Do Európy prúdia psychicky chorí, analfabeti a kriminálnici z Afriky

Bohužiaľ, žiadni doktori, inžinieri a jadroví fyzici, čo nás majú obohatiť, ale odpad Afriky s vážnymi mentálnymi a psychickými poruchami s agresívnymi sklonmi. To sú závery nezávislých štúdií aj závery všeobecného pozorovania.

 

Len za polovicu mesiaca júl 2018 sa do Španielska dostalo podľa dát z IOM (Medzinárodná organizácia pre migráciu) okolo 6000 migrantov zo štátov severnej a subsaharskej Afriky, najviac z Maroka, Guinei, Mali a Pobrežia Slonoviny. Do Talianska vďaka zásahu tamojšej vlády sa za posledných štrnásť dní dostalo „len“ necelých 600 migrantov predovšetkým z Tuniska, Eritrey, Sudánu, Nigérie. V Grécku v tom istom období pribudlo na 1300 nových migrantov prevažne zo Sýrie, Iraku, Afganistanu, Kamerunu a Konga.

Od začiatku tohto roka je to viac ako 70 tisíc migrantov. To je oproti rokom 2015, 2016, 2017 v tom istom období viac než o polovicu menej, avšak snaha o presídľovanie pokračuje. Za hlavné povšimnutie ale stojí, že sa mení skladba imigrantov a ich toky. Už to nie sú ľudia na úteku z krajín bezprostredne ohrozených vojnou, ale vyslovene nelegálni ekonomickí migranti z menej rozvinutých krajín predovšetkým subsaharskej Afriky.

Ako je známe, táto oblasť je typická najmenšou mierou vzdelanosti. Nikde som nenašla štatistiku utečencov zo subsaharskej Afriky, čo sa gramotnosti týka, ale ak vezmeme do úvahy, že v týchto štátoch dosahuje gramotnosť iba 40 až 60 %, potom je jasné, že podľa mňa viac ako 50 % utečencov je analfabetov. Osobne si trúfam predpokladať, že to bude možno len 30 % tých, ktorí sú vzdelávateľní a vedia čítať a písať.

 

Veci, s ktorými idú migranti k nám do Európy

  • Veľká chudoba,
  • žiadne pracovné návyky,
  • psychické traumy, ktoré si títo ľudia nesú od narodenia vzhľadom na sociálno-politickú a hospodársku situáciu v krajinách ich pôvodu,
  • zlé kultúrno-genetické predpoklady,
  • nedostatočné hygienické a iné návyky,
  • veľký výskyt infekčných chorôb,
  • a iné zdravotné riziká, ako sú psychické problémy a agresivita.

Nedávna štúdia asociácie „Street psychológ„, ktorá bola vykonaná v Padove v severnom Taliansku tvrdí, že väčšina imigrantov, ktorá sa v súčasnosti nachádza v Taliansku, trpí mentálnou poruchou, ktorá u nich vyvoláva agresívne správanie a psychotické stavy. Až 54 % žiadateľov o azyl preukázalo znaky typické pre post-traumatický stres.

 

Švédska štúdia z roku 2016 zase poukazuje na veľký výskyt schizofrénie u utečencov, ktorí sú pre túto diagnózu vysoko rizikovou skupinou a trpí ňou až trikrát viac ľudí, než pôvodné švédske obyvateľstvo. Schizofrénia je chronické oslabujúce ochorenie, symptómy často zahŕňajú halucinácie, bludy a paranoju. Traumatizujúce udalosti ako je prenasledovanie, konflikty alebo prírodné katastrofy prispievajú k riziku vzniku takýchto porúch. Švédsko zaznamenalo v roku 2015 rekordný počet žiadateľov o azyl a obdržalo 163 000 žiadostí. Štúdia zdôrazňuje potrebu špecializovanej starostlivosti a podpory.

Ako posledný príklad uvediem závery britského výskumu, ktorý uvádza, že psychotické správanie je veľmi časté u Afričanov a ľudí z karibskej oblasti. V tejto štúdii bol zistený až deväťkrát vyšší výskyt psychických chorôb ako pri bielej britskej populácii. Tieto rozdiely boli najvýraznejšia u úzko definovanej schizofrénie a manickej psychózy.

