Hotpeak je za nami

No, teploty ešte budú, o suchu ani nehovoriac - ale nejaký tepelný vrchol sme akoby prekonali. Hotpeak - aby sme boli svetoví :) I keď neviem, či taký výraz vôbec jestvuje a neviem, či to nebol hotpeak skôr len taký subjektívny, priam vnútorný (sú stále veci, ktoré ma zaujmú viac, ako zdochýňanie homoša sapiensa). Taká malé ústranie - i keď som sa nepohol z bytu. Ako všetci vieme, na cestovanie po kozme nepotrebujeme ísť niekam do hôr. Respektíve hory už aj tak dostupné nie sú (tie čo sú, sú nakazené demenciou, stromy sú zoradené, rovnakého typu, cestičky farebne označené a turistov jak najebaných (ešte dobre, že nie som vulgárny)).

Ergo - budeme ďalej zaznamenávať, čo sa deje, vysvetľovať a predpovedať, čo bude. Pretože je to veľmi jednoduché. Je to tak jednoduché, že budúcnosť sa bude čudovať, ako mohlo byť ľudstvo v týchto časoch TAK sprosté.

Teda, budeme zaznamenávať ... inšalláh, alebo čo za boha nám to teraz vládne.

Ema

https://www.youtube.com/watch?v=4H10Mb07rwk

A fakt, je. Stačí pozrieť korporátne médiá - všade je to hlavná téma na titulke, plus ďalšie články, akcentujúce beštialitu, spáchanú Spojenými štátmi americkými na civilnom obyvateľstve kdesi na opačnom konci sveta. A vyzývajúce na jadrové odzbrojenie - v prvom rade USA, dátum 6. augusta je dôvod.
Tak je to správne a tak to má byť. Médiá sa majú venovať unikátnym udalostiam v histórii 20. storočia. Zhodenie bômb na Hirošimu a Nagasaki je svojím zverským rozsahom na čele rebríčka beštialít.

No ale späť do reality: Ruská federácia dnes vyzvala USA, aby okamžite stiahli svoje jadrové zbrane na svoje územie. Podľa spravodajských informácií sú americké jadrové zbrane minimálne v štyroch európskych štátoch. Či sú aj na Slovensku, to sa teraz nedozvieme.

Ema

Keď v decembri 2021 niekto zakašľal, bol podozrievaný, že má covid.
Keď v decembri 2022 niekto nezakašle, bude podozrievaný, že si doma kúri.

Toto, prosímpekne, odznelo práve v nemeckej telke.

nové