Imperium strikes back

Tak nám prokuratúra obvinila Fica z podpory fašizmu.

Nemôžem sa zdržať od smiechu. To má za všetky tie svoje až besné "antifašistické" reči?

Áno, to je odmena talmudistov. Fašista a antisemita je každý, kto sa im nepozdáva.

Ale zacitujme si Blahu:

OPOZÍCIA SA BOJÍ, ŽE ĽUDIA SA POSTAVIA ZA ROBERTA FICA

Najviac vystrašené z obvinenia Roberta Fica sú opozičné strany. Hlina z KDH lamentuje, že to z Fica urobí martýra. Heger z OĽaNO vyplakáva, že Smeru porastú preferencie.

Hej, hej, ich strach je na mieste - boja sa ľudí. A vedia, že ľudia sa postavia za Roberta Fica a dajú mu svoj hlas vo voľbách, aby ukázali fingera všetkým liberálnym fašistom, čo chcú ľudí zatvárať za slobodný názor.

SPOLITIZOVANÝ PROKURÁTOR?

V parlamente sme sa dnes všetci ako poslanecký klub Smeru postavili za Roberta Fica - ak chce prokuratúra prenasledovať jeho, nech sa páči, nech nás pozatvárajú všetkých. Stojíme za jeho slovami a za jeho názorom na Rómov.

Ale nenecháme sa tu lynčovať. Bezodkladne zvoláme Branno-bezpečnostný výbor, na ktorý si predvoláme prokurátora, ktorý takto účelovo vstúpil do predvolebného boja.

V kuloároch sa šepká, že tento prokurátor je tvrdo protismerácky a spolitizovaný - ak sa to potvrdí, bude to škandál a verím, že budú padať hlavy na prokuratúre. Každé zneužitie právomocí verejného činiteľa musí byť exemplárne potrestané.

 

----

Počujete to? Smer konečne pochopil, že musí vrátiť rany. Že musí trestať, vyhadzovať, ničiť kariéry, onedlho aj zatvárať. Chápte ma, ja im to nevyčítam - taká je logika života. Oko za oko, zub za zub, Nie až dokedy všetci zostanú bezubí a slepí, ale až dokedy KAŽDÝ potkan pocíti na svojej koži, ako chutí bolesť.

 

A Blaha pokračuje ako chorál v kostole:

ZNEUŽITIE PRÁVOMOCÍ VEREJNÉHO ČINITEĽA? TO UKÁŽE MIMORIADNY VÝBOR PARLAMENTU

Slovenská verejnosť má právo vedieť všetko o tomto človeku. Budeme skúmať, či nemá kontakty na politikov, novinárov a firmy.

Budeme sa pýtať, aké je jeho pozadie, aké sú jeho politické názory a čo ho viedlo k tomuto škandalóznemu rozhodnutiu.

 
Milujem, keď sa bijú kurvy s prostitútkami, keď padajú masky na oboch stranách. Keď sa navzájom NAOZAJ nenávidia.
 
Necháme Blahu dohovoriť

Budeme preverovať, či na jeho rozhodnutie nevplývali jeho politické názory.

Ak sa ukáže, že za ním stojí liberálna mafia z médií, mimovládok a opozičných strán, som presvedčený, že jeho útok na demokraciu v tomto štáte neostane bez následkov. Už stačilo. Toto je cez všetky čiary.


Všetko.

 

Zlato

Potom vlastne ešte spomína, že kotlebovci vytiahli karty a tak zmenožnili hlasovanie za dovoz zlata z Anglicka. K tejto téme  mám ja toto:

Ak ide o zlato, všetky prožidovské figúrky musia všetko ostatné zahodiť a hrať za žida. Kotlebovskí poslanci majô šedú kôru mozgovú a tam im blúdia rôzne myšlienky. Mňa nezaujíma presne, čo sa im tam motá, nezaujíma ma ich príkon ani výkon, prečo a čo si sami o sebe myslia. Ale teraz jednoznačne, jednoznačne kopú za anglosionistov. Sú tupé bábky v rukách žida.

