Francúzsko definitívne na dne

Pri oslavách najvyššieho francúzskeho štátneho sviatku, v Nice, metropole bohatstva a horných desť tisíc, bolo teroristickým útokom zavraždených takmer sto ľudí.

Môže byť ešte väčší stupeň poníženia?

Treba okamžite zaviesť skutočne výnimočný stav, a to po celej Európe. Všetkých, ale doslovne všetkých ilegálnych cudzincov vyviesť buď do štátov, odkial prišli, alebo do Lýbie. To sa týka hlavne všetkých "žiadatelov o azyl" - v Lýbii sa o nich postará OSN alebo tamojšia nová demokratická vláda, ktorá tam vládne odkedy USA odstránilo Kadáfiho.

Zakázať všetky totalitné cudzie ideológie, v prvom rade islam.

Preveriť všetkých ľudí s napojením na cudzinu, teda ľudi majúcich síce nejaké papiere o pobyte či tzv. občianstvo, ale evidentne spojených s krajinami, ktoré sú nepriateľsky naladené voči Európe - to znamená Saudská Arábia, Turecko, Egypt, Afganistan a podobne, ale aj Izrael.

Vyhodiť z politiky všetkých, ktorí tento stav spôsobili a tých najhorších stíhať súdne za vlastizradu.

Na lokálnej úrovni tvoriť domobranu a civilné hliadky, ktoré by sa pripravovali na konfrontáciu aj s lokálnymi extrémistami, ktorí tu presadzujú rozklad. Netolerovať ich prejavy nenávisti ale naopak, dávať im pri každej príležitosti najavo, že ich moc skončila a národ ich nebude viac rešpektovať.  

Okamžite zrušiť spojenectvo s USA v NATO, pretože to tieto veci ani najmenej nerieši, namiesto toho zámerne zaťahuje Európu do konfliktov s Ruskom. Keďže vyhodiť USA z NATO prakticky nejde, treba odtial vystúpiť a vytvoriť novú vlastnú obrannú allianciu.

To je cesta, ktorej sa nedá vyhnúť, ak celá Európa nemá za pár krátkých rokov skončiť ako Irák alebo Sýria. Tieto teroristické činy poloamatérov sú totiž stále nič s tým, akú občiansku vojnu tu dokážu vyvolať islamistické ale aj iné teroristické siete.

Zabíja sa - je vojna.

Podľa toho budeme konať.

 

Buheh

vcelku komplexne. Nie je čo dodať. A všetci, čo tu sme, to vieme.

Ale všetci vieme aj to, že aj táto vec je súčasťou väčšieho obrazu, širších súvislostí. Akurát dnes som našiel na tému mechanizmov globálnej nadvlády pekný článok. Ospravedlňujem sa, nemám rád linky, ale tento článok podľa mňa stojí za prečítanie. Niežeby to bolo niečo nové, ale je to pekne vystihnuté. Tony Cartalucci prirovnáva globálne ovládanie k orientálnej hre go:

http://www.zvedavec.org/komentare/2016/07/6957-usaid-a-americka-nadvlada...

Hovorí, že ak má globálny agresor dostatočne vybudovanú paralelnú štátnu a riadiacu štruktúru, môže pristúpiť k rúcaniu tej pôvodnej. Tak mi napadlo, či toto už nie je ten prípad: pavúk už odhadzuje vycicanú škrupinku mŕtvoly starej Európy.

Norman

Ći je ten komentár k atentátu v Nice? V tom minulom článku
http://nadhlad.com/content/znasilnenie-po-svedsky
bolo totiž napísané:

Anglosionistická ríša, ktorá teraz zožrala ešte aj tie boľševické zvratky, je už tiež riadne v koncoch s dychom, ale je tak egoistická, že radšej svoju korisť zničí, ako by jej darovala slobodu. Zničenie "zlej" Európy bol beztak odjakživa ciel USA, pozrite sa do histórie.

Tým chcem povedať, že áno, bezpochyby, Amerika nás už chce nechať len rozložiť, padnúť. Už im nezáleži ani na prospechu. Už sme pre nich len negatívna konkurencia.
Je to hra, akú hrali v Afganistane proti Rusom. Tam tiež najhoršie dopadli domáci. Pretože nemajú a nevedia nič lepšie, používajú ten istý postup. A ak ich necháme, bude to tu - bez nejakého veľkého reháňania - na konci vyzerať ako napríklad v Afganistane.

Vlado

Amerika sa na nás môže vysrať, majú dosť svojich starostí a problémov.
a ty, ako "sionbijec" by si to mal vedieť, že ?

Norman

Veľa vecí sa môže, ale ako vidno, Amerika sa pchá do všetkého a kdekoľvek.
Že majú kopu problémov? No veď tie práve skúšajú riešiť na úkor nás všetkých.
Neviem, ako to myslíš.

Truhlík

Francúzsko prešlo cestou od bitky pri Poitiers 732 keď porazili islam po Francúzsku revolúciu 1789 keď slobodomurári popravili katolíckeho kráľa a dva milióny odporcov demokracie. Teraz má ten islam vo Francúzsku cestu otvorenú. Volá sa to príčina a následok.
Takisto je príčina a následok, že Nemci vyvolávali islamský džihád už v prvej svetovej, že USA podporovali Taliban a al Kajdu, že Chomejní, bin Ladin a starší Carnajev z Bostonského atentátu boli agenti CIA, že Poliaci organizovali kongres čečenských bojovníkov za demokraciu, že Merkelová miliónom povedala Wilkommen. Kto seje vietor žne búrku.
Náhodou som dnes pozrel rozhovor na TA3 nejakého tamojšieho presstitúta. Hlavne že ten kokot tam spomenul židovskú školu. To je proste mantra. Keď sa mucha vysere na tortu tak to má súvis s holokaustom. Lenin večne živý.
V Rádiožurále zas kondolovali, že aby sme to už nikdy nezažili. Plne to zodpovedá dnešnému významu slov dúha a slniečko.

Norman

Iný link na zvedavca, priamo k prípadu:

Na promenádě, kde došlo k masakru, se už objevují svíčky, plyšoví medvídci a vzkazy vyděšené veřejnosti. Předpokládám, že podobné improvizované pomníčky se budou objevovat v mnoha městech Evropy. Nic jiného už nedokážeme vymyslet.


Veru, mám dojem že už každý vidí, že srdiečkari sú úplne nepatriční. Kvetinky, sviečky a medvedíkovia veci určite nevyriešia, je to proste odporné pokrytectvo. Stwora síce stále nevie a nechce veriť tomu, kam až to celé dospelo - ale tento základ už vie.

 Buheh

či sú v predaji z tejto série aj plyšoví daešáci?

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/67927/vrazdici-panenka-pro-palesti...

Na tom chodníku by to pekne ukázalo.

Je suis macko, plyšový daešák a sviečočka. Symbol bruselskej balisticko-kabalisticko-kanibalistickej Európy dneška.

Norman

tieto ich "magické" zaklínadla evidentne prestali fungovať.
Preto je verejnosť oprávnene šokovaná.
Práve v TA3 tlačovka, kde Hollande vyhlásil " vydalis sme sa cestou bezpečnosti občanov..", ale evidentná pravda je tá, že naopak, už dávno sa vydali cestou, že bezpečnosť je druhoradá a že veci sa uhrajú v dobrom a samé.
Kto ich varoval, ako napríklad my, bol označovaní za negativistu. Kto mal pravdu, je jasné.

Je ťažko ich dnes varovať výraznejšie, ako hromadou mrtvol - teda ako hovorím, udalosti nás už predbehli.
Na druhej strane - dnes ľudia zas neveria, že toto skončí regulárnou občianskou vojnou - odvolám sa na príklad Donbasu - také lokality budú v Európe, teda vo Francúzsku, Taliansku, v Anglicku prípadne Rakúsku, v Grécku. Toto ľudia ešte dosť dobre neveria.

lecce

situacia je na je suis jesuis

Buheh

mi napadlo, že teraz je "medzinárodné spoločenstvo", mysliac tým mainstreamom pasené ovečky, v tom správne šokovanom rozpoložení, a to je možno tá pravá chvíľa pre Rusko, aby poslalo do Sýrie zopár pekných darčekov umožňujúcich čo najväčšiemu počtu pravoverných dostať sa k svojmu vytúženému Alahovi okamžite a najpriamejšou možnou cestou.

Aman Againsttime

Čo k tomu treba dodať? Predovšetkým sa pomodlime za obete z Nice :-(. Avšak mali by sme tiež cítiť ľútosť k našim moslimským spoluobčanom, ktorí sa budú musieť teraz vysporiadať s nárastom šikanovania zo strany pravicových extrémistov a populistov. Oni sú tiež obeťami terorizmu. Musíme mať vždy na pamäti, že moslimská komunita ako celok nenesie za toto zodpovednosť. Väčšina z nich je predsa umiernená a ľudia, ktorí páchajú teroristické útoky nereprezentujú pravý islam, ktorý je v skutočnosti náboženstvom mieru.

A nezabudnite si tiež zmeniť profilovú fotku na FB na francúzsku vlajku. Francúzsko dnes potrebuje našu podporu a súcit.

afinabul

Ivo Samson: Multikulturalizmus zlyhal, zvykajte si
http://www.hlavnespravy.sk/ivo-samson-teroristicke-utoky-zial-budu-pokra...

lecce

ak by este vychadzal karol hutyra, tak by asi mal titulnu stranu
vazeni, vtip je smiesny iba raz

slaven1

Kým všetci pozerajú na dôsledky euroatlancizmu vo Francúzsku, Turci si doma robia poriadok.

https://www.rt.com/news/351334-ankara-shooting-jets-helicopters/

Erdogan s listom Rusku pridlho otáľal. To bol vtip. Ani keby ho poslal hneď po zostrelení SU24 tak či tak jeho prezidentské obdobie skončí pučom. Prevrat v Rusku proste nebude (úspešný) a Turecko treba nasmerovať na nový vektor, skôr než bude neskoro.

prasiatko Mlsko

Ano, už je neskoro. Prevrat BOL NEUSPEŠNÝ, a III. svetová raz začne konfliktom medzi RF a falošným Tureckom, keď napadnú Grécko.

slaven1

Za piatkovým (čudným) "prevratíkom" v Turecku stáli stáli americké sily. Trest Erdoganovi za normalizáciu vzťahov s Ruskom (list). Prevrat bol potlačený. Stále hľadám na nete video bombardovania alebo forky vybombardovanej budovy tureckej tajnej služby.

Zdá sa, že v Turecku budú (zákonne) popravovať. Medzi popravenými budú aj organizátori puču spomedzi Turkov. Nemecká okupačná vláda proti tomu okamžite protestovala. Sú vystrašení, pretože vedia, že Turci Nemcom (a ostatným národom Európy) "ukážu cestu":

Merkel's spokesperson [Steffen Seibert] on Turkey: "Introduction of death penalty would mean immediate suspension of accession talks"

Dobití tureckí generáli pučisti

Referendom v Maďarsku je o dekolonizácii, nie o invazistoch

Medzi tým je známy presný dátum referenda v Maďarsku oficálne o povinných kvótach na prijímanie invazistov utečentov, ktoré (aj nám) diktuje Brusel (lebo to tak máme v ústave, že môže). Toto je znenie otázky:

“Prajete si, aby bola Európska únia oprávnená predpísať nútenú imigráciu cudzincov v Maďarsku bez súhlasu parlamentu?”

Asi budú mať čosi podobné v ústave aj Maďari, alebo neoficiálne sa Maďarská vláda občanov pýta toto:

"Prajete si, aby nám bola Európska únia oprávne predpisovať čo máme robiť vo vlastnej krajine bez toho aby to schválil parlament? Tento raz sa to týka nútenej imigrácii cudzincov."

Maďari, naši dobrí susedia, dekolonizujú.

Truhlík

Objavili sa špekulácie, že Erdogana zachránili Rusi.
http://svpressa.ru/politic/article/152938/

slaven1

Vraj nám chýba 12000 zdravotných sestier, nechala sa počuť komora sestier. Tak nečudujem sa, ked prebieha výplata koloniálnej dane (vychováme a potom ich pošleme Západu a nám neostáva).

Ono je to spravené tak chytro, bezštruktúrne (bez priameho príkazu). Súčasťou celého systému, od nastavenia hospodárskych podmienok (vzťahov) u nás doma až po propagandu, sú aj takého články (náhodne som naň narazil):

Päť rokov môžeme pracovať bez povolení: čo robia Slováci v Rakúsku, Nemecku či Švajčiarsku

Že to nie je propaganda? Aká okupácia? Aký neokolonializmus? A ktože, ktože prevádzkuje portál Aktuality.sk? ;-)

Už kto zachránil Erdogana "nevažno", my sa budeme musieť zachrániť sami.

slaven1

http://zemavek.sk/articles/view/madarsko-poziadalo-mmf-o-odchod-z-krajiny

MMF je štruktúra, cez ktorú Washinkton uskutočňuje svoje riadenie.

slaven1

Kárateľný batalion "Znásilňovač" iregulárnej americkej armády ISIS, pozostávajúci z obyvateľov Afriky, Blízkeho východu, Indie, Afganistanu... je na trestnej výprave (bude trestať) do Maďarska.

 

 

Batalion "Znásilňovač" pri oddychu vo Vojvodine, Srbsko 2016
Batalion "Znásilňovač" iregulárnej americkej armády ISIS pri oddychu vo Vojvodine, Srbsko 2016.

"Znásilňovač" oddychuje

 

 

 

Vrchný politruk kárateľného batalionu pri informačnej robote s tzv. novinármi, ktorí propagandisticky obsluhujú celý proces presunu jednotlivých bataliónov ISIS.
Vrchný politruk kárateľného batalionu pri informačnej robote s tzv. novinármi, ktorí propagandisticky obsluhujú (prikrývajú) celý proces presunu jednotlivých bataliónov ISIS do Európy, Srbsko 2016.

 

 

Pri presune májú vojaci civilné "maskáče". Jeden dokonca ružový, ženský ruksak (žien tam niet, tak si ho zobral on). Uniformy zabezpečili NGO v "občianskych zbierkach pre chudákov utečencov".

Pri presune májú vojaci civilné "maskáče". Jeden dokonca ružový, ženský ruksak (žien tam niet, tak si ho zobral on). Uniformy zabezpečujú zahraničné NGO v "občianskych zbierkach pre chudákov utečencov", Srbsko 2016.

 

 

Celé video tu:

Aman Againsttime

Turecko zaiste treba nasmerovať na nový vektor. Táto nesympatická krajina nám pije krv už príliš dlho. Tento puč zrejme smeroval k sekularizmu vzhľadom k tomu, že ozbrojené zložky v Turecku majú v úcte Atatürka a vždy bývali akýmsi garantom sekulárneho charakteru Turecka. Predovšetkým islamizácia Turecka vyhovuje všetkým tým psychopatom z Obamovej administratívy, agresorom, ktorí túžia vo vojne s Ruskom, atď. História ukazuje, že proti islamistom nezabralo nikdy nič iné než tvrdá a nekompromisná sekularizácia (napr. žiadne hidžáby a podobné kraviny, žiadne povinné náboženstvo na škole, verejné prejavy a pod.). S islamistami nemožno robiť kompromisy.

Aman Againsttime

Teraz čítam, že ten Tunisan mal dvojité občianstvo a kriminálnu minulosť. Presne o tom som tu nedávno písal. Okrem ilegálov treba okamžite pozbaviť francúzskeho občianstva a deportovať všetkých tých musulmanov, ktorí sa dopustili trestnej činnosti a majú zároveň dvojité občianstvo (väčšina moslimov vo Francúzsku má dvojité občianstvo, takže "no problem". Stále by im ostalo občianstvo krajiny pôvodu).

Buheh

myslím že by to už mohli inovovať, napríklad na:

Sionisté, islamisté, teroristé

Grigoriy-Ilmoran

Naozaj neviem, ako sa mi mohlo stať, že práve ja som prorokom aj jasnovidcom.
Ján, ktorý mal zjavenie na ostrove Patmos, je posledným, ktorého Písmo sväté uvádza.
To ešte boli biblické časy. Odvtedy nič.
Tak sa mi zdá, že ja som prvým "postbiblickým" prorokom.

Práve dnes ráno som mal videnie, že v nejakom európskom meste jeden neeurópsky pomätenec opäť zabije desiatky ľudí.
Šéf postihnutej krajiny vystúpi v televízii, a všetkých uistí, že tento barbarský čin zbabelcov nás neodradí, nevzdáme sa našich hodnôt, práve naopak, zomkne ľud v presvedčení, že jedinou správnou cestou je ešte viac presadzovať ideu importu a integrácie Afričanov a Arabov do Európy.
Kiskovi jeho poradcovia naaranžujú smutnú tvár, a prehlási, že je veľmi zhrozený. Fico prehlási, že Slovensko čin odsudzuje, a ako predsedajúca krajina prispeje k zvládnutiu celej situácie. Lajčák ubezpečí, že medzi mŕtvymi a zranenými nie sú žiadni Slováci. Kaliňák šikovne využije situáciu, a v snahe odvrátiť pozornosť od odvolávania v parlamente, pošle vládny špeciál s dvadsiatimi psychológmi na palube, aby vyzdvihli všetkých troch Slovákov z postihnutej oblasti. Slúbil tiež, že aj v budúcnosti, ak sa nejaký Slovák na svojej ceste do cudziny niečoho zľakne, pošleme pre neho vládny špeciál. Odkedy Kažimír navymýšľal kopu dalších trikov, ako okradnúť Slovákov o poslednú korunu, môže si to štát dovoliť.
Psychológovia sa na spiatočnej ceste spýtajú postihnutých, či sa veľmi zľakli, poradia im, aby si nabudúce dobre rozmysleli, kam lezú, a psychológovia vyfakturujú vláde (teda nám daňovým poplatníkom) každý dve tisícky eur plus diéty a DPH.
Potom som v mojom videní videl, ako v TA3 ukazovali zábery z postihnutej oblasti, a zavolali telefonicky svojho spravodajcu. Keď ho po niekoľkých nepodarených pokusoch konečne dostali na drôt, redaktor pozbieral všetky svoje tvorivé schopnosti, a opýtal sa spravodajcu jednu absolútne duchaplnú otázku:
- Janka, aká je nálada v meste, ako sa ľudia vysporiadavaju so situáciou?
- Všetci sú šoknutí, ale nikto sa nevzdáva našich európskych hodnôt, zapaľujú sviečky, cudzí ľudia sa spontánne objímajú, vytvorili na námestí oltár multikulturalizmu, kladú karafiáty a lacných plyšových medveďov na mieste, kde zahynuli obete najväčšieho sociál-inžinierskeho experimentu v dejinách z laboratoria v nejakej škole vo Frankfurte na Mohanom.
Nejaký politológ sa nechal počuť, že existuje reálne nebezpečenstvo, že situáciu by mohli zneužiť neonacisti na svoju propagandu proti našim hodnotám a euroatlantickej jednote. Ešte dodal, že Putinovi sa asi celá vec hodí do jeho protieurópskej agendy.

V mojom videní potom TA3 ukázala zábery z aktuálnej záchrannej akcie talianskeho námorníctva pri brehoch Líbye.
Úplne nový nafukovací čln určený pre pätnásť osôb naložený stovkou černochov z tropickej Afriky, každý so sýrskym pasom, vyplával z Líbye. Čln sa dostal 25 metrov od líbyjských brehov, a okamžite vyslal SOS signál, ktorý zachytila talianska vojnová loď, ktorú si tam talianski daňoví poplatníci poslali, aby zabránila ilegálnym černochom pchať sa do Talianska.
Loď černochov zachránila, ale z nejakých pre normálneho človeka nepochopiteľných dôvodov ich nezaviedla do 25 metrov vzdialenej Líbye, ale do Talianska.
V prístave na Sicílii loď privítal sám pápež František aj s dvanástimi kardinálmi, a všetkým černochom poumývali nohy.
Jeden černoch sa pri umývaní nôh opýtal pápeža ako sa volá, o čo mu ide, či nemá zápalky, a kade sa ide do Nemecka.

Buheh

Zdá sa, že dnes ľudia nadobúdajú jasnovidecké a iné geniálne schopnosti.

Ja som napríklad dnes dostal skvelý, objavný a multikultúrne hodnotný nápad. Inšpiroval ma k nemu článok, ktorý však netreba čítať, pointa sa ukrýva už v nadpise "Naučme sa žiť s islamským terorizmom a nehádžme všetkých moslimov do jedného vreca":

http://www.hlavnespravy.sk/juraj-droba-naucme-sa-zit-s-islamskym-teroriz...

Veď on má pravdu! Naučme sa konečne zaujať voči invázistom správny postoj. A dnes už naozaj nie je nevyhnutné, aby sme ich všetkých hádzali do jedného vreca!

Grigoriy-Ilmoran

Z humanitárnych dôvodov. Aj ľudskoprávnych. Žiaden človek by nemal byť hadzaný. Do ničoho.

Prečo hádzať?
Ak mala obyčajná Líbya spolu s Tureckom dosť lodí k tomu, aby sa do Európy doplavilo viac ako tri milióny nežiaducich ilegalov v priebehu piatich rokov, nemajú všetky európske krajiny spolu dosť luxusnych výletných lodí k tomu, aby ich všetkých v pohodlí poslali domov behom šiestich mesiacov?
(Som asi prvý človek, ktorý ponúka černochom luxusné výletné lode. Asi je už načase, aby som aj ja založil nejakú mimovládku.)

Aj tak si myslím, že reálne je v Európe za takéto humánne riešenie najmenej deväťdesiat percent obyvateľstva, a za hádzanie do jedného vreca je len nepatrná menšina.
Darmo je, my Árijci sme naozaj ušlachtilí ľudia, a bolo by dobré, keby sme takí navždy zostali. Potrebujeme k tomu, aby nás už konečne nechal každý na pokoji, aby nám nikto nevnucoval svoje pomýlené hodnoty, aby nás prestal poúčať, ako my máme žiť.
Čo je na tomto rasistické, xenofóbne alebo dokonca antisemitské?

Buheh

V Mőbelixe majú zaujímavé zľavy, napríklad tu:

https://dohliadac.sk/akcia/vrecia-na-odpad-fino-120l/5563

Aman Againsttime

Pozerám práve ďalšieho známeho degeneráta a snažím sa v jeho slovách nájsť nejakú logiku, ale akosi sa mi to nedarí :-): http://www.tyzden.sk/spolocnost/33405/teroristi-nas-porazia-len-vtedy-ak...

Ja sa úprimne snažím pochopiť týchto ľudí a ich spôsob uvažovania. Myslím, že ich postoje sú z veľkej časti podmienené potrebou javiť sa ostatným a samým sebe ako "tí dobrí". Byť dobrosráčom je totiž pre týchto ľudí častokrát jediná cesta ako dospieť k nejakému sebavedomiu ("pokiaľ už nemám ani inteligenciu, ani znalosti (a pociťujem to), tak budem aspoň ten "dobrý"). :-)

Je naozaj veľmi smiešne, keď sa práve tieto typy zaštitujú racionalitou. Degenerát si naozaj myslí, že sme tak blbí ako on a nevieme si dohľadať štatistiky ohľadne moslimov podporujúcich napr. bombové útoky či ISIS? Alebo že nám nie je známy fakt, že najväčšie problémy sú až s druhou či treťou generáciou moslimov, ktorí sú už naturalizovaní? Alebo že krajina, ktorá má najstaršiu (už z medzivojnovej doby) a relatívne "najintegrovanejšiu" moslimskú populáciu (minimálne v tom zmysle, že jej moslimovia pochádzajú z frankofónnych oblastí. Napr. taký Turek sa musí v Nemecku učiť po nemecky, kým Tunisan alebo Alžírčan už po francúzsky vie.) má zároveň v súčasnosti s ňou najväčšie problémy? (Nehovoriac o tom, že Francúzsko má jednu z najbohatších tradícii multikulturalizmu, všelijaké pochody solidarity, kult liberté, égalité, fraternité, atď.). Prečo vlastne nemáme žiadne teroristické útoky tu na Slovensku, event. i v iných "xenofóbnych" krajinách? Veď práve my sa správame presne tak, ako teroristi chcú, aby sme sa správali.

Treba sa nebáť to rázne povedať: Áno, budeme ich všetkých hádzať do jedného vreca - i toho jeho usmievavého Muhammada predávajúceho kebab - pretože je to úplne racionálne a nevyhnutné. Rovnako ako je napr. racionálne dať zatvoriť do karantény prichádzajúcich invazistov, pretože môžu byť nositeľmi rôznych nebezpečných chorôb.

Uf, keď si predstavím, že moje dieťa by malo "toto" učiť, tak ma normálne striasa.

Norman

K tomu nechutnému videu: treba rozlišovať bežných ľudí, do určitej miery síce možno ochorených dobrosráčstvom - a aktivistov typu Smatana. To sú úplne dva rozdielne svety. Smatanove výplody neodzrkadlujú psychológiu normálnych bežných ľudí, ani dobrosráčov.