Keď k tomu prirátame už uvádzanú negramotnosť černochov zo subsaharskej Afriky, má Európa zamiesené na naozaj veľký problém. Vzdelaní Afričania a Afričania s vyšším postavením vraj do Európy nemieria, podľa niekoľkokrát popísaných správ ide o spodinu Afriky, ktorá prúdi do Európy.

Nazhromaždený stres, ktorý si nesú z krajín svojho pôvodu, z cesty do vysnívanej Európy, ešte znásobí zistenie, že sa tu musí pracovať. Domy a byty sa nedostávajú zadarmo, peniaze neprúdia z bankomatu len stlačením tlačítok, sex je tu viacmenej otázkou predovšetkým lásky a partnerstva a váľaním sa po zemi sa nedá najesť. Obrovské materiálne, sociálne a sexuálne frustrácie budú spúšťačom všetkých týchto psychických chorôb. Najviac sa rozvinie v čase, kedy prisťahovalci zistia, že výdobytky Európy nie sú ich PRÁVOM, ale musia sa o ne zaslúžiť. Toho bude schopné len malé percento z nich. Všetci hrať futbal alebo rapovať a tancovať nemôžu a stáť vo fabrike pri páse denne osem hodín na zmeny? Vážne si niekto myslí, že budú, vydržia a porozumejú automaticky riadenej výrobe?

Má snáď niekto z autorov presídľovania a podpory migrácie plán, ako uživiť dlhodobo také množstvo ľudí z našich daní? Je snáď niekto z vizionárov o miešaní rás presvedčený, že sa európske dievčatá poženú do vzťahov s takou zdivočenou entitou – negramotnou, psychicky labilnou, fyzicky odpornou a živiacou sa prevažne kriminalitou, krádežami, predajom drog, násilnictvom – bojom vo vojnách, vydieračstvom ako v krajinách ich pôvodu?

Nestrážené hranice a voľný pohyb týchto osôb po celej Európe, ČR nevynímajúc, je časovanou bombou. Kto tomu nechce stále veriť a myslí si, že títo ľudia sa dajú integrovať, začlenia sa do našej spoločnosti a budú sa v krajinách EÚ správať slušne, je naozaj veľký blázon a nezodpovedný hazardér s budúcnosťou našich ďalších generácií. V pohybe je vraj na šesť miliónov imigrantov.

zdroje

 

Pôvodný článok v českom jazyku:

 
Preklad do slovenčiny priniesol Slobodný výber:
Náhodný okoloidúci

OSN již před 18 roky vyhlásilo plán na přesídlení 159 milionů Afričanů a muslimů do Evropy!

 

18 let stará zpráva OSN: Evropa musí přijmout 159 milionů přistěhovalců do roku 2025. Podle serveru se tato zpráva objevila na francouzskémTwitterpost. Ve zprávě se říká, že to je jediné řešení jak financovat důchody a udržet poměr 4-5 pracovníků na jednoho penzistu.
 
Zpráva, která se zabývá výhledem do roku 2050 šla ještě dál, zvláště co se týče Německa a Itálie.
:)
 
To je všechno hezké, jen u toho chybí návod, jak ty přistěhovalce naučit pracovat, tedy těch 97 % z nich, abych nepaušalizoval, protože nějak ty počty nevychází, protože, kdo zase bude pracovat na těch přišlých 159 milionů?
 
 
 
 
A  teraz si predstavme, že OSN chce do Európy dotrepať 159 miliónov afrických kriminálnikov, analfabetov a psychicky chorých osôb. Taký plán dokáže vymyslieť len psychopat. A najhoršie na tom je, že ten plán už roky beží "na plný plyn".
Norman

OSN vznikla ako projekt anglosionistov na realizáciu svetovlády po vojne. Podkladom absolútnej prevahy im mal byť monopol na atómové zbrane.

Nepodarilo sa im udržať monopol na atóm, a aj OSN im prestalo slúžiť naplno. Ale stále je to zvyšok zákerného globalistického projektu. OSN je stále len bič na otrokov. OSN neplní ani tie niektoré dobré veci, ktorým by mohlo slúžiť. Je to organizácia úplne zbytočná.

