Hlavný čurák v karanténe, teraz aj globsecár - krysy utekajú od zodpovednosti

Situácia je neudržateľná. Kedže "plošné testovanie" sa už len kvôli svojim mizerným výsledkom stáva doslovne predmetom výsmechu, a jeho protagonisti nemôžu už o tom povedať ani  vetu, aby neboli vysmiati, utiekol od zodpovednosti najprv Matovič. Pod zámienkou karantény.

Všetko by to zostalo teda na ksichte druhého muža testovania, na ministrovi obrany - a ten už nemá ani dosť vlasov, ktoré by si mohol trhať. Tak zdrhol do karantény aj on.

Štátu a samosprávam nechali na krku úlohu pretestovať POL Slovenska. Je to menej ako celé, ale v tomto týždni už naozaj nevykonateľné - lebo to odmietajú aj samosprávy, aj testovaní ľudia.

Čo vlastne Matovič a Naď  čakajú? Že ak sa víkendové testovanie zrúti - že prídu a povedia - vidíte, bez nás neviete nič urobiť?
 
Ale ono tu už nejde o budúce testovanie, ide o tento cirkus ako celok a oni nedokážu už minutie stoviek miliónov eur obhájiť. Kto bude teraz absurdnú akciu obhajovať? Hygienik Mikas? Pandemici očividne už týždeň nič neobhajujú, naopak, odmietajú aj druhé kolo. Loď je bez riadenia.Takže trnavská krysa nielen že je podliak, ešte aj korunovaný zbabelec.
 
Kde to viazne s tým odvolávaním v parlamente?! Je možné, že tí bábkoherci a šašovia tam nebudú chcieť ísť spolu s magorom do basy.
 
 
 
 
 
Autor: 
forma: 

nové texty