Ovplyvňovanie volieb - ukážka

Ukážka je z takmer dvojhodinového dokumentárneho filmu The Great Hack, ktorý je síce jedna hnusná prvoplánová propaganda o tom, ako Trump použil-"zneužil" psychologické metódy firmy Cambridge Analytica - ale dobre ukazuje, ako sa manipulujú masy, a ako sú masy blbé, podobne ako progresívci na Slovensku. Všimnite si z ukážky manipulovania volieb v Trinidad-Tobago, aké sú tam základné body: zameranie na mládež, "apolitická" motivácia, jednoduchý slogan a masové clanové zhromaždenia. Už chýba len volanie po nových politikoch, zavraždenie novinára a sme úplne ako na Slovensku. Blbí a blbší trubanovci a čaputovci robia revolúciu.

Pravda je taká, že Západ, predovšetkým Angloameričania, používajú pre politické účely tieto metódy už roky - ale tentoraz, v roku 2016, si ich Bannon kúpil pre (relatívne) mimostádového Trumpa, tak globalisti zavíjajú, spustili tlak a kampane ( firma Cambridge Analytica musela zbankrotovať, pretože doslovne sa dostala na čiernu listinu a aj najvyšší ľudia firmy aj z mimo firmy, dokonca miliardár a žid Zuckergerg, zakladatel Facebooku, boli ťahaní pred monstprocesové sedenia senátu s jednoznačnou politickým tlakom ako za macCartizmu).

V samotnom filme The Great Hack ku koncu vyplakávajú, že sa asi blíži koniec demokracie, keď je toto možné. Chápete, kým ONI mali absolútny monopol na manipuláciu verejnej mienky (noviny, televízia) , tak tu bola "demokracia". Keď sa vďaka zosieťovaniu predsa len viac subjektov môže zapojiť do informovania, zrazu ideológovia skučia, že je "koniec demokracie". Je to bez preháňania realita napĺňajúca heslo: "Ak by voľby mohli/začali niečo meniť, tak by ich zrušili". Práve k tomu smerujeme.

 

 

Autor: 
téma: 
Ema

Na Slovensku bol na želanú zmenu správania mladých použitý scenár "vražda investigatívneho novinára", so zámerom vyhecovať ich - inak mdlé - emócie do revolučného ošiaľu.

To bol jediný dôvod na odfaklenie prasiatka chovaného na tieto účely v Pavly Holcovej zakáľacej farme. Čím viac času plynie, tým je to viditeľnejšie.

vrbovčan

V USA sa mimovládky používajú na vyburcovanie obyvateľov za nejakú vec. Väčšinou sú zakladané PR-agentúrami, ktoré samozrejme pracujú na zakázku. A neváhajú použiť pre tento účel páchať trestné činy. Doporučujem film "Prípad Sloane" alebo v originále "Miss Sloane". Jedná sa o Lobby firmu pôsobiacu vo Washingtone pracujúca na zakázkach zbrojných firiem, za účelom zaviazať senátorov hlasovať za alebo proti zákonu vyhovujúcemu zbrojárskemu priemyslu. Film je neamerickej produkcie a je prevratný v tom, že zobrazuje realitu, ako funguje mašinéria moci v USA. Je tam uplácanie, vydieranie, zorganizované nepokoje v uliciach, až po vraždu. Mimovládky sa tam spomínajú ako samozrejmý nástroj nátlaku. Silno doporučujem pozrieť.

Norman

Dík za podobné tipy. Ja som o ňom ani nepočul, určite si pozriem.