Týchto aktvistov má niekedy zmysel sledovať len ako zdroj chorých mémov - v terajšom čase ale sú títo aktivisti ideologicky úplne v koncoch, a ani ľudia sa už na to nechytajú. Dôkazom je aj to, že niekďajšie klasické papule sú viacmenej ticho (od Hríba po Kisku, a mnohých mnohých iných) a prejavuje sa len takýto nepodstatný odpad, ako Smatana.
Preto to nemá zmysel rozoberať, aj keď teda som si to pre istou pozrel, keď už si to sem dal. Je to klasický suchopárny učitelík, jeho vety nie sú racionálne, sú len školometské (lutujem jeho žiakov). Samozrejme, tento druh prejavu, aj ta hraná argumentácia, je ten najneefektívnejší spôsob. On žiaľ nedozrkadluje dokonca ani tendencie ich propagandy - on je totiž odtrhnutý aj od ich zdrojov, pretože je len treťotriedny agens. Jeho vygrcky sú to, čo natrávil niekde z amerických denníkov - prvoplánové triviality.

Nás by mohlo skôr zaujímať, čo hovoria naše parlamentné strany - ale tie, z môjho pohľadu, tiež držia papule.
Bohužiaľ, v Smere nádejný ideológ Blaha neprekonal svoje neomarxistické ohlupovanie z mladosti, stupil do hovna - v posledných mesiacoch si lízali navzájom vtáky s Poliačikom - takže je teraz on aj celý Smer, čo sa týka prejavov, v koncoch. To platí aj o Maďaričovi, ktorý by sa napríklad hodil ako odvážne krídlo tejto strany. Iné papule tam nepoznám, ale možno tam nejaké sú - teraz je ich čas, aby nastúpili do trháku.
Prečo sa vlastne Kotleba nepchá viac na verejnosť, do médií? Jeho prejav je síce slabý, ale na Slovenské pomery má jeho agenda stále pozitíva a teraz by pôsobila s posílením, že je predsa len do boha poslanec. Ja chápem, že sú chalani na konci s rozumom, ale tie ich staré frázy či tézy sú stale dobré. Už teraz sa boja o svoje korýtka? Ajaj. Vytúpiť z NATO je teraz najaktuálnejšie (aj keď k tomu nedôjde, treba to tlačiť, treba o tom hovoriť ako o politickej páke), zostriť bezpečnostnú politiku ... presne to, čo každý vie, že by malo prísť, to nech presadzujú.

Aman Againsttime

Myslím, že Smatana vykazuje všetky znaky sektárskeho fanatika. Ľudia typu Smatana, Benčík a pod. sú naozaj úprimné typy, ktoré veria, že bojujú za nejaké "vyššie dobro" či "lepšie zajtrajšky" - skrátka slniečkársky ekvivalent moslimského teroristu.
Konkrétne Smatana pôsobí dojmom typického rachitického (polo)buzeranta: proste ten typ, ktorý býval na základke často terčom šikany. :-) Budí dojem úchylnej a zakomplexovanej osobnosti, takže mi ho je do istej miery i úprimne ľúto. Najhoršie je, že týmto ľuďom sa už naozaj nedá pomôcť. Máš pravdu, že je už zbytočné ich ďalej rozoberať a treba sa zamerať na ľudí, ktorí ešte majú šancu precitnúť.

Norman

že sú to výrazní úchyli, je naozaj pod našu úroveň sa imi zaoberať. Sledovať treba stále oficiálne celebrity a hlavne sionistických ideológov: Samson, Šebej, Hríb, Mesežnikov, Bútora a ich podobní a poskokovia.

Ale o nich tiež platí, že "centrála mlčí", prípadne im káže mlčať.

Aj to, že už nie sú vôbec dôležití. Dôležití sú  iní ľudia, ľudia s mocou.

Teraz by malo Slovensko zahlásiť, že sa orientuje na domáce hodnoty, že multikulty oficiálne zlyhalo a rovnako zlyhal aj moslimský svet a naša kooperácia s nim, Slovensko by mohlo vyhlásiť explicitnú hodnotovú nezávislosť od globalizačných, rozumej amerických a bruselských hodnôt.

To všetko a viac by mohlo Slovensko zahlásiť a ako predsedajúca krajina Rady by to možno vzbudilo pozornosť a Fico by vstúpil do histórie.

Na to ale, pri všetkej úcte k jeho zdravej sedliackej či proletárskej pragmatičnosti, húževnatosti a mocichtivosti, na to proste nemá formát.

To je práve jeden príklad, keď nedostatok osobností na správnom mieste neumožní realizovať to, čo je na spadnutie. Európa je na hrane a stačilo by do nej drcnúť, aby sa postavila tak, ako má byť. Ale nie je tam jediný človek, čo by to spravil.

Koľká to príležitosť. Koľká to strata času.

 

 

Buheh

by malo využiť toto svoje predsedníctvo a ten bordel rozpustiť. Myslím že by sa v tej chvíli stalo najobľúbenejšou krajinou väčšiny Európanov.

Mesežnikov, Bútora... tí sú v hierarchii možno trochu vyššie, ale Hríb, Samson či Šebej sú evidentne poskokovia – s ich mentálnou výbavou nemôžu byť inšie, než len šuflikanti. I keď ktovie... chobotnica tu tých spoľahlivých chápadielok zas nemá až tak veľa a často musí pracovať s vyslovenými dementmi, viď Nicholsonová. Tých naozaj zasvätených je len zopár – pamätáme sa všetci na ten bolestný nárek, keď zastrelili právnika...

