Obama ide zaútočiť na Sýriu

Vraj. Píšu to vo veľkom na titulke naše Sion noviny Sme, dopisovateľka Šeméšová, ale ktovie, kto jej dáva podpisovať tieto explicitne propagandistické články. Izraelci aj vo svojich vlastných novinách zavelili jednoznačne: útok na Sýriu. Žiadajú od Američanov, a Kanaďanov, Britov, Francúzov, aby znova vraždili a zomierali za židovské ciele. Už majú aj názov pre novú bandu agresorov: "koalícia ochotných". Áno, ochotní oni sú, azda až submisívni, sebazničujúci a debilní.

Samozrejme, pozemná invázia nie je na programe, tá je vždy komplikovaná a pomalá. Bastardi chú vraždiť, ako to už býva ich najoblúbenejším zvykom,  zo vzduchu. Zem prenechajú zdivočelým bandám najhorších wahábistických či akých fanatikov. A tí nastolia toto:

 

Západom podporovaní banditi vraždia zajatých regulárnych vojakov Sýrie. Vojnový zločin.

 

Hlavným faktorom, ktorý zatial bránil západnej intervencii, je možná reakcia Ruska, Číny a iných nezavislých štátov. Čo môžu a čo budú robiť? No, môžu všetko, doslovne všetko, zostáva len otázka - čo budú robiť? Treba si pripomenúť, že tento raz naráža kosa na kameň. Mnohí predpokladajú najradikálnejšie scenáre. Určite nik nezaručí, že sa situácia nevymkne kontrole. Treba rátať aj s najhorším.

 

Aj nálady medzi svetovou populáciou výrazne odmietajú ďalšiu americkú vojnu. Nie je rok 2001, keď sa ľudia ešte nechali opiť rohlíkom propagandy, okrem iného aj fraškou zrútenia WTC v New Yorku. Dnes ľudia cítia, že nejde len o osudy nejakých Arabov, ale že sa jedná aj o ich osudy. Dnes už im medzinárodná finančná mafia ani neslubuje prosperitu naveky, ako ešte nedávno - dnes sa naozaj mnohí ľudia cítia podvedení systémom, majú dojem, že nemajú čo stratiť.

Najdôležitejšia praktická téma je - a čo my, v Európe, čo my, v Strednej Európe. Nemyslím teraz na otázku - ako najlepšie prežiť. Myslím na otázku - máme aj my možnosť potrestať kus tamtej sionisticko-americkej spodiny? Veď je aj všade naokolo, veď denne žijeme v prostredí zahltenom jej zvratkami. Budú si naši politici aj zajtra nasadzovať jarmulku a inými spôsobmi sa nechať ponižovať? Už sa nepýtam dokedy, ale pýtam sa: naozaj?

Treba hneď od dneska žiadať od KOHOKOĽVEK, nielen od našich politikov a verejných osôb, aby sa k danej hrozbe zločinu proti mieru vyjadril. Toto sa nedá tolerovať, po tomto treba ísť. Nie je to tak, že niekto môže mať názor: "nech si židokresťania vraždia moslimov". Takýto ľudský odpad v susedstve nás všetkých už nemožno ignorovať. Také názory zakazujú aj naše terajšie zákony, ale hlavne ich zakazuje každá všeľudská morálka. Ak ľudia nechcú byť ako potkany, musia proti potkanom niečo spraviť, musia ich prestať tolerovať.

 

Toto nie je výzva - toto je popis reality. Toto je popis toho, čo sa deje v mysliach a srdciach zdravého ľudstva. Tieto procesy možno len ťažko zmeniť, či už k lepšiemu alebo horšiemu. Oni prebiehajú imanentne v mysliach populácie a tak, ako vonkajší svet buble krvou , tak nevyhnutne dozrievajú... rok za rokom, mesiac za mesiacom, deň za dňom, ... a teraz už možno hodinu za hodinou. To je ako láva v sopke - kto ju zmení? Nik ju nezastaví, nik ju neurýchli. Ale každý môže rozhodnúť  jedno - môže veci nechať latentné, alebo ich prejaviť.

