Nová vlna nástrojov informačnej vojny

Informačná vojna (vojna útočiaca na psyché človeka) sa pomaly prispôsobuje aj youtube generácii pozerajúcej televízor maximálne cez počítačovú obrazovku. Toto hnusné video (hnusné je opak krásy), nie je ani tak výnimočné propagáciou homosexuality (ak sa ti niečo nepáči, tak to nepozeraj - video som v polovici vypol), ale spôsobom, ktorým je distribuované. Práve spôsob šírenia ho zaraďuje do novej generácii nástrojov informačnej vojny.

Video s textom "narodil som sa chorý" bolo starostlivo posúdené a "s láskou" ručne vybrané zamestnancami VIMEO, LLC z 555 West 18th Street, New York, NY 10011-2822. Umiestnenie do kanálu StaffPicks (vyberajú zamestnanci) znamená tak ako pre iné videá, aj pre "tento šperk západnej kultúry 21. storočia" značné nakopnutie ("boost") smerom k výraznejšiemu počtu pozretí.

Propaganda 2.0 - pohyblivé obrázky televízora zobrazené pohyblivými obrázkami monitora:

Staff Picks

Pre tých, ktorí sa ešte nenaučili azbuku na obrázku je: Gej za rovnoprav.. bez kompromisov

Pripomínam, že politikom hnutia homosexualizmus ide v prvom rade o homosexulizáciu väčšinovej spoločnosti a nie o skutočné riešenie (pre väčšinovú spoločnosť nepodstatných) problémov gajov. Cieľov, ktoré sledujú živitelia LGTB, je samozrejme viac.

Odporúčam vypočuť si epizódu Informačnej vojny z 24.09.2013 s názvom "Globálny útok na rodinu. Hosť: Tibor Eliot Rostas". Rád by som ešte pripomenul, že spomínaná Rockefeller Foundation sídli na 420 Fifth Avenue, 3.3 kilometra od riaditeľstva Vimeo, LLC.

Ďalšie k téme: Despite sequestration, Obama funds homosexual groups in other countries

Autor: 
Le Bleu
Čítam Pravdu (slovenskú): Najvyšší šéf amerických výzvedných služieb James Clapper dal pre zablokované vládne financie neplatené voľno 70 percentám pracovníkov špionážnych služieb vrátane rozviedky CIA alebo Národnej agentúry pre bezpečnosť (NSA). Z obavy pred poškodením amerických záujmov sa ale teraz chystá aspoň časť z nich povolať späť.

nové texty