Náhodný okoloidúci

Chýba politická vôľa OSN zrušiť alebo z nej aspoň vystúpiť a prestať ju rešpektovať. Priveľa jedincov s ňou spojilo celú svoju existenciu a stala sa zmyslom ich života.

Ľubov

ale vieč,prečo sa im ten monopol nepodarilo udržať?

Lebo Stalin dostal k narodeninám darček z Kazachstanu.

Norman

monopol na atómovú zbraň sa nepodarilo udržať hlavne pre to, že to nie je až taký ťažký technický problém. Nielen ZSSR, ale aj iné štáty to dokázali skôr, ako OSN vytvorilo organizácie umožňujúce vývoju týchto zbraní zabrániť.
Atómový monopol bol len taký relatívne krátky ale intenzívny sen globalistov v časoch,keď sa im podarilo usmažiť státisíce v Hirošime a Nagasaki. Hm, satan nejestvuje, ale jestvuje satanizmus. (a nemyslím ten operný či metalový, ale skutočný)

Ľubov

Áno,viem.Ešte chcú aj latinku tí šialenci. Budú veľmi bohatí.

Emanuel,ak Ti nevadí,že najinteligentnejšia postava z filmu je jevrej ... a chceš si premrskať ruštinu
https://www.youtube.com/watch?v=t5j3rlzh3Hk

Ľubov

Áno,viem.Ešte chcú aj latinku tí šialenci. Budú veľmi bohatí.

Emanuel,ak Ti nevadí,že najinteligentnejšia postava z filmu je jevrej ... a chceš si premrskať ruštinu
https://www.youtube.com/watch?v=t5j3rlzh3Hk

Emanuel

Ste zlatulko. Pozriem. Na ruskej klasike som vyrastol.

Emanuel

Dostal darcek z USA od Rosenbergovcov a Fuchsa

Ema

Norimberg, december 2017

 

"Utečenec" zaútočil na 73-ročnú dôchodkyňu a skopal ju do hlavy.  Tento týždeň ho súd oslobodil. Ide o schizofrenika.

Aj keby čierne osadenstvo mimovládnych taxíkov nebola zbierka preukázateľných psychiatrických diagnóz - akože je - mentalita týchto zdegenerovaných afrikých populačných prebytkov je z hľadiska našich európskych štandardov taká odpudivá a hrozná, že ich možno označiť za problémových magorov všetkých.

Jozef Novak

Je to strašné čo sa na nás valí.

Ema

ktorá si ide ako obvykle vo svojom rodnom meste na svojej dôverne známej ulici za bieleho dňa niečo nakúpiť a odrazu na ňu vybehne polonahý neger z Afriky a skope ju do hlavy - to je proste absurdné.

Náhodný okoloidúci

Opicu z džungle vyženieš. Džungľu z opice nevyženieš.

Neviem, kde som to čítal, ale je to tak.

Ema

...a mieri do Nemecka.
Čo chce robiť? V montážnej hale korporácie? Nie. Ide hrať futbal a basketbal. "Milujem Germoney!"

Pozri videjko z Španielska s čerstvými africkými prírastkami
https://www.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/neue-fluechtlingsrou...

Náhodný okoloidúci

Z článku jasne vyplýva, prečo africké vlády odmietajú týchto "utečencov" prijímať naspäť. Jednoducho sa potrebujú zbaviť kriminálnikov a duševne chorých z psychiatrických ústavov, aby ich nemuseli živiť a hádžu ich na krk Európe. O dôvod viac hermeticky uzavrieť hranice a použiť na ich ochranu všetky dostupné prostriedky.

senil

Túto migráciu je potreba zastaviť. Afrika má obrovský problém. Počet obyvateľov má stúpnuť  1 miliardy dnes na 4 milirady v roku 2100. takže migrácia do Európy bude nekonečná. Jediná šanca jak zachrániť Európu je zatvoriť hranice. Bohužial naše elity sa snažia túto migráciu zlegalizovať. Strašné. Jedine Maďarsko to odmietlo. 

nové