Ministerstvo obrany nakúpi vozidlá za 1,2 miliardy Eur

Ministerstvo obrany plánuje pre vojakov kúpiť bojové obrnené vozidlá 8x8 a bojové obrnené a viacúčelové taktické vozidlá 4x4. Spolu by malo ísť do roku 2029 o 485 vozidiel a celkové náklady na tieto projekty rezort odhaduje na približne 1,2 mld. eur.

 
K tomu treba pripomenúť, že pred rokmi sa utlmila zbrojná výroba a vývoj, pretože vraj niet odberatelov. Aj vtedy sme vyvíjali a vyrábali zrejme najmä rôzne (delostrelecké) vozidlá a podobne. Dnes to isté ideme kupovať za ťažko vydrané prachy zrejme od mierumilovného Západu.
 
Ešte raz sa poďakujte svatému Havlovi. Ale nie je v tom sám, samozrejme, všetci posametoví vyznávači "slabého štátu", špeciálne slabého slovenského štátu, by mali byť odstrelení splu s ním za vlastizradu.
 
Zvyšné nepodstatné detaily v Pravde
 
 
Ako to bude čoskoro bez bojaschopnej armády vyzerať aj vo vašej ulici:
 
 
 
 
Autor: 
Hlas Predhrobia

môžu byť zo Slovenska!

Rozumný krok, každému musí byť jasné na čo sú použiteľné ...

balu

nerozlišoval národnosť. Je to jedna fajta, ktorá sa vyznačuje tým, že tam je protinárodná kde akurát je, vždy proti aktuálnemu (ale len bielemu) národu.

Tonnag

Každodenný život tejto doby vniesol do životov strach, strach zo straty, smrti a zo strachu zatváranie očí a sebaklam. Ponorení do mlčania či množstva bezvýznamných slov či lží odovzdajúc svoju moc, osud do rúk iným zmámení drogou rank. Zo strachu z neznáma, nepoznateľného pre tieto vonkajšie oči, zatvoriac vnútorný vhľad , múdrosť, vytratil sa pravý bojovník zo srdc.
Dnes nie sme ich cieľom ale SME ich cieľom. Ja, ty, on, my sme pre nich iba kafírovia. Imigrácia je džihád a tí čo zakazujú ich kritizovať sú už ich otrokmi.
Zvláštne je čítať komentáre na iných stránkach prečo mínať peniaze na obranu - zakúpenie obrnených vozidiel. A to ešte treba špeciálne jednotky. Až taká nevedomosť?
https://www.youtube.com/watch?v=MBONlV22f0E

Sinuhe

Zajtra odštartujeme tretí rok protestných zhromaždení proti cudzím základniam na území SR

Dňa 30. 3. 2017 o 17.00 hod. otvoríme na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave už tretí ročník protestných zhromaždení občanov proti obsadzovaniu Slovenska cudzími vojskami a ich vojenskými základňami. Veľmi razantne ideme zabojovať o svoju skutočnú a nie kolonistami riadenú slobodu, pri čom nás svojou autoritou opäť príde podporiť poslanec NR SR Peter Marček.

Norman

Bolo by dobre sa ho spýtať, či on urobil nejaké právne kroky proti divadlu Natálka. Lebo on je právnik a má k dispozícii svojich synov s kanceláriami ...
Ak nie, tak Prečo?
A či je ochotný nečo také spraviť.

To by ste sa tam mohli spýtať.
To len tak, aby ste sa tam nenudili.

A ešte mi nedá sa nespýtať, čo znamená to "Veľmi razantne ideme zabojovať"?
Keby ste tam aspoň obesili nejakú morenu, zapálili a hodili do Dunaja ... to by mali aspoň turisti divadlo. Urobiť zo slamy, nápis Merkel Baba a ideme.

Hlas Predhrobia

Hlúpy Jano dostal z Moskvy príkaz na iné predstavenie/performance :-D.

Sinuhe

to s tou Merkel babou skúsim niekedy nabudúce - celkom sa mi to pozdáva :-) Myslím, že okolo Veľkej noci bude príhodný čas.
Pozri, Norman, ani ja si nemyslím, že Janko je nejaký svätec, ale tieto akcie sú fajn a aspo§ň sa niečo deje aj na verejnosti (a nielen v zákutiach webu...:-P). Dnes nás tam bolo málo - tak okolo stovky - ale atmosféra bola dobrá a ... dobrého stačí aj málo na dobrú zmenu :-)
P.S. Bol si tam aj ty? Mám pocit, že áno ...

Norman

ja nemám moc proti jeho morálke, ale za tamtým nie je žiadna sila ani nejaká schopnosť.

Ale pred Hviezdoslavom by mohli zriadiť taký trvalý Hide park - ktokoľvek by si tam za malý poplatok mohol zarečniť 10 minút - turistom sa to očividne veľmi páčilo. hlavne číňanom.

Ale videl som aj zásah fízlov. žiadna sranda, totalita naozaj horšia ako za boľševika.