Hrušovský pomáha svojimi nepochybnými skúsenosťami

Som si vedomý, že mnohí z čitatelov možno nemajú  najlepší krvný tlak, ale toto sem musím dať 

Hrušovský je novým členom Dozornej rady Eximbanky SR, vláda SR ho schválila v stredu (15.2.) na návrh ministra financií Petra Kažimíra

Bratislava 28. februára - Jedným z nových členov Dozornej rady Eximbanky SR, ktorých vláda SR schválila na svojom zasadnutí v stredu (15.2.) na návrh ministra financií Petra Kažimíra je bývalý šéf KDH a bývalý predseda Národnej rady SR Pavol Hrušovský. Informoval o tom dnes portál topky.sk.

"Netajím sa, že vzťah k verejnému životu udržiavam a stretávam sa s verejnými činiteľmi, s mnohými ústavnými činiteľmi. Bol som oslovený, či by som nemal záujem vzhľadom na moju minulosť a politické skúsenosti využiť v niektorých inštitúciách, ako je napríklad Eximbanka," uviedol pre portál Hrušovský.

Zároveň vylúčil, že by išlo o politický obchod. "Absolútne to vylučujem. Politici, ktorí pre ten štát niečo urobili, sú považovaní za dosť prospešných pre to, aby sa mohli angažovať v takýchto funkciách. Vôbec mi nejde o trafiky, nikdy som to nerobil, nikdy som po tom netúžil. Považujem to za zadosťučinenie za to všetko," priznal Hrušovský.

Oficiálne Pavla Hrušovského nominovalo Ministerstvo financií SR. To tvrdí, že všetko prebehlo v súlade so zákonom. "Pavol Hrušovský bol do funkcie nominovaný na základe jeho doterajších skúseností a praxe," reagovala hovorkyňa rezortu financií Alexandra Gogová.

Funkčné obdobie člena dozornej rady trvá šesť rokov. Členom dozornej rady patrí za výkon funkcie finančná odmena, ktorej výšku určuje ministerstvo financií. 

 
 
Autor: 
Vango Tango

je podvod na obyvateľoch SR. Hrušovský má na ňom obrovské zásluhy. To na margo "...na základe jeho doterajších skúseností a praxe..."!

Truhlík

Opilec dostal trafiku od Bugára. Hungorila to vždy vedel ako sa udržať. Šeci padli ale on nie. Kádeháci mu vždy vyfajčili keď si zmyslel. Toto je len malá pozornosť za služby. Veď taký Slovnaft dostať zadara nie je maličkosť. A koniec koncov to Hrušovskému zaplatí lovenský ovčan. Bomba kšeft.
Momentálne sa podľa plynovej otázky ukazujú byť najjebnutejšími národmi v Európe Ukrajinci, Slováci a Bulhari. Slováci kradnú ruský plyn pre ukrajinských židov, Bulhari na McCainov rozkaz zrušili Južný Potok a Ukrajina tam už sa bijú s motorovými pílami.
https://www.youtube.com/watch?v=k01mbGmt9G8

Jozef Novak

So všetkým súhlas, Truhlík. Dokonca nemám problém ani s touto otázkou, s ktorou idem s Tebou polemizovať. Len by ma zaújmalo či už ste si konečne tú (u)krajinu ako aj (u)krajinský národ vyrvali z prdele, lebo kdekoľvek a čokoľvek sa riešilo a ešte aj rieši ohľadne Sovietskeho Zväzu, obvzlášť rok68, tak to vždy sa točilo okolo ruska a rusov. Tak ma zaújma či ste si už z prdele konečne vyrvali (ukrajinský národ, alebo máte tendenciu si ho tam zasúvať, vždy keď nadíde reč o roku68, ako aj ďalších sviňstvách spojených s boľševickým monsterprojektom Sovietskeho Zväzu. Keďže medz pojmamy národ a nádor je priepastný rozdieľ. To akože nič nemám voči (ukrajinskému národu, každý sme nejako začínali, aj Slováci, len by ma zaújmala definícia tohto toľko zatracovanými boľševikmi, zrodeného a nimi pozliepaného útvaru.

Truhlík

Neviem či rozumiem otázke ale ja rozlišujem medzi Rusom a sovietom.

Jozef Novak

Dobre. Ja som automaticky už začal s tou otázkou nakoľko mnohí, ak nie všetci, s tým majú veľký problém. A ak aj nastolím túto otázku, ešte i tak je kategoricky "zasúvaná niekam...". Nechcel som sa ťa nijak dotknúť, a vôbec ani debatu odvádzať iným smerom. Zjavne tam, na (u)krajine prebieha podobná záležitosť, ako kedysi u nás v Československu, keď zo Slovákov chcel Masaryk vychovať svidomých Čechoslovákov. Na východe (u)krajiny sa proti tomu pochopiteľne vzbúrili a odmietli prijať jidiš-poliliš hatmatilku upatlanú Kyjevom pod názvom-(u)krajinský jazyk, za svoju materinskú reč.