Poliakom v Nórsku štát ukradol dieťa - bolo smutné

Krátky dokument o tom ako si poľský rodičia za pomoci "Ramba" vzