skutočne peklo na zemi."

 

Pokračuje, že súčasná vláda nakradla za deväť mesiacov viac, ako vlády Roberta Fica za 12 rokov.

„A krádež je to najmenej a len začiatok. Už sme skutočne zdegenerovaní, ešte sa aj tešíte, že ste vyhrali nad Ficom. Hlupáci, zabili ste seba, nás, budúcnosť, Slovensko.“ 

Aj keď je trocha hysterický, nedá sa ináč, len s ním v podstate súhlasiť. Mnohí odmietači reality, v akejkoľvek oblasti, ak ju napokon musia priznať, strácajú nervy. 
 
Roland Edvardsen

Pán doktor vyštudovaný pekne uvoľnil tlak. Inak najnovší prieskum zase "poteší" Igorka. Ešte ďalší pokles. Magorovič bude v budúcom prieskume asi aj na nule, lebo už tento mu ukazuje len 3,6% (!!!) v kategórii úplne dôveruje. To je na hanbu sveta, aby premiér v nejakej krajine mal až takúto nízku podporu a dôveru.

Naozaj, najnenávidenejší premiér aký tu kedy bol. To čo Ficovi a Dzurindovi trvalo roky, jemu na to stačilo niekoľko mesiacov. A to začínal s takými kartami ako žiaden iný premiér: zdiskreditovaná a mainstream médiami nenávidená opozícia, ústavná väčšina, 95 pročkov v parlamente z toho výrazná väčšina oľanáckych, slabá a alibistická prezidentka, atď, atp. Na koronu sa tiež nedá vyhovárať, lebo na nej mohol aj vyrásť a v iných krajinách niektorým vodcom aj pomohla, event. inde nebol až taký prepad dôvery v premiéra a vládu.

Ako to chce pri takomto stave spoločnosti ešte utiahnuť 3 roky? On už dobre vie, prečo vymýšľa manipulácie typu "polovičný" premiér, že sa niekam stiahne a bude len poťahovať nitkami. Napokon tieto jeho fázy, manická vs. depresívna (depresívne, kedy sa stiahne do úzadia), to je pre neho tiež typické. Stačí si spomenúť, ako vtedy vypadol na niekoľko mesiacov z parlamentu, hoci poslanecký plat stále bral, a nebolo o ňom ani chýru ani slychu. Rakúska psychiatria možno volá a Igorovi asi teraz nič iné ani neostáva. :-)

Norman

tentoraz nebude mať možnosť takto uniknúť. Musí mu riadne hučať v hlave, zrejme plače v depresii pri bielej kobyle. Teraz ale nemôže napoly utiecť, ani na zdravotné príčiny nie - lebo by každý vedel, o čo ide. A keď nebude mať svoju liečbu, tak skolabuje. Dúfam. Tipujem :)

Tú bandu štyroch treba jednoznačne vyhodiť, proste kvôli ako takému fungovaniu štátu. Tu už sa Slováci musia naučiť, že život nie sú spievanky, tancovačky, kaviarne a teplé miestečká - ale že treba občas zaviesť poriadok. Zarevať a udrieť po stole.

nové