Najväčší zločin v histórii ľudstva

13. február je dátum vybombardovania Drážďan Američanmi a Britmi v roku 1945.

Je to jedno z najväčších a najzbytočnejších bombardovaní zo série spojeneckého plošného leteckého vyvražďovania.

Vybombardovávanie nemeckých, japonských, ale aj slovenských miest Američanmi a Britmi počas druhej svetovej vojny je bezpochyby najväčší zločin v histórii ľudstva.

 

mrtvoly v drázdanoch

Hromady mŕtvol v Drážďanoch. Po vojne boli tieto fotky vydávané za dôkaz holokaustu. No áno, bol to holokaust, skutočný holokaust.

 
 
 
jedno vhodné čítanie k téme: Apocalypse at Dresden
Autor: 
Náhodný okoloidúci

Rozdiel medzi armádami USA (zástupné označenie pre anglosaské a anglosionistické armády počas celých dejín) a RF (zástupné označenie pre armády vedené Rusmi) spočíva v tom, armáda USA cielene bombarduje predovšetkým civilné ciele - aby vyhubila tých, čo sa jej znepáčili alebo aspoň vybombardovala obeť do doby kamennej, zatiaľ čo ruská armáda sa zameriava na vojenské ciele a civilistov necháva na pokoji, prípadne sa ich snaží chrániť. Možno polemizovať o jednotlivých prípadoch, netreba si robiť ilúzie, ale myslím, že rámcovo to sedí.

Neviem sa dočkať krachu PNAS a NWO, konečne by sa mohlo začať objektívne vyšetrovanie zločinov USA v Hirošime, Nagasaki, vo Východnom Timore, v Drážďanoch, v strednej Amerike, v severnej Afrike, na Blízkom Východe, vo Vietname, rozpútanie svetových aj miestnych vojen...

Ema

...pri ktorom zahynulo civilné obyvateľstvo?
Na ja, nemá čas a okrem toho tí zholokaustovaní civili boli len Nemci.

https://www.youtube.com/watch?v=axx7uUtM7Hw

Od 3:17 min tých zopár autentických záberov zo zverstva v Dresdene, ktoré je (zatiaľ) verejne dostupné.

Kvízová otázka:
Ktorý holokaust je skutočný? a/ ten, o ktorom treba fabulovať dôkazy, alebo b/ ten, o ktorom treba dôkazy skrývať.
Áno, máte plný počet bodov. V zmysle § 422d nového Trestného zákona 300/2005 Z.z. je správna odpoveď a/.

vulcano laziale

Victoria Nulandová, náměstek amerického ministra zahraničí pro evropské a euroasijské záležitosti, je opět v akci, makedonská média uvádejí, že stála v centru pokusu o „barevnou revoluci“ proti vládě makedonského premiéra Nikoly Gruevskiho. Nulandová a její nabídka chleba protestujícím na kyjevském náměstí Majdan je jasným důkazem hlubokého amerického zapojení v neústavních změnách vlád ve východní a střední Evropě.

V Makedonii se Nulandová a její komplicové zapojili do velice odporného pokusu o převrat. Týká se obvinění, že součaná vláda provádí odposlouchávání komunikací, které v Makedonii a zbytku Evropy provádí denně americká Národní bezpečnostní agentura.

Nulandová byla tentokrát obviněna makedonskou rozvědkou ze spiknutí s lídrem opozice Zoranem Zaevem z Makedonské sociálně demokratické strany (SDSM) a jeho zástupkyní Radmilou Sekerinskou proti Gruevskiho středopravicové vládě VMRO-DPMNE. Gruevksi odmítá uvalit sankce proti Rusku kvůli Ukrajině. Tento postoj Obamovu administrativu a Nulandovou, jejíž manžel je vrchní neokonzervativní válečný štváč, který pomáhá vytvářet agresivní postoje senátorů jako jsou John McCain a Lindsey Graham, naštval.

Makedonská vláda na Zaevova obvinění, že Gruevski odposlouchával 20 tisíc Makedonců včetně hovorů mezi Zaevem a jeho dcerou, reagovala prohlášením, že Zaev a jeho společníci pracující pro zahraniční zpravodajskou službu pracují na svžení Gruevskiho vlády. Zaev dostal nařízeno odevzdat pas kvůli možnosti útěku. Mezi dalšími obviněnými jsou Zaevovi společníci Sonja Verusevska, Branko Palifrov a bývalý ředitel Úřadu pro bezpečnost a kontrarozvědku (DBK) Zoran Verusevski. Gruevski prohlásil, že Zaev vyhrožoval odhalením citlivých informací o jeho vládě, které SDSM poskytla CIA, pokud Gruevski jmenuje dočanou vládu a zařídí předčasné volby. Gruevski tento manévr nazval vydíráním.

Velkohubá Nulandová se na 51. Bezpečnostní konferenci v Mnichově setkala s makedonským ministrem zahraničí Nikolou Poposkim a prezidentem Gjorgem Ivanovem, aby vyjádřila své znepokojení nad Gruevskiho obviněním proti jejímu kamarádovi Zaevovi a jeho komplici z SDSM. Nulandová ještě dříve nabídla vyjednání dlouhotrvajícího sporu Řecka a Makedonie kvůli názvu Makedonie, který spousta Řeků považuje za čistě řecké jméno. Makedonští pozorovatelé zájem Nulandové označili za past, která by umožnla pro-americké vládě převzít ve Skopje moc, podobně jako v Kyjevě na začátku roku 2014. Nulandová a její komplicové ve Skopje jsou znepokojeni rychlostí, jakou makedonské bezpečnostní složky plánovače převratu našly. Během razií ve městech Skopje a Veles makedonská policie zabavila pět laptopů, tři stolní počítače, 19 mobilních telefonů, 100 CD a DVD, 17 hard disků a 9 vkladních knížek včetně čísla spojeného s nevládními organizacemi placenými Georgem Sorosem. Když se datum uskutečnění přibližovalo, bankovní účty plánovačů byly údajně zaplaveny vklady od CIA.

ushiro

Pri tomto nálete amíci použili "humánnejšiu" muníciu - pol milióna zápalných bômb.

http://www.totalmag.cz/valka/89-valecne-udalosti/1570-operace-meetinghou...

Hlavné mesto Japonska to schytalo v noci - nálet bol prevedený do mohutného kríža a po obvode bolo toto bombardovanie uzavreté kruhom.

Na zemi sa rozpútalo ohnivé peklo, japonské domy horeli ako by boli zo zápaliek. Ohnivá búrka prúdením horúceho vzduchu vytvárala sekundárne ohniská pre živel ohňa.