Kiska by mal abdikovať

Po webe sa vzmáha požiadavka, aby Kiska odišiel z prezidentskej funkcie. Dnes, s odstupom času je jasné, ako hnusne zneužil aj vraždu Kuciaka a Kušnírovej, ako extrémisticky rozoštvával spoločnosť. Zatiaľ nik z  politikov nebol tak štvavý, zákerný a doslovne plný nenávisti.
 
Kiskovo prezidentovane je spojené s jedným problémom za druhým. Cesty lietadlom do Popradu, jeho finančné podvody a úžerníctvo v minulosti, neustále dovolenky a teda neprítomnosť, hanba za jeho prejavy v zahraničí a stýkanie sa s medzinárodnými revolucionármi. Pokus o maidanovský prevrat je posledná, ale asi najväčšia čerešňa na torte. Pozitív naopak na ňom niet žiadnych - jeho verejné vystúpenia sú neúprimné a umelo pokrytecké, na úrovni podomového obchodníka - čo je asi aj najvyššia mentálna úroveň, na ktorú sa dokáže dostať.
 
Túto jar viedol pokus o štátny prevrat. Jeho akcie sú extrémistické a vyvolávajú nenávisť voči susedným národom, ale dokonca aj proti vlastnému slovenskému národu. Kiska ja naozaj, čisto chladne zhodnotené, najväčší radikál na slovenskej politickej scéne a ak má Slovensko v súčasnosti niečo politicky ukázať, tak je to vyhodenie farizeja Kisku z prezidentského paláca.
 
Nechcem byť patetický, ale on je proste hanba na tvári ľudu, je to najhorší prezident v histórii Slovenského národa. Ba je to jeden z najhorších politikov v histórii národa. Pravda, v slovenskej politike boli rôzne špiny a zlodeji - ale to boli hlavne kšeftári, ktorí využili slabosť systému a v politike si prišli len nahrabať a moc veci neradikalizovali. U Kisku je to ináč, on je exekútor cudzích mocností a pokúsil sa celý štát obrátiť hore nohami, podľa vzoru Ukrajiny. To nie je maličkosť, to nie je len drobná chyba charakteru. To je zločin.
 
Možno si niekto povie, že aj tak končí - ale to nie je jedno. Morálna a hodnotovo orientovaná časť Slovenska chce, aby Kiska odstúpil, alebo bol zbavený funkcie okamžite, čo najskôr.
 
Autor: 
téma: 
forma: 
Ľubov

Ak má alternatíva správne informácie,zajtra by mal byť Kavanaugh menovaný najvyšším sudcom v senáte a Trump by mohol podniknúť niečo viac.Alebo stále nie? Americký manstrím nič,alebo je za tým moja biedna angličtina.Takže veľké ticho.
https://www.instagram.com/p/BoVL3l-gc7U/?hl=sk&taken-by=realdonaldtrump
Ak sa pohnú prvé ľady,potom bude osud týchto malých krýs veľmi veľmi neistý.