Manchester masaker 2017

Autor: 
Vivo

Obete : http://www.manchestereveningnews.co.uk/news/greater-manchester-news/manc...

Jeden oberblázon z ČR, šéfredaktor Britských Listov Jan Čulík napísal neuveriteľný článok:
https://blisty.cz/art/86909.html

Na tej istej strane nájdete článok
https://blisty.cz/art/86905.html

Porovnajte si výroky idiotov na tomto serveri šialených slniečkárov:

"V Británii samozřejmě nikdo z manchesterského atentátu muslimy neobviňuje - všichni by takového člověka okamžitě považovali za šílence. Muslimové jsou v Británii integrovaní a žijí tam desítky let."

"Manchester má největší komunitu Libyjců v Británii a ti vědí přesně, co se děje. Dochází systematicky k rekrutování lidí pro terorismus, varujeme před tím dlouhá léta," řekl Suhbi. "Lidé o tom hovoří už asi tři nebo čtyři roky, o tom, jak nemilosrdní a krutí jsou ti extremističtí verbíři. Jsou to lidé, kteří se rekrutují z druhé a třetí generace libyjských Britů nebo arabských Britů."

"Členové libyjské diaspory v Británii svědčí o tom, že po mnoho let opakovaně varovali britské úřady, že v Manchesteru dochází k radikalizaci některých jedinců. Salah Suhbi, poslanec v Libyi, který vyrostl v městě Sheffield nedaleko Manchesteru, informoval o tom, že Libyjci žijící v Manchesteru opakovaně varovali před teroristickými verbíři, otevřeně operujícími v tomto městě."

Ako chcú bojovať proti stupňujúcemu násliu?

Prednesom plamenných básní!
https://blisty.cz/art/86890.html

Porovnajte obsah básne s realitou:

http://www.bbc.com/news/uk-40019135

Vivo

"Generálny prokurátor Jaromír Čižnár podal v stredu (24.5.) na Najvyšší súd SR návrh na rozpustenie politickej strany Mariana Kotlebu ĽSNS."

Treba vidieť text návrhu a najmä jeho zdôvodnenie.

Kandidatúru Kotlebu a župné voľby to nemôže ohroziť. Skôr z Kotlebu títo hlupáci urobia mučedníka a podporia trucvoľbu - napľujú do tváre autorom kampane.

Vivo

Ale mám pocit, že Fico robí všetko pre zvolenie Kotlebu v Banskej Bystrici. A robí to poriadne prefíkaným spôsobom!

1. Verbálne SMER aj SNS robí silácke gestá v parlamente a tento návrh GP zapadá do dojmu, ako razantne bojujú vládne koaličné strany proti extrémistom,
2. Fakticky nepostavili proti Kotlebovi vlastného kandidáta – majú parádnu výhovorku - netrieštime sily!
3. Prakticky nič neriskujú – Kiska a opozícia v prípade výhry dostanú koláčik z BB. SDMER sa bude podieľať na voľbe víťazného kandidáta a pokúsi sa prisvojiť si všetky zásluhy!
4. Ale v prípade zvolenia Kotlebu budú Kiskove a opozičné straty (sociálneho a politického kapitálu) katastrofálne.
5. Nastane obviňovanie, akých nemožných kandidátov postavila opozícia ...

Kto pozná teóriu hier chápe, že malá pravdepodobnosť x malá výhra a na druhej strane väčšia pravdepodobnosť veľkej straty súpera a ich minimálnej straty je vcelku veľmi výhodná stratégia. Najmä ak táto hra vytvára pozície pre podstatne zásadnejšiu hru o NR SR.

Sloven

Trieštenie, či spájanie síl je dobrá stratégia to máš pravdu Vivo.

Takže na jednej strane máme pravdepodobnosť hraničiacu s istotou, že K-ĽSNS výhra v BB kraji a najskôr aj v iných krajoch voľby a na druhej strane sú všetci ostatní červení, modrí, ružoví, dúhoví a tak ďalej.

A je úplne jedno, či sa všetci spoja proti Kotlebovi alebo dosadia n blbcov a vlastizradcov proti nemu... Pretože netreba byť NATO ani jasnovidec aby si každý zrátal, že aký bude výsledok, keď Kotleba vyhrá...