Občas sú také momenty, keď je príležitosť aj nutnosť. V historických procesoch nie sú až tak časté a treba dať bacha, aby ich človek zbytočne neprepásol.

 

 

 

eN
- Turecko je pripravené vstúpiť do akejkoľvek medzinárodnej koalície proti Sýrii - Davutoglu - Britské ministerstvo zahraničia oznámilo možnosť vojenskej intervencie v Sýrii bez súhlasu Bezpečnostnej rady OSN - Francúzsko je pripravená konať mimo OSN - Armádny predstavitelia Spojených štátov, Británie, Saudskej Arábie, Kataru, Turecka, Francúzska, Talianska a Kanady sa stretnú dnes v Ammáne, aby skoordinovali svoju "činnosť "v Sýrii (zúčastňuje sa aj gen. Martin Dempsy,predseda amerického zboru náčelníkov štábov, ktorý je proti zásahu, hoci nie tak dávno predkladal 5 variantov intervencie do Sýrie. Najnovšie vyhlasuje, že pádom Assada sa situácia v krajine zhorší, nech už príde k moci hociktorá z opozičných skupín: Amerika si teraz nevyberá medzi dvoma stranami, ale mnohými a v súčasnosti žiadna z nich nie je pripravená hájiť ani svoje, ani naše záujmy. http://www.pravda.ru/world/asia/middleeast/23-08-2013/1171054-siria-0/#) Samotný Assad sa vyjadril, že neverí, že sa Západ odhodlá na vojenskú operáciu: "Západní lídri nemôžu povedať svojim občanom: Ideme do Sýrie, aby sme podporili terorizmus." (Assad si nevie ani predstaviť zvrátenosť niektorých mozgov, ale verme, že má pravdu.) http://oko-planet.su/first/207071-bashar-asad-cel-ssha-prinizit-rol-ross...
sword
Vsetci verime,ze tento spolok psychopatov aspon ockom poskuluje po Rusoch,ci su schopni raznej reakcie na ich chystanu odpornu agresiu. Proste ak sa za Asada postavia nielen recami a vyzvami,bude ......vojna ako remen. Ak nie,bude ,,len,, korekcia Asadovho rezimu na dialku,zatial. Neviem co je horsie,ale ak ma Ivan sklame ..........:-( .
Ema

Chápem, že pre chleba pre decko je žena v núdzi, ktorá sa vydala za odkundesa, ochotná urobiť čokoľvek. Aj dopustiť sa sprostého klamstva hneď v prvej vete - bez ohľadu na to, že za takéto - aj JEJ - klamstvá budú v Sýrii zomierať stovky ďalších detí vo veku jej Sáry či Ruty či čo to má. Už aj Lekári bez hraníc naznačujú, že v Damasku použil Asad chemické zbrane, píše podkarpatským čitateľom smetiarne podvodníčka Semišová.

Nie. MSF nič nenaznačujú, MSF jasne a VEREJNE povedali, že NEVEDIA, kto ľudí ošetrovaných v nemocniciach pod správou MSF otrávil a časť zabil neurotoxickými látkami. Navyše, v tých nemocniciach nikto z MSF priamo, osobne nepôsobí.

Má hentá osoba problém nájsť si webovú stránku MSF? Alebo v Izraeli filtrujú internet? Alebo hasbara zakazuje používať fakty?

Za takéto štváčske klamstvá sa po WWII vešalo. To si treba pamätať.


 

 

Le Bleu
Je inak pozoruhodné, že už aj v najmienkotvornejšom denníku na našom území je v diskusiách problém nájsť "tie správne" názory.
Norman

Video na youtube už zmizlo.

No, asi to bolo mienené pre vlastnú potrebu a teraz nechcú, aby to videli ľudia sveta.

Nebudeme hladať nové - veď si každý vie predstaviť, čo predvádzali pritelia Západu.

 

Skutočne nemôžem uveriť, ako hlboko klesli Američania, Briti a Francúzi. To je fakt infekcia.

 

nové