Odsúdenie Adamam Bartoša

Adam Bartoš bol 26.1.2018 podmienečne odsúdený na dva roky za svoje "antisemitské" prejavy. 

Adam Bartoš je predseda strany Národná Demokracia, vydavateľ a publicista atď. On si vybral túto cestu hlavou proti prúdu, zrejme na nej vidí nejaké pozitíva, neviem, len tak dúfam, že to nebude ľutovať ako zbytočný omyl.

 

Pri tej príležitosti on sám upozornil, že k jeho odsúdeniu hneď urobili na Českej televízii interview, kde hlava židovskkého múzea Leo Pavlát vysvetloval Čechom postoje, ktoré si majú o veci myslieť. 

Je to celkom zaujimavé, hlava bežnej židovskej propagandy v krajine tam hrá klasickú rolu nevinného dobrého, slabého a o ničom nevediaceho židka. A postupne popisuje všetky aspekty dnešnej židovskej otázky, ako si ju predstavuje, aby ju verejnosť videla. Je isté, že témy vlastne vypracoval on a nie to hnedé moderátorské hoviadko, ktoré mu to očividne žerie a myslí si, že židia sú len nejaké ukrivdené nemehlá, ktorým ono môže veľkoryso pomôcť.

Kto si dá ten čas uvidí, že židovský kmeň nič nové nejak nevymyslel, zostal pri starých klišé. Nová bola azda len otázka zdroja súčasnej hnedoidnej invázie, teda to, že za tým stoja socioinžinierske sionistické mafie. To Pavlát odmieta. Ale ani jedna veta, čo by sa dala čo len trocha nazvať protiargument - proste židko povie, že to tak nie je, že taká predstava je len antisemitizmus - a má byť všetko vybavené.

Nie je.

Nie je a nebude. A nie je to pre vás, Pavlát a spol, dobre, aj keď na druhú stranu vieme že nie ste až taký bezradný čokel, ako vyzeráte, na akého sa hráte.

   

 
 
Ale povedzme, že v hlavnom zmysle má tento riaditeľ múzea Pavlát pravdu a naozaj sa spolužitie židov s bielou komunitou doteraz nedarí zľadiť, stále sú tu vraj akési predsudky a nezhody.
Dobre. 
 
To ale iniciuje aj otázku:
Ak podľa židov ani po stáročiach spolužitia nezanikli rozpory a trenice medzi židovským etnikom či náboženstvom na jednej strane, a belošským etnikom a svetonázorm na druhej strane, ako môže dopadnúť stret Európy s islamom? Bude tu tisícročie občianskych vojen a krviprelievaní? To chce Merkelová a jej sionisti? A sú bežní európski židia pavlátovského typu s tým spokojní?
 
 
 
zdroje:
 
Rudo

na revízora zaútočila cestujúca nožom v električke a bodla ho medzi rebrá. Diskusia je zablokovaná, ani Gašpar na tlačovke nevyhlásil, že útočníkom bol beloch alebo kresťan (ako minule), takže indície smerujú k temperamentnému etniku...

https://kosice.korzar.sme.sk/c/20749616/cestujuca-v-kosickej-elektricke-...

Východ raz bude no-go zóna...

Buheh

Izraelské ministerstvo pre diasporu zostavuje rebríček miest podľa počtu antisemitských správ zverejnených na Facebooku a Twitteri:

https://www.hlavnespravy.sk/tri-najantisemitskejsie-mesta-sveta-podla-so...

1. Santiago de Chile
2 Dnepropetrovsk
3. Bukurešť

A my sme zase niekde na chvoste. Kurník, ešteže máme aspoň toho Sagana.

Kwa, toto mi už, ľudia boží, konečne raz vysvetlite: PREČO? Prečo sú na celom svete od Patagónie až po Kamčatku všetci a neustále práve a predovšetkým proti Židom a nie proti Uruguajcom, pekárom, epileptikom alebo rosomákom?

Norman

Najslabšie a najbezbrannejšie stvorenie medzi ľuďmi, slniečkár, ten má hrôzu z toho, že by ho niekto nemal rád. Bojí sa "hejtu" viac ako infekcie AIDS. Potom sú vyrovnaní strední ľudia, ktorí vedia, že sa všetkým nezavďačíš a že v dnešnej spoločnosti sa všetci navzájom ohovovárajú, ak nie rovno nenávidia. No a na druhom extréme je stratégia žida, ktorý sa v tom, ako ho iní nenávidia, bahní a chrochtá si v tom. Je to jeho životné prostredie, jeho mimikry, jeho životná stratégia i taktika. Je to bahno, z ktorého vyrastá.
Taký malý príklad: kým Slováci v televíznych novinách pomaly každý boži deň spomínajú, koľko kdejaký chromý čurák dal v NHL gól - len preto, že je to "slovák", a má to azda u našich hokejových buzerantov vyvolať nejaký miniorgazmus alebo čo, tak zatiaľ v izrael novinách každý boží deň určite spomínajú prípady antisemitizmu po celom svete, alebo aspoň ich počet (a keď počet klesá, sú z toho židkovia nešťastnejší, ako z poklesu spodnej pitnej vody v ich studniach). Tak nejako to vidím :-))

nové