Norman

veď píšem, že sú to len ideológovia, teda sluhovia vyššeje moci. Všetko sú to len chápadielka.

Samozrejme, majú rôzny stupeň schopností aj pozície - ale ja by som nepoužíval ten výraz "zasvätenie", pretože pravda je relatívne jednoduchá a aj ten blbec Hríb napríklad ju pozná. Stačí k nemu prísť a vysloviť slovko "židia" a začne slintať (od strachu). Slovo zasvätenie nie je teda presné, ide proste o stupeň privilégii. Napríklad spomínané prasa Valko mal jednoducho viac finančných privilégií. Ale ani u neho by som netvrdil, že bol nejako vyššie - veď bol nútený sa spájať a robiť pre najnižšiu najhrubšiu mafiu.

To, že tak kňučali po jeho smrti, to ani tak nebolo podľa mňa dané Vaľkovým postavením a rasou, ale jednoducho tým, že bolo príliš jasne ukázané, aké je to jednoduché urobiť, aby sa tie beštie pohli do pekla. To bolo pre nich veľmi nepríjemné, takáto verejná prezentácia zraniteľnosti. I keď jeho evidentne musel zabiť niekto blízky, niekto, koho zavraždený dobre poznal - predsa len - ako ľahko prejde gulka ich zhnitýmmi srdciami, hm hm.

S tebou vždy rád pokeciam o týchto veciach, buheh:)

Pre istotu ale dodám pre nových čitatelov a pracovníkov políce - toto v žiadnom prípade nie je navádzanie na násilie či na hejtovanie. Prosím vás, nezabíjajte ich! Nie že "nie sme ako oni" - sme ako oni, ale aj tak, naozaj, žiadne roxorové tyče či podobné Vaskyoviny. Ja som úplne vážne proti individuálnemu násiliu.
Veď tak nás to učili už v škole (to bola poznámka pre pamätníkov, čo sa dobre učili MRH - určite spoznajú, ktorého humanistu som priam citoval :)

Buheh

To znie ako niečo medzi rajtovaním a hejslováctovm. Nám starším znejú tieto novotvary prevzaté zo španielčiny vyslovene smiešne.

Aj ja si s Tebou rád pokeciam o niektorých veciach. Pripomína mi to ten starý vtip, keď si dvaja rozprávajú vtipy a jeden sa pýta:
— A ten poznáš, ako idú Obama bez hlavy a Merkelová so sekerou v chrbte po meste a zakopnú o Sorošovu mŕtvolu?
— Nie, ten nepoznám.
— Ani ja, ale začína sa dobre, však?

Ale aj ja pre istotu dodám pre nových čitateľov a priaznivcov polície, že ani toto nie je vyzývanie na násilie alebo hejtovanie. Prehlasujem úprimne, že ja som vyslovene mierumilovný a láskavý človek, ktorému je ľúto každého pavúčika či chrobáčika, keď nejakého nechtiac zašliapnem (čím nechcem povedať, že si nebudem plniť svoje vlastenecké povinnosti v prípade ohrozenia, vyplývajúce zo zákona alebo dobrých mravov).

Norman

Je to staré slovanské slovo, odvodené od zámena "to" s citoslovcom "hej". Je to vlastne expresívne ukazovanie prstom - a ako vieme ešte z materskej škôlky (aspoň my, čo máme kinderstube), ukazovať prstom sa nemá. Ako k tomu príde nejaký zločinec, že na neho ukážeš prstom, veď tým porušíš jeho ľudské práva.

Ale hejtovanie preniklo aj do sveta, známy je napríklad hit od PinkFloyd kde sa kričí   "Hey, Teacher, leave us kids alone", prípadne ešte väčšia klasika od beatles "Hey Jude". To je špeciál hnusný prípade hejtovania, lebo je spojený aj s antisemitizmom a Centrálna rada Judov v Berlíne chcela tú pesničku zakázať.

známa nacistická skupina beatles

 

a spomínany hejt Pinkfloydov ... hm ... ktorý dokazuje ... takto s odstupom desiatok rokov ... dokazuje ... že ľudstvo je nepoučiteľné

Buheh

je tento fenomén rozšírený. Odtiaľ pochádza napríklad aj výraz "nenávistný muž", čiže hejt-man. A oni v tých Čechách, mimochodom, majú tieto nenávistné štruktúry hlboko prepracované, lebo človeka vo funkcii nenávistného muža tam má tuším každý kraj. Nečudo, že ich nechcú v eurozóne a ani len ten blbý radar na ochranu pred ruskou agresiou im tam nechcú postaviť. Pepíci jedni nenávistní, tak im treba.

Norman

áno, tiež som počul, že to je problém Čechov - že majú len jedného skutočného hejtmana na celý kraj.

