Iskra občianskej vojny - na Novom Zélande

Na Novom Zélande dnes preskočila iskra občianskej vojny - rovnaká, aká začne aj v Európe. 

Nekompatibilnosť náboženstiev ale aj mentalít si zasa raz vybrala svoju daň. Tentoraz je to okolo pätdesiatky mŕtvych v mešite v meste Christchurch. Počet páchatelov nie je istý, možno bol iba jeden s poloautomatickou zbraňou.

Premiérka krajiny Ardernová sa vyjadrila, že človek, čo spáchal tento zločin "medzi nás nepatrí". To ale klame - ten človek takmer určite medzi nich patrí.

Policajný komisár Bush dokonca odmietol označiť čin za teroristický útok. Nuž, motívom mohlo byť bez irónie čokoľvek, ale ak je pre toho úradníka britského commonwelthu okolo 50 odfaklených ľudí nie teroristický útok, tak je ten chlap teda riadny debilny výplod britskej byrokracie.

Samozrejme, kedže sa jedná o moslimov, možno čakať rovnako krvavé odozvy zo strany ich militantov - a to hlavne v Európe či Blízkom východe. V každom prípade tento ťažký incident výrazne zvýši napätie. Takže je možné, že táto iskra naozaj zapáli seno až v Európe.

 

 
Roland Edvardsen

Strelec je vraj niečo ako Breivik. Podobne mal po sebe zanechať akýsi proti-imigračný manifest. Už vidím tie "onanie": zase sa bude písať o tom, ako je tzv. pravicový extrémizmus väčšia hrozba ako ten moslimský.

Ja to hovorím už dlhšiu dobu: áno, chcem ostať na Slovensku. Bol som v Kanade a v žiadnom prípade som sa tam necítil tak bezpečne ako tu. Stačilo mi, keď som v jednej chvíli bol jediný beloch v autobuse: neopísateľný pocit. Treba si viac vážiť našu krajinu, naozaj.

slaven1

Tarrant napísal aj manifest a hneď na prvej strane získava 100 bodov zo 100. Hovorí o zničujúco nískej pôrodnosti Európanov - hlavnom zamlčiavanom tajomstve dnešného režimu na Slovensku.

Porodnosť na Slovensku je momentálne okolo 1.1 dieťaťa na plodnú Slovanku, 1.4 na každú plodnú Slovenku (občianku Slovenska). Na udržanie populácie treba pôrodnosť okolo 2.1.

V Madarsku si to začínajú uvedomovať, keď prichádzajú so "silnou prorodinnou politikou". V Rusku Putin počas nedávneho príhovoru k národu, tiež navrhoval Dume prijať zákony smerujúce k zvýšeniu pôrodnosti.

A u nás čo? Akože "naša" vláda nič. A média? Zahraničný agenti ako americká TV Markíza (najpozeranejšia TV), švajčiarsky Nový čas (načítanejší toaletný papier) alebo nemecké Rádio Expres (najpočúvanejšie rádio) ďalej pokračujú hypnotizovať národ o pôrodnosti nehovoriac.

Citát zo začiatku Tarrantovho manifestu:

It’s the birthrates.
It’s the birthrates.
It’s the birthrates.

If there is one thing I want you to remember from these writings, its that the birthrates must change. Even if we were to deport all Non-Europeans from our lands tomorrow, the European people would still be spiraling into decay and eventual death.


Every day we become fewer in number, we grow older,we grow weaker. In the end we must return to replacement fertility levels, or it will kill us. To maintain a population the people must achieve a birthrate that reaches replacement fertility levels. In the Western world this is roughly 2.06 births per woman.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_sovereign_states_and_dependencies
_by_total_fertility_rate

There is not a single Western country, not a single white nation, that
reaches these levels. Not in Europe, not in the Americas, not in Australia or New Zealand. White people are failing to reproduce, failing to create families, failing to have children.

Map of countries by fertility rate (2018), according to CIA World Factbook

Norman

že kde sa ľudia rodia ako potkany, tam žijú mizerný a biedny život ako potkany.

Tarrantov manifest som nečítal, ale základný manifest sú činy a tam naznačil, čo považuje za cestu.

Panuje presvedčenie, ktoré vyjadril aj Tarrant, že tento konflikt "nemá politické riešenie". To treba chápať tak, riešenie nie je v rámci súčasného politického naratívu.

Roland Edvardsen

Zvýšiť pôrodnosť v modernom, rozvinutom svete je náročná vec. Samozrejme Orbánov prístup je správny, ale je to beh na dlhé trate. Niektoré z tých opatrení (napr. daňové úľavy) sa ako prostriedok na zvýšenie pôrodnosti uplatnili aj inde, napr. v Rakúsku. Aj v Nemecku vláda utratila miliardy eur, aby odvrátila demografickú časovú bombu: od zvýšenie vládnych príspevkov rodinám s deťmi cez rôzne benefity pre rodičov, ktorí zostanú doma s novorodencom, náhrady za pracovné voľno pre nových otcov a rozšírenie služieb dennej starostlivosti o dieťa. Napriek všetkému tomuto úsiliu sa nepodarilo zvýšiť nemeckú pôrodnosť, ktorá sa už cca 40 rokov pohybuje na nízkej úrovni okolo 1.4 dieťaťa na ženu.

