Kalmusovi bola hodená kosť. Kuciakova.

Kalmus si za svoje nechutné gašparkovanie okolo pamätníkov a hrobov vojakov 2. svetovej vojny vyslúžil odmenu: bol poverený návrhom pamätníka Kuciaka a Kušnírovej. Práve on, ktorý pamätníky poškodzuje a ničí, teraz paradoxne vytvoril svoj gýč. V Košiciach. 

 

Nuž ale je to tak, keď si nevyberiete slušného umelca ale poveríte návrhom feťáka za odmenu  za jeho ideologickú aktivitu. Kučnírová je bez oka a tvár ma krivú ako po obrne,  Kuciak má afroúčes ako Angela Davis a niečo mu tečie z nosa.

 

kuciak

 

Sám Kalmus hneď bľabotal čosi o údajnom poškodzovaní pamätníka v budúcnosti, ale poviem vám, ľudia, serte na to. 

Konieckoncov, ako poškodený výsmech to vyzerá už teraz.

 
Autor: 
téma: 
forma: 
Ľubov

Prečo v Košiciach,nechápem. Možno to súvisí s niekým na košickom magistráte.

Dovolili skutočne nechutnú vec, spojili dve nezlučiteĺné akcie

https://www.hlavnespravy.sk/sexualni-extremisti-v-boji-zabitou-pannou-lg...

buko

je to len velmi diletantsky a bez stipky fantazie ci umenia okopirovane ciernobiele logo-silueta z iniciativy #allforjan
https://s.aimg.sk/aktuality_symfony/static/microsite/kuciak/img/Tvare.png

Kusnirova tam ma miesto oka kus obocia - je to naozaj nepodarok - ale co ine cakat od Kalmusa - aky pan, taky kram.
Je to vskutku trpka ironia ze prave Kalmus, ale len to dokresluje vseobecny marazmus, kde vrazdu Kuciaka si pre seba uzurpoval tento pojazdny protivladny lietajuci cirkus Monty Python

Norman

hej, je jasné že je to z tej fotky, ale to je na zodpovednosti autora, aby to upravil a nedopustil takú hroznú karikatúru. To ale Kalmus samozrejme nedokáže.

 

pripomína mi to packalstvo, na ktoré doplatil aj Havel  - jeho busta v Capitole

havel

Roland Edvardsen

Zverili vytvorenie tohto "veľdiela" naozaj tomu najpovolanejšiemu, to musíte uznať :-). Znova a znova sa ukazuje, že keď týchto ľudí nazývame podľuďmi či spodinou, tak ani len trochu nepreháňame. Jednoducho vhodnejšie výrazy asi ani nenájdete. A práve umenie odráža ich nízkosť možno najdokonalejšie.
Naozaj si všímajte, čo sa ľuďom páči a čo propagujú. Umenie nie je záležitosť subjektívneho názoru, ale záležitosť znalosti alebo ignorancie. A zlý vkus a zlý úsudok sú oboje prejavom ignorancie a neschopnosti. Toto si dobre pamätajte.

Norman

Veru, estetické postoje odrážajú najhlbší charakter. Záujem sa síce dá predstierať, ale nedá sa naučiť. Ako nejaký povedzme farboslepý postihnutý nevidí (jednu či viac ) farieb, tak táto spodina proste nedokáže chápať estetiku.
Sú tiež postihnutí, ale oveľa horšie, lebo táto postihnutosť ovplyvňuje nielen ich vnímanie, ale aj ich postoje voči svetu, ich postoje voči hodnotám. Sú to ťažkí mrzáci,mentálni kripli. Ale nebezpeční a agresívní, ako vieme, Nezasluhujú si žiadnu ľútosť, žiadne babranie sa s nimi. Ani oni sa s nikým nenababrú, svine.

Ema

ako vyzerá dvojica teraz.
Ja neviem, možno sa to niekomu páči, ale podľa mňa ... hm, takpovediac prestrelil.

Náhodný okoloidúci

... ale vystihla si to dokonale :)

nové texty