Podvodník Zelenský v r. 2018 sa zadúša, aký je priateľ Rusov

Zelenský je politický podvodník a zločinec. V roku 2018 predvádzal v TV to, že Rusom na Ukrajine treba zákonne dať právo hovoriť po rusky.

"Ja mám židovský pôvod, hovorím rusky a som občan Ukrajiny"

Da, da, da - bolo vidno či počuť od začiatku jeho neskorších prenosov, kde hovoril po ukrajinsky, že touto rečou hovorí ťažko a preto prevažne len číta alebo spamäti odrieka pripravené texty. Proste herec - prostitút - politik.

"Rusko a Ukrajina sú bratské národy. V Rusku žijú milióny skvelých ľudí. Máme rovnakú farbu pleti, rovnakú krv. Všetci si, priateľ priateľovi, rozumieme, bez ohľadu na reč."

Na toto mu naleteli, pre toto ho Slovania zvolili. Namiesto toho dostali vojnu a smrť.
Dokedy budú takí neospravedlniteľne naivní?

https://t.me/neuesausrussland/4987

buko

uplne to vidim ako v 2018 Marusia sedi vo svojej obyvacke v Mariupolskom panelaku pozera Zelenskeho v TV a po rusky krici na svojho manzela do kuchyne:
"Sergej, noze sa pod pozriet ako mudro vravi tento Vladimir Alexandrovic, aj sympaticky je, a ziaden korupcnik - nie ako ten slizky Porosenko! Konecne mame koho volit za prezidenta aby sme aj my tu na vychode mohli kludne zit!"

Je marec 2022, Marusia s manzelom sedi v pivnici toho isteho Mariupolskeho panelaku, zblizka sa ozyvaju ukrajinske a ruske granaty a strelba, miesto obyvacky ma dieru v stene a rozmysla kde sa stala chyba...

Norman

pýšenie sa tým, že regulérna Ukro armáda nebude brať ruských zajatcov.
https://t.me/casusbellilive/46982

Toto sa bude hodiť Rusom pri povojnovom súde, na ktorom Bude Ukrajina odsúdená ako zločinný štát.

Ema

Včera ju videl vo večerných správach RTVS.

Norman

ty myslíš na tie dve HH.
Veru, už bude zakázane sa aj zasmiať, Ha Ha. Ako keby niekto chcel i potreboval oživovať Hitlera.

Ale to, čo vykrikuje americká kurva: "Slama u kravína" - to je vraj normálne. Pritom je Okrajina naozaj semenište beštiálnej krutosti, matka väčšina zločinov 2. sv. vojny v Európe (azda okrem beštiality kobercového bombardovania - tomu vojnovému zločinu sa nič nevyrovná.

nové