Inštrukcia

Fínska polícia pripravila pre ženy vystavené vážnemu riziku znásilnení moslimskými invazistami video s algoritmom obrany. Inštruktáž pozostáva z troch jednoduchých krokov.
 
Krok 1: zdvihnúť ruku a povedať Nie. Ak nič, krok 2: zdvihnúť obidve ruky a útočníka odsotiť. Ak nič, brutálny krok 3: ovaliť násilníka kabelkou. Potiaľto je video v poriadku. Fínska polícia však zabudla na vyvrcholenie inštrukcie: ako postupovať pri oznámení znásilnenia na policajnom okrsku bydlisku príslušnom.
 
No, dosť bolo trápneho vtipkovania. Kto nevidel, nech si video pozrie a následne si k nemu niečo povieme.
 
Možno ste postrehli, že sa môžete prekliknúť na video, ku ktorému je pripojený CCTV záznam z reálneho znásilnenia. Slabším náturám neodporúčam.
 
1. Je psou povinnosťou polície ako súčasti ozbrojených zložiek fínske občianky chrániť, a nie natáčať stupídne videá, ako majú mlátiť kabelkou cudzokrajnú inváznu zberbu, ktorá ich hodlá znásilniť alebo okradnúť. Ak na to policajti nestačia, štát je povinný povolať armádu.
 
2. Fínska polícia natočí stupídne video - pre koho? Pre potenciálne obete. Typické. Ak už hodlá pripravovať videoinštruktáže, je povinná natočiť video pre agresorov. V ňom znásilňovačovi najprv odtnú paprčky a potom cicinu. Pekne nakrvavo. Graphic. Video POVINNE a opakovane premietať v každom jednom útulku každému jednému zasranému invazistovi, ktorý si tam váľa riť za peniaze aj tých ohrozovaných fínskych žien. Len toto na tú chamraď zaberá.
A neotravovať vystresované ženy somarinami.
 
Malá poznámka k polícii.
V každom štáte je nastavená na kriminálny profil lokálnej populácie, ktorý je viac-menej stabilný. Tomu zodpovedajú počty príslušníkov a kritické oblasti. V štátoch Európskej únie, ktoré nezabránili invázii moslimských samcov, sa kriminálny profil prudko zmenil. A čo vyžaduje systém namiesto toho, aby okamžite flexibilne reagoval - aj legislatívne - a chránil občanov týchto postihnutých štátov? Aby držali hubu a nechali do seba mlátiť. Systém nezabezpečí, aby v momente, keď invazista zaútočí na Fínku, stratil všetky ľudské práva a napadnutá žena ho mohla doraziť ľubovoľným spôsobom. Systém sa jej vysmeje videom, ktoré nemôže brať vážne ani posledný pochôdzkar fínskej polície.
 
Keď už je reč o polícii, tu je rozhovor s českým policajtom, ktorý bol osobne strážiť maďarské hranice: Na stavbu plotov je už asi neskoro
 

Jsem přesvědčený, že jde pouze o ekonomické uprchlíky. Za tu dobu, co jsem tam byl, jsem se nesetkal s žádným typickým válečným uprchlíkem, kterému by bylo jedno, kde je, hlavně že je v bezpečí. Jedná se převážně o mladé muže, kteří by určitě byli prospěšnější ve své zemi. Je to jiná kultura. Můžu mít sice zkreslený pohled, ale vnímal jsem, že ženy a děti využívají pouze jako lidský štít pro média, kamery a fotoaparáty.

 
 
prasiatko Mlsko

Kurva, tak dobre som sa už dávno nezasmialo. Nehrá tam aj Funes? Ako sa volá tá paródia? Odkedy fínska polícia natáča filmy? A keď zoženú ešte o level viac sexi hlavnú herečku, tak idem tam a zvediem ju!

Náhodný okoloidúci

Myslíš, že tá o level viac sexi hlavná herečka bude zoofilná?

slaven1

Zbalí ju na svoje sexi šunky :)

prasiatko Mlsko

čarovným prsteňom sa nahodím tak, aby som vyzeralo ako o dva levely krajší "náhodný "okoloidúci!

Náhodný okoloidúci

Doprajem ti to. A keďže si prasiatko, nie si halal a už samotnou svojou prítomnosťou ju ochrániš pred zlými kakanými chlpatými /mo/slimákmi.

nové