Lipšic a Kollár s narkomankami

Kollár a Lipšic sa spojili s narkomankou, s ktorou Kollár "koketoval", keď mala 15 rokov a nahovorili ju na podanie žaloby na resocializačné  zariadenie Čistý deň. Zároveň získali na svoju stranu inú, ešte len 17-ročnú chovankyňu Tamaru. Tá na konci minulého týždňa ušla z terénnej terapie a hneď na druhý deň už spolu so Simonou podávali v Bratislave na Generálnej prokuratúre na vedenie zariadenia Čistý deň trestné oznámenie.

Ergo: neplnoletá Tamara so Simonou spolu s Lipšicom a Kollárom podali trestné oznámenie. Pritom Tamara, ujdená zo zariadenia, nemala so sebou občiansky preukaz. Prokurátorka si neoverovala jej identitu? Nezistila, že dotyčná je na úteku?

Po úradnom akte sa stopa pohybu mladých žien stráca. Lipšic ani Kollár neplnoletú Tamaru neodviezli k rodičom ani do zariadenia. Až v stredu nasledujúceho týždňa sa Tamara zjavila doma, nafetovaná a na pokraji smrti. Musela byť privolaná záchranka a polícia.

To je etika a metódy právnika Lipšica a poslanca Kollára. 

 

Je možné, že Lipšic a Kollár nevedeli, že Tamara je na úteku, že je neplnoletá, že je aktívna narkomanka?

Dali jej peniaze, za ktoré si zadovážila drogy?

Podľa matky Tamary, ktorá videla v médiach zábery z príchodu dcéry v piatok na políciu, bola jej dcéra aj počas tohto podania trestného oznámenia, v prítomnosti týchto mužov, pod vplyvom drog. Kto jej ich dal?

Kto ju nahovoril na útek zo zariadenia, kde sa liečila?

V každom prípade: manipulovať s mladými narkomankami pre svoje politické či osobné ciele je výrazne úbohé a odráža to ten fakt, že špeciál Lipšic je jedno amorálne a zákerné stvorenie bez svedomia.

 

zdroj Pravda

 

Predošlý článok u nás k téme Kollár a jeho internetová úchyľka

 

 

 
Autor: 
téma: 
sandro

Divim sa Izraelcom, ze este stale drzia Lipsica nad vodou. Preco to robia? V politike skoncil, karieru si pochovava extremne rychlo.

slaven1

Korporátky tvrdia, že je aj video, takže kde je link Norman? :)

Ďalej do archívu:

- 8. najčítanejší článok za 7 dní v SMEtiarni napísala do rubriky "kultúra" Kristína Kúdelová a dala mu nápis: "Je najslávnejším pornohercom. Rocco Siffredi tým trpí už tridsať rokov". Kika týmto článkom pekne vystihla kultúrnu úroveň SMEtiarne.

- ČTK nás cez Seznam.cz nás informuje o "10 dôvodoch prečo sa Holoholo nestalo" v kontexte ďalšej cenzúry, ktorú vo výsledkoch vyhľadávania zavádza súkromná firma Google. Google v článku ČTK skrývanie informácie zahral na holoholo. Neviem, či ste si aj vy všimli, ale v poslednom čase kvalita vyhľadávania Gúglu na Slovensku citeľne oslabla, a bude to ešte horšie. Čas poskúšať Bing. Aké vyhľadávače tu ešte máme?

- ‘You are the future of Europe’: Erdogan urges Turks in EU to have at least 5 kids - nápis od RT. Link k predvolebným demonštráciám moslimsko-tureckej piatej kolóny v Holandsku.

- FAKE NEWS boli nachytané Zvedavcom pri lenivosti. Zaostalí redaktor Lidoviek označil Stworov web za "desinformační zdroj" lebo zverejnil tento článok od Erica Margolisa:

Jako válečný reportér [Eric Margolis] pokrýval konflikty v Angole, Namibii, Jižní Africe, Mozambiku, Sinaji, Afghánistánu, Kašmíru, Indii, Pákistánu, El Salvadoru a Nikaragui. Byl jedním z prvních novinářů, kteří interviewovali libyjského vůdce Muammara Kaddafiho. Eric Margolis je uznávaný a respektovaný odborník na Střední východ, jeho geopolitické analýzy vycházejí v hlavních amerických a kanadských médiích. Pokud něco napíše, můžete si být jistý, že ví, o čem mluví. Jinými slovy Eric Margolis určitě není žádný pochybný alternativní zdroj, jeho novinářská kariéra překračuje mnohonásobně vaši vlastní upachtěnou novinářskou kariéru a tím, že jste pomluvil a dehonestoval jeho článek, jste jen dokázal vaši vlastní omezenost.

- Russia accused of US strike in Syria: ‘80 percent of MSM stories on Mideast wars is fake news'.

Norman

Nemám video, kde nemenovaný právnik, prezývaný Bravčová hlava, zneužíva neplnoletú Tamaru.
Opakujem - také video nemám. Ba dokonca som ho ani nevidel.
Ak teda nemyslíš to video, kde ju ťahá k súdu a vyhlasuje, že je jej právnik - aj keď dotyčná nie je plnoletá a teda nemá právnu subjektivitu, aby ho tým poverila. Toto sa vraj považuje tiež za zneužitie - ale ja nie som právnik ani kňaz, tak sa v zneužívaní nevyznám.

Takisto ten druhý poslanec, známy na verejnosti ako internetový "Vyšukááááááámeeeeee saaaáááá" čurák, nebol pri žiadnom ďalšom kontakte so Simonou nahraný.

Pokiaľ viem, Rocco Siffredi podal na Sme žaľobu za urážku na cti, pretože je jeho úd spomínaný v tom istom vydaní ako kiska a spomínaní dvaja šukanisti.

---

Ešte je aj yahoo vyhľadávač ale keď nefunguje google tak používam yandex.ru