Rozmanité pokusy zvýšiť pôrodnosť sa objavili aj v Japonsku, Južnej Kórei či v Dánsku (tam vláda prišla s kampaňou "Urob to pre Dánsko", zavádzala napr. ovulačnú zľavu na vybrané produkty alebo páry dostávali zľavnené ponuky na dovolenky, lebo prieskumy ukazali, že Dáni majú o 46% viac sexu na dovolenke ako doma :-)). U nás tiež Smer zvyšuje rodičovský príspevok a Fico s Blanárom nedávno prišli s úľavami pre mladomanželov, tak aby mladí boli viac motivovaní k sobášu.

Takže nie je celkom pravdou, že sa v Európe vlády nepokúšajú zvýšiť pôrodnosť. Najviac detí v rámci Európy sa dnes rodí vo Francúzsku a v škandinávskych krajinách, kde funguje prepracovaný systém jaslí a škôlok, tak aby ženy nerobili kompromisy, pokiaľ ide o vzťah práca - deti (polovica detí v Škandinávii je v jasliach. Tam sú zvyknutí na to, že o deti sa viac stará štát).

Náhodný okoloidúci

Otázka je, ako zvýšiť pôrodnosť tak, aby sa množila pracujúca vrstva a nie tí, čo si z rodenia urobili živnosť. V prípade tých druhých to je totiž často tak, že ani nemyslia na to, že bude viac prídavkov, ale jednoducho sexujú bez rozmýšľania nad následkami a výsledkom sú 13-ročné matky a 26-ročné babičky, pričom zodpovednosť za ich výchovu je hodená na štát. Blbo nastavené zákony.

Roland Edvardsen

Omnoho jednoduchšie je pôrodnosť znížiť. Bohato stačí, ak do cigánskych osád a moslimských komunít prenikne feminizmus, ak sa ich ženy viac osamostatnia, budú začlenené do pracovného trhu a oboznámené s anti-koncepčnými prostriedkami.

Ono aj pôrodnosť moslimov v Európe je nižšia, resp. klesá - v dôsledku konzumu a ľahšieho prístupu k antikoncepcii. A nízku pôrodnosť dnes majú dokonca aj niektoré moslimské teokracie ako Saudská Arábia a najmä Irán (kde očividne množstvo ľudí ten islam už neberie vážne. Stretol som nejakých Iráncov v Kanade a ani jeden z nich nebol praktizujúcim moslimom, jeden z nich sa dokonca otvorene hlásil k ateizmu, napríklad. Oni sú už z toho náboženstva tam unavení, lezie im to na nervy).

Ale čierna Afrika, tak to je problém. Tam pôrodnosť neklesá tak ako sa predpokladalo. Je to stále ukrutne zaostalé a nepochopiteľné miesto (mnohé veci si mi ani nedokážeme predstaviť. Toto je svet, kde napr. dodnes zabíjajú čarodejnice alebo veria, že ak budú mať sex s pannou, tak sa im vylieči AIDS). A na konci tohto storočia ich budú 4 miliardy.

Norman

Iránci v cudzine sú takmer všetci moderní, aj pro západní. Často sú to utečenci z Iránu, často aj ľavicového zamerania, takže aj ateisti. Ale Iránci sú aj doma vyslovene moderní, to tvrdí každý. Ja čo som stretol Iráncov, každý bol iný - ale ako tak bystrí boli všetci - ale to boli všetko ľudia v práci.

Čo sa týka zníženia pôrodnosti - obávam sa, že u tamtých cigániek feminizmus nepomôže - sú príliš hlúpe, aby to pochopili. :-) Samozrejme, tu normálny komfort znižuje tú hororovú pôrodnosť (6 a viac detí) všade na prijateľnú mieru. Ale pri tomto vývoji tie populácie nikdy nedosiahnu normálnu životnú úroveň, a obávam sa, južanské rasy nikdy ani nedokážu regulovať svoje rodenie (tak, ako nie sú schopní regulovať iné svoje základné pudy).

Náhodný okoloidúci

https://www.eurabia.cz/Articles/32951-australan-povrazdil-lidi-v-mesite-...

Dôležitá otázka. Je vôbec na svete nejaká mešita, v ktorej neverbujú džihádistov?

Doplnenie

Vedúci kolotoča na Aeronete má silné podozrenie, že to bol útok pod falošnou vlajkou.
Nikdy som nestrieľal, s výnimkou vzduchovky a malorážky na brannej výchove, tak neviem posúdiť, do akej miery je jeho rozbor pravdivý.

https://aeronet.cz/news/video-necenzurovane-zabery-masakru-muslimu-v-chr...

nové