Pandorina skrinka s genocídami

Myšlienka, aby Francúzsko potrestalo Turecko urýchleným prijatím zákona o zákaze popierania arménskej genocídy spred sto rokov, skrsla v burgyňovitej hlave ďalšieho z radu geniálnych aškenázskych diplomatov - rodáka z Moldavy Avigdora Liebermana. Jeho cieľom bolo ukázať Turkom, že Izrael im vie zasadiť ťažkú ranu aj prostredníctvom Európy.

Z reakcie Turecka však Francúzsko rýchlo zistilo, že takéto zákonné určovanie histórie je hra s ohňom. Informácia o vyvraždení približne 15 % Alžírčanov Francúzmi nie je premrštená. V Alžírsku snáď nejestvuje rodina, ktorej by Francúzi v inkriminovanom čase niekoho nezabili.

Nič netušiaci francúzski poslanci zákon poslušne prijali a ani top gun geniálnych ažkenázskych mysliteľov, francúzsky "nový filozof" Bernard Henri-Levy, ktorý tento zákon na objednávku Izraela tvrdo presadzoval, nedokázal odhadnúť jeho následky a proces včas zastaviť. A tak čoskoro iste nájdeme v židovskom periodiku s nežným názvom Forward ďalší rozhovor s Bernardom Henry-Lévym:

GABRIEL SANDERS: What is it that prompted you to turn your attention to the question of the Algerian genocide?

BERNARD-HENRI LEVY: In my upcoming lecture, I will speak about the meaning of the message of Judaism, which implies that we are not only open to, but forced to be helpful to those like the children of the survivors of the Algerian genocide.

 

Vopred sa tešíme na to, ako "nový filozof" v snahe stáť si za svojimi veľkohubými vyhláseniami o morálnej nadradenosti židov pri poukazovaní na genocídy pohryzie jemnú francúzsku ručičku, ktorá ho celé desaťročia kŕmi.

Jedine že by Francúzsko medzitým sebazáchovne prijalo zákon, ktorý trestanie akýchkoľvek popieraní histórie paušálne zakazuje a všetky zákony s týmto zameraním ruší. Vrátane posvätného európskeho zákona o popieraní najstrašnejšej zo všetkých strašných genocíd, o ktorej tak hlboko mlčia archívne záznamy v Bad Arolsen, strážené ako najväčšie tajomstvo sveta.

Tak či onak, Bernard Henry-Lévy z toho vyjde ako úplný idiot, ktorý si pri svojom novom filozofovaní nevšimol, že Turecko vojnu neprehralo.

Autor: 
Ema

http://www.haaretz.com/print-edition/news/israeli-mks-to-discuss-recognizing-turkey-s-armenian-genocide-1.403574


Ako by povedal titan vyvoleného národa Bernard Henry-Lévy, je to jasný dôkaz morálnej nadradenosti židov.