Ale aby sme si nerobili srandu, je pravda, že nenávisť je negatívna. Príliš oslabuje. Všetci experti hovoria, že treba zabíjať chladne a s rozvahou. Prečo by som mal nejakú odpornú hnusnú svoloč nenávidieť?

balu

dokonca este mensie ako cesko ci madarsko. Ficoslav si vzdy nabral odvahu ked Zeman alebo Orban daco vyhlasili a ja by som ho za to ani neodsudzoval. Ak by sa mu podarilo nieco urobit aj s V4 - za podpory Orbana a Zemana... pripadne mozno za chvilu aj rakusakov - mohol by trn cas plodne vyuzit. Ale k samostatnym drzym a ne-eurokonformnym rozhodnutiam potrebuje podporu z pozadia

Norman

ale niektoré nové veci začínajú ľahšie v malom.
Druhýkrát predsedníctvo únie nebudú mať.

Ale možno nie je ani tak vec v tom, niečo meniť. Možno len na nové veci, ktoré bezpochyby prichádzajú, treba rázne reagovať. Tak, ako treba.

Čo sa vlastne môže stať? Nedajú nám Eurofondy? Zatvoria na Slovensku pobočky svojich bánk? Neprídu "investori"? Budú sem dodávať namiesto kvalitného tovaru druhotriedny odpad? Budú mať ľudia nižšie platy, ako na Západe? Výnos z druhého dôchodkovského piliera bude nulový? Bude nezamestnanosť 20 %?
Máš pravdu,to by bolo hrozné.

lecce

mozno p. smatane vedie vojnu proti sebe

https://youtu.be/8VI7nM5A9Jc?t=1471

Grigoriy-Ilmoran

Jeden tvorivý a inteligentný človek by ani dlhým, logickým, racionálnym a striktne pragmatickým uvažovaním, dokonca s prísľubom veľmi vysokej odmeny povzbudený a motivovaný, nevedel prísť s myšlienkami a nápadmi, ktoré lunatik dôkáže vyprodukovať s neobyčajnou ľahkosťou, a v neprebernom množstve. Samozrejme takmer vždy s nedoziernymi následkami pre celú spoločnosť.

Skupina horeopisaných lunatikov z New Yorku prišla na konci devätnásteho storočia s nápadom, že by nebolo od veci angažovať sa v projekte, ktorého cieľom by bolo zabezpečiť pre budúce generácie taký stav v Severnej Amerike, že tam budú žiť všetky druhy vtákov, ktoré Shakesperare spomenul vo svojom diele.
Ľutujem, ale aj napriek Vášmu nádejaniu, že len žartujem, alebo sám som lunatik, sklamem Vás, lebo taká vec sa naozaj stala.
Nuž, okolo roku 1890 naša skupina angažovaných lunatikov priniesla z rodného Anglicka do New Yorku niekoľko párov aj nám v Európe dobre známych škorcov, ktorí predtým nikde v Amerike nežili. Vypustili ich v miestnom Central parku. Dnes žije v celej Severnej Amerike asi tristo miliónov škorcov.
Škorce patria medzi najnenávidenejších vtákov v Amerike. Spôsobujú stámiliónové škody hlavne na farmách drobného ovocia. Snaha ochrániť dozrievajucu úrodu pre týmto invazívnym druhom je nikdy nekončiace a veľmi nákladné podujatie. Viete si predstaviť, koľko asi stojí majiteľa pokrytie niekoľkostohektárovej čučoriedkovej farmy ochrannými sieťami. Napríklad. A to tie siete treba niekedy v júni rozvinúť na drahú konštrukciu, a koncom septembra znovu zvinúť, aby neprekážala mechanizmom.
A to je len jedn celkom náhodne vybraný príklad o angažovaných lunatikoch a agresívnych invazivnych druhoch.
Použíjúc aktuálny slovník, povedal by som, že americkí a kanadskí farmári sa museli naučiť žiť s dôsledkami iniciatívy skupiny lunatikov z New Yorku.

Keď som si horeuvedenú tragédiu dal dokopy so skutočnosťou, že aj Európa je neúrekom požehnaná všakovakými angažovaných lunatikmi, a že Shakespeare napísal aj hru Othello, napadli ma nejaké asociácie, ktoré mi už dávno pripadali hrozivejšie, ako introdukcia škorcov do Ameriky.
Parazit Shylock nám už krky vykrútil, teraz ešte povzbudzuje a financuje (z nakradnuteho) lunatikov, aby nám zavesili na krk milióny otHELLov.

slaven1
Hlavný propagandisti patrične nahádzali na obeť (policajti ho zastrelili) exekučnej mafie špinu: Podle obyvatelky čtvrti Jindřišky Bittové neměl dotyčný u místních dobrou pověst. „Byl to zlý člověk [fujky, fuj]. Dokonce jsem slyšela, že tady po dětech střílel i ze vzduchovky [a týral mačiatka]. S každým se hádal, nikoho neměl rád,“ uvedla Bittová. http://ostrava.idnes.cz/policie-zastrelila-muze-v-ostrave-pri-soudnim-vy... Ďalší prípad strelby zo Zlína tu http://zlin.idnes.cz/strelba-pri-exekuci-v-napajedlich-dlc-/zlin-zpravy.... Ako môže mať 10 miliónová krajina 5 miliónov exekúcií? Asi tak ako 5.5 miliónová 2 milióny exekúcií.
slaven1

Strieľal na vlamačov, vykľuli sa z nich exekútori. Český súd mu dal 12 rokov basy.

http://tn.nova.cz/clanek/byvaly-vojak-palil-z-bytu-na-exekutory-soudi-ho...

nové