Koniec slobody slova už aj v parlamente

Hneď potom, ako Kiska pooslavoval partizánov a Slovenské národné povstanie, nechal sa počuť, že zavrie hubu v parlamente tým demokr ... oným, fašistom. Doslovne sa vyslovil za "nulovú toleranciu". 

Nuž dobre, zo slobody slova sa stala nulová tolerancia voči iným názorom.

A spolu s Kiskom sa v tom, ako už vieme, vezie ďalší syntetický element, Danko. A Bugár a Pellegrini a celá opozícia v podstate tiež tlieska. Ako tu píše Pravda, je pripravený nový  náhubkový zákon. A to aj pre členov parlamentu - za ich názory. 

To je tak absurdné zahodenie a pošlapanie oficiálnych teórii o tolerancii, politickej slobode a slobode prejavu, až sa nechce veriť. Tak rýchlo a bez boja? Sú títo globalisti naozaj už tak v koncoch, že idú zaviesť otvorenú despociu a totalitu? Veď tým len ukazujú svoj pravý ksicht a urýchlujú tak svoj koniec.

Ústava hovorí, že za výroky pri výkone funkcie poslanca prednesené v parlamente alebo v jeho orgáne nemožno poslanca trestne stíhať - ale Danko už niečo vymyslí... no, to je žart, nechá si niečo vymyslieť. Potom spolu s Kiskom tomu zatlieskajú, a použijú to na Matoviča. Má to byť na "fašistov", ale použijú to ináč. Je to síce objektívne blázon, ale použijú to na neho. A potom na Remišovú, napríklad, Alebo Galka, dalšieho blázna (ale antisemitu, nehovorte mi, že nie).  A po čase to bude použité na samého Danka (aj to je antisemita). Lebo ako vieme, peklo požiera vlastné deti.

A Pellegrini pri tej príležitosti, zrejme v ošiali z osláv boľševického povstania, tiež podal skvost:

"Imunita odtiaľ-potiaľ, ale ak chcete naozaj hovoriť niečo, za čo bežného občana na ulici zavrieme do basy alebo potrestáme, tak na to nesmie mať imunitu ani poslanec Národnej rady, hoci je zvolený v riadnych demokratických voľbách". Výborná definicia imunity, už nepochybujem, že je to prehriaty kokainšnuper.

K tomu patrí známa informácia, že Danko mieni predložiť aj "novú definíciu antisemitizmu". Tu by som sa ešte raz zastavil - no dobre, definicia slúži na identifikovanie, čo do danej množiny patrí. Ale akosi mi tu chýba deklarácia, čo to vlastne je ten "antisemitizmus"? Je to nejaký pojem z ústavy, akože zakázaný je "antisemitiszmus", "antislovanizmus" či "antirusizmus" alebo "antikatolicizmus". Ktoré také výrazy sú v ústave, alebo aspoň ktoré z týchto uvedených? "Antislovanizmus" v ústave nie je, prečo by tam alebo v zákonoch mal byť nejaký "antisemitizmus"? Lebo Lenin? Kto to povedal, že chceme nejakú definíciu "antisemitizmu", keď nemáme ani definíciu "antislovakizmu"?  O koho sa stará hlupák Danko ako o prvých? O nejakých "semitov". 

A nie sú to nejaké jeho choré predstavy? Paranoja? Niekto prenasleduje nejakých semitov? Je Danko zdravý? Je zdravý tento systém?

No ale že sa pýtam. Použil som dve cudzie technické slová, "definícia" a "deklarácia". Tento text teda nemôže pochopiť 95% Slovenska a 99% občanov USA. Hm, možno zajtra už aj to bude trestné.

Ešteže som nepoužil to sprosté slovo "žid". Veď viem, že je to zakázané už dnes, ja dodržujem zákony. Proste žida nespomínať.

 

Autor: 
téma: 
forma: