"Kurva, kto tu platí na vojnu?"

Používanie vulgarizmov je prejav, že ľudia už majú dosť. Najnovšie takto zvozil prestitútov Soták 17. mája 2022, keď mu pri vážnej téme o kolapse slovenského hospodárstva nejaká prestitútka dala otázku, či "je dôležitejšie platiť za plyn a tým dotovať vojnu, alebo sa starať o zamestnancov".

V odpovedi zaznelo oprávnene naštvané "Kurva, kto tu platí na vojnu?"

Stojí za pozretie:
Ľudia, a to nielen anonymné davy, ale aj konkrétne osobnosti, sa prestanú hrať na pohodu. Prestanú tolerovať jedy šíriacich prestitútov - idiotov nevediacich nič o realite.
 
Okrem toho správne naznačil, že vojnu dotujú tí, čo kupujú a posielajú zbrane, a nie tí, čo platia za ťažbu nerastov.
 
Soták je zástupca lokálnych korporácií, teda nie zrovna zástupca národa - ale jeho nátura a jeho správny tón rozbíja pokrytecké ideologické lži režimu. Rozbíja lož, že je všetko stále viacmenej normálne. A nie je to len kvôli jeho osobnej sile, ale preto, že mu ide o život, rovnako, ako nám všetkým.
Ešte nejaké otázky? Koňov chvost. 
 
PS. Iné širšie video. Každá veta, ktorú povedal, je pravdivá. Nie preto, že by on jediný bol taký unikátne bystrý, ale preto, že  UŽ TO skoro KAŽDY VIE, ale on mal príležitosť a odvahu to povedať na plnú hubu. To treba oceniť.
 
 
 
Dusanbe

nech je akýkoľvek -Železiarne a s nimi široké okolie sa držia hlavne vďaka nemu.
Je o ňom známe, že je veľmi prísny a náročný na seba, ale aj na ostatných ľudí zo svojho okolia.
Až tak, že vlastný syn nedokázal ustáť tieto požiadavky zo strany otca a na strednej škole spáchal samovraždu, vraj práve kvôli tomu.
Soták má gule povedať pravdu.

ilusion

Som zvedavý, na čom tí prestitúti varia a čím kúria. Ak plynom, nech si dobrovoľne znížia platy a vypnú plyn, lebo tým dotujú vojnu.

kali

Presstituti ale chcú dovážať energie z alternatívnych zdrojov, že to bude drahšie im je jedno, lebo majú svoju kariéru a tým pádom aj nadštandartný plat s ktorým to zdražovanie ustoja. Alebo jednoducho nerozumejú zložitosti a komplexnej previazanosti geopolitiky a ekonomiky, čomu by som sa ani nečudoval, lebo presstitut je systémom chránený a odmeňovaný, takže mu neskonale dôveruje a verí v to, že v zlých časoch sa o neho systém postará. A v konečnom dôsledku ho nezaujíma ako na tom bude národ, lebo bol vycvičený nato aby vnímal život len v ekonomických mantineloch, tzv homo economicus, takže si povie, že ostatní si za svoju mizernú situáciu môžu sami lebo v duchu kapitalistických hodnôt neboli dostatočne šikovný (rozumej bezcharakterná úplatná žumpa). Presstitut je jednoducho znôška chamtivosti, vypočítavosti ale aj nekonečnej hlúposti, predstavuje tú najvyššiu otrockú morálku.

Norman

Hej, "neskonalá dôvera" je to, čo týchto ľudí výborne definuje. Je to na nich vidno, že sú to fanatici. A nielen prestitúti, ale všetci, čo boli donedávna príliš milo nazývaní "slniečkári" - všetci sú to fanatici. Ja ich ešte volám "utopisti", ale aj to je príliš dobré pre nich, pretože utopisti majú nejakú pozitívnu víziu, ale títo majú len svoju "neskonalú vieru" že režim je dobrý, že big brother sa postará (nie o všetkých, ale o nich). Sekta.
Oni nielen úprimne veria, že ten Soták, Harabín, Fico či Kaliňák a ďalší sú stelesnené zlo - to by ešte ušlo, aj ja si myslím o niektorých konkrétnych osobách, že sú zlo a že ich treba odstrániť z verejného života - ale títo veriaci prestitúti to dávajú najavo prvoplánovo pohoršeným tónom svojich otázok-útokov. Ako malé deti, infantili. A táto hystéria ich útokov sa ešte zhoršuje, ako sami začínajú byť nahlodávaní pochybnosťami (keď sa veriacemu začne rozpadať viera, snaží sa ju zachrániť fanatizmom, a zabíjaním neveriacich).

Norman

Tupost (slvenských) prestitútov možno doložiť aj prípadom akejsi Barbory Žiačikovej, ktorá sa dostala k slovu na tlačovke ohľadne prvej asistentky v hokeji v Nemecku
https://hokej.pravda.sk/ms-2022/clanok/627256-hanba-na-sto-rokov-novinar...

Na prípade vidno profesionálnu tuposť telaťa, ktoré nechápe, že jedným z problémov toho zamestnania a celej tej tlačovky je práve ten gender tej asistentky - večná to téma dneška. Nie, slovenská krava nedorástla ani na pochopenie či rešpektovanie základov.
Za druhé je to sociálne-emočná tuposť toho teľaťa, ktorá chápe svoju prácu zrejme ako zábavu (a sama asi robí svoju malú kariéru cez piču)
Za tretie, asi najdôležitejšie, je všeobecná DRZOST slovenských novinárov voči osobám, za ktorými prišli a ktorí sa odhodlali im dať svoj čas a pozornosť, ale nie sú ich sluhovia či podriadení. Prestitúti sú nástroj moci, a v našej džamahíriji si asi aj po prípade obetovaný Kuciak nahovárajú, že sú nedotknuteľní. To sa hlboko mýlia. Nedotknutelné by mali byť kanále a portále, ktorými prúdia názory, nie osoby a činy prestitútov. Na Slovensku je to presne naopak.

nové