Boli tu už kritizovaní za viacero vecí. Za to, že nedokážu to, čo by sme potrebovali - no dobre. veď nik nie je superman. Za to, že dodrbávajú taktiku pri voľbách prezidenta, aj inde. No dobre, veď kto vie, čo je tu pre voľby vhodné. Ale - v symbolických veciach musia vedieť, čo majú robiť. Musia vedieť, s kým kopú a za čo. Nič neospravedlní, že sa takto ponížili za záujmy anglosionistických poskokov. 

 

 

 

 

 

vrbovčan

a spýtam sa Ťa na Tvoj názor. Nie za tým obvinením Ficove zlato? Nedeje sa niečo medzi Britániou a ...neviem kým všetkým. Zlato sťahujú aj Poliaci, Rakášúnia, Maďari a ešte ktosi. Fico zrejme má nejaké informácie. Spomínal zradu západných štátov v Mníchovskej dohode, krízu a vyzeralo akoby chcel len naznačiť niečo viac. Ja to ani nechcem vysloviť. V relácii Casus Belli som sa dozvedel na položenú otázku o Jaroslavovi Naďovi, že pracuje pre britskú službu krytú neziskovkou Integrity initiative. Je to neziskovka, ktorej účelom je antiruská a antičínska propaganda. Jej slovenská pobočka Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku je platená britskou a US ambasádou. Má to uvedené aj na svojej stránke.
https://slovaksecurity.org
Ich server napadli hackeri a zistili jej pozadie.
https://warsonline.slobodnyvysielac.sk/2018/12/18/antiruska-propagandist...
Pozrel som si stránku slovenského vojenského obranného spravodajstva. Okrem nejakých vyjadrení o súčasných pokusoch Naďa o diskreditáciu som sa tam dozvedel, že 1.októbra bol menovaný slovenský riaditeľ Kontrarozviedneho centra výnimočnosti NATO v Krakove.
http://vs.mosr.sk/vymenovanie_riaditela_CICOE/

vrbovčan

Špirko? Lebo ten už sa pokúšal o obvinenie Kaliňáka. Slušňáci mali hneď na začiatku na muške Kaliňáka, Gašpara, Fica. Pritom prokuratúru dlho nechávali na pokoji. Dokonca ani teraz im na Trnkovi nezáleží. Kováčik je v klídku.

Norman

môže byť jedným z motívov, poslednou kvapkou, ktorou pretiekol pohár.
Schôdzu o zlato nepodporili ani niektorí Smeráci - tam u tých hoviad v parlamente prestáva akákoľvek sranda.
A niekto sa rozhodol aj takto, cez prokurátora dať posledné varovanie. (nie je to Śpirko, nejaké iné meno padlo, nejdem to teraz hneď hľadať).

Čo sa týka ľudí ako Naď, len pripomeniem - to sú ľudia priamo platení zo Západu, ich lojalita je PLNE venovaná západu, amerike, anglosionistom. Naď je aj oficiálne agent (v plnom technickom zmysle toho slova). On je ale ten, ktorý vstupoval roky do médií, to bola jeho úloha, takže to o ňom je úplne jasné.
To, že Naďa obťažovali, je tiež znakom slabosti ich systému. Ale to, že to trvalo len nejaké tri dni je miera ich sily. To oni, anglosionisti, sú nad naším súdnictvom a prinajmenšom svedkovia okamžite odvolávajú čo povedali.
Kedže už nebude moc času ani vôle na skrývačku, štruktúry NATO budú priamo viditeľné. NATO je organizácia cudzej okupácie Európy, okrem Británie v nej nik z EU nemá naozaj slovo. (mimochodom, z NATO sa dávystúpiť asi tak, ako sa dá vystúpiť z vezenia, keď si to vezeň zmyslí).

slaven1

ĽSNS sa ako postavila k návratu zlata? Napíš čo vieš aj s odkazom na zdroj.

