Kulturní obohacení & mainstreamová média

 

obcaneCR.cz

zdroj

https://www.youtube.com/watch?v=6UmD2T43rIc&feature=youtu.be

Tam sú ďalšie linky a zdroje.

 

Ale tam je aj tento dosť pravdivý komentár:

Děkuji Hordesovi des chaosovi, za záslužnou práci, ale bohužel je to jako v Don Quichotovi, lidé jsou masivně hypnotizováni a indoktrinováni Agendou 2030, že nejsou používat svůj mozek ani na těch 5%, které nám aktivovaly. Lidé mají pravdu přímo před očima, ale stejně nic nevidí a drží se dál svých sociálních konstruktů. Dovolím si použít citaci z jednoho filmu:"Já vím přesně jak se cítíš, stejně jako ostatní jsi se narodil do otroctví, žiješ ve vězení, které ani nevnímáš, protože uvěznili tvoji mysl!" Občané České republiky, tím myslím občané ČR ne strůjce videa, co se musí stát aby jste se probudili? A dovolím si ještě použít jednu citaci z filmu:"Vy máte všechny zbraně, tak bojujte!" Ještě máme šanci, Správců osudu je málo, ale mnoho posluhavačů, jim stačí 1 zlatá miliarda, ostatní končí, až příjde 4 průmyslová revoluce tak je konec.

 


 
Autor: 
afinabul

Som v druhej hodine, ten dokumentík je naozaj skvelý, lenže apeluje na sledovateľa nepovedaným, robí to cielene, proste sitko. DOPORUČUJEM!

Ľubov

Dva metre sa stali pre manstr.médiá samozrejmosťou. A tak presstitúti sú ďalšou neprijateľnou skupinou ktorá,bude musieť niesť zodpovednosť za nastávajúce udalosti.
Info najmä pre Normana,Ďurino opäť píše. Mimoriadna situácia v Sýrii
http://prekladyodlesa.sk/aktualna-situacia-v-syrii-pohladom-socialnej-si...

nové