Francúzsky typický infantil išiel bojovať za Ukrajinu

Prevzaté z Telegramu:

 

Bol raz vo Francúzsku nejaký blázon a rozhodol sa ísť do vojny na Ukrajinu.
Na cvičisku Javoriv však došlo k stretnutiu s Kalibrom. Mnoho Mikaelových priateľov pederastov zomrelo a on teraz plače.
Bez toho, aby si stihol oprať nohavičky, Mikael utiekol do Poľska a potom do Švédska.
Preklad toho, čo napísal tento kohút:
„Tu je základňa práve zničená, odchádzame. Medzi mŕtvymi sú moji priatelia, takže odtiaľ utekáme.
*plače* Základňa bola zničená. Potrebujem sa dať dokopy. Tu je zničená základňa a tam aj bombardovali. No ľudia hovoria, že to nie je pravda."
„Naša základňa, kde sme podpísali vojenskú zmluvu s Ukrajinou, bola práve zničená. Boli nás desiatky, zostali sme len my. Na tejto základni boli stovky vojakov, Američanov.
Sto percent niekto predáva informácie o našej základni.“

 

Pozrite si to krátke fňukanie frikulína. Takto budú fňukať aj všetci naši zástancovia vojny na ukrajine : Naď, Šeliga(chce použiť naše lietadlá), Čaputová, Heger, Matovič, Klus, Korčok ...

https://t.me/casusbellilive/39882

 

 
Dusanbe

som v úplných rozpakoch - do dnes ma oficiálne médiá, ba aj pani prezidentka ubezpečovali, že nacisti na Donbase je len výmysel vraha Putina.
Vari, teda, nie je ?

Ale čítajme ďalej:
"Vláda bude chcieť riešiť budúcnosť krajiny, ale ostanú jej tam stovky, možno tisícky mladých ukrajinských extrémistov, ktorých vláda vyzbrojila, vycvičila, platila, istý čas chránila.

Existuje na to jeden veľmi presný pojem – toxické dedičstvo. Ukrajinskú vládu čaká ešte riešenie otázky, čo bude s Batalionom Azov, čo s Pravým sektorom… V demokratickej spoločnosti, ktorá si váži hodnoty, ako je ľudskosť, láska, ochrana menšín a národností, totiž takéto organizácie nemajú svoje miesto.
Spomínané toxické dedičstvo tak zjavne ešte narobí ukrajinskej vláde, akejkoľvek, poriadne vrásky."

Neviem, keď už ten Bárdy takto nečakane precitol - prečo si robí zbytočné starosti ?
Nemohol si už pozrieť aj pár správ o vývoji ruskej denacifikačnej operácie ?
Pre budúcu Ukrajinskú vládu, ak nejaká bude, to bude možno úplne, ale úplne marginálny problém.
Práve tento problém, okrem demilitarizácie, prišla ruská armáda na Ukrajinu vyriešiť.
A pracuje na ňom pomaly, ale systematicky.

Norman

Ukrajinský nacionalizmus bol cez vojnu do určitej miery využitý nemeckou armádou v boji proti ZSSR. (nie veľmi, pretože Wehrmacht nedôveroval ani im, ani vlasovovským vojskám).

Je to extrémny militantný nacionaliszmus - ktorý ale napodobuje hlavne to, čo sa naučil zo socialistickej histórie. Teda militarizmus a bitky na uliciach. Plus revolúcie.
Určite to nie sú žiadne SS. Skôr také jednotky SA pod vedením buzeranta Rohma.

Norman

o charaktere jednotiek z Ukrajiny svedčí , okrem iných, aj tento "incident" z roku 1944 - keď sa začala karta otáčať, vyvraždili svojich nemeckých veliteľov, ktorým sľubovali vernosť, a utiekli. Vo Francúzsku.
Vždy to bola druhotriedna podľá spodina.
https://www.youtube.com/watch?v=bQTXaWTmQE4

Treba pripomenúť aj ich účasť na potlačení SNP, respektíve určite takéto jednotky spôsobili tie masakre následných trestných operácií.
A dnes ich potomci sem migrujú húfne a potomci obetí SNP sa idú ušťať od dojatia, len aby im mohli dať (napríklad vyše 600 euro len tak, zvoleja, 300 euro na ubytovanie mesačne, sociálne dávky zaručené(?), zdravotné a podobne. Doteraz sa nemohlo dať našim dôchodcom, mrzákom a deťom - ale týmto milionom sa môže. )

sandro

Pozor, toto je clanok z r.2014, odvtedy uz Bardy stihol napisat aj oslavu Banderu ako hrdinu v odboji proti Rusom. Myslim, ze ten clanok potom stiahol lebo spolocnosti este na to nebola pripravena a dostal v diskusii obrovsky naklad.
V poslednych dnoch vyslo v ramci informacnej vojny koordinovane viacero clankov, ktore vysvetluju, ze neonacisti(pluky Azov, Aidar a dalsie) na Ukrajine uz vlastne nie su neonacisti, ale transformovali sa do vlastnencov. Korunu tomu nasadil Tkacenko z eNka, strasne som sa narehotal pri citani a predstave ako lamal pero pri napasovavani ciela ktory dostal na existujucu realitu.
Jedna sa o pripavu pospoliteho ludu na dokumentaciu zverstiev, ktore pachali v Charkove a Mariupole. Oni by to predsa neurobili, to Rusi. Moje bezvedome okolie okamzite reaguje a argumenty, ktore predtym zaberali, uz nezaberaju. Nacisti uz na Ukrajine od tohto roku proste nie su.
Treba si uvedomit, ze tieto jednotky boli dlhe roky dosledne cvicene instruktormi. Nie na nejaky realny boj, ale na teror. Taktita, ktoru vidno v Mariupole a Charkove je totozna s tym, co robili ISIS v Syrii.
Tie jednotky su urcene na presun a dalsie pouzitie, nie na likvidaciu a preto su cviceni na prezitie(vyuzitie civilov ako stitov v kazdom okamihu), hladanie sposobov uniku.
Slabinu vycviku pocitili akurat v Mosule, kde podla niektorych odhadov zostalo po kobercovom bombardovani 30tis. mrtvych civilistov. Z Mosulu zostala len akasi neforemna hrba sute a zeleza, pricom najst miesta, kde boli povodne cesty bolo dost obtiazne.

nové