Pre tých čo nevedia, tak Fico zahájil proces návratu zlata do SR. Bude to na-dlho, lebo Briti naše zlato predali úž dávno. Celé video, kde Fico oznámil túžbu návratu zlata je tu: https://www.youtube.com/watch?v=cBc20XdSs7c

Inak tuto Poliaci doviezli z Británie minulý mesiac časť svojho zlata https://www.rt.com/business/474325-poland-repatriates-gold-london/

Vysmiata bravčová hlava guvernéra "poľskej"centrálnej banky. https://twitter.com/czuryloPL/status/1198960369361915904/video/1

Inak takto zase budú "Briti" kuť pikle aby zlato získali k sebe. Druhá svetová vojna bola aj "britské" dielo (londýnske City).

slaven1

Keď sme pri impériách a striajkoch, aby bolo jasné kto je dobrý a kto zlý, Putin ohlásil, že "Rusko je pripravené okamžite, čo najskôr, najlepšie ešte pred koncom tohto roka, bez akýchkoľvek podmienok, predĺžiť platnosť zmluvy START-3. Aby nedošlo k ďalšiemu dvojitému trojitému výkladu, pokiaľ ide o naše stanovisko, hovorím to takto oficiálne."

https://www.youtube.com/watch?v=mYkq78_wobc

slaven1

Nový čas, zahraničná informačná zbraň, sa dnes pochválil výsledkami svojej práce a svojich kolegov:

Veľmi smutné priznanie Slovenky, ktorá pracuje v škôlke: Bojím sa, čo za generáciu vyrastie

Ozaj, keď sme pri sračkometoch, ako hystéria okolo vraždy tej Oliny, už opadla?

Norman

beštiálnu vraždu už ututlali, presne ako som varoval.
Možno nie ten istý vrah, ale vrahovia odchovaní týmto prostredím ľahostajnosti o nejaký čas zabijú ďalšie - možno tvoju dcéru, možno dcéru tvojho priateľa, možno susedovu ...

slaven1

Nevešajme hlavu, možno že to magistri telesnej výchovy nakoniec vyšetria :)

Norman

že pri tejto povahe sa vy rusofili a rusohateri dokážete navzájom tak vraždiť, ako napríklad na Donbase
https://www.hlavnespravy.sk/obcianske-zdruzenie-slavica-nitra-pode-parla...

vrbovčan

a povedať, prikázať poď sem, nechoď tam, ani my nevieme, čo sa stalo. Si zranená? Naprílad. Ona musela byť zmätená. A také čosi by jej prišlo vhod.

slaven1

Píše TASR, dosť sú skúpy na slovo. Hlavne prečo sa strieľalo by ma zaujímalo. Žeby nejaký "klient" spokojný so službami nemocnice po tom ako ju ovládla Penta? V policajnej zápisnici čo je uvedené?

https://www.youtube.com/watch?v=OB6FR9SzDRo

Z popisu videa:

Prešovské zdravotníctvo, Bašternák - Kočner, Mecom - Penta
Hostia: Stanislav Žiaran, Pavol Forisch a Václav Nedvěd

slaven1

Skromná správa TASR, že smerom na myjavsku nemocnicu sa strielalo:

https://www.teraz.sk/regiony/v-nemocnici-sa-strielalov-myjave-vlete/4432...

Myjava 28. januára (TASR) - Polícia preveruje udalosť, pri ktorej prišlo k vniknutiu projektilu strely cez okno do čakárne ambulancie detskej lekárky v Nemocnici s poliklinikou (NsP) Myjava. Informáciu TASR potvrdil hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Pavol Kudlička. Ako ďalej doplnil, z prvotných zistení a prijatých opatrení na mieste udalosti nebolo zistené, že ide o úmyselný útok na život a zdravie ľudí v čakárni. "Momentálne nehrozí ďalšie nebezpečenstvo v súvislosti s touto udalosťou. Jedna osoba bola projektilom strely ľahko zranená. Bližšie informácie budeme aktuálne zverejňovať," dodal hovorca.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/3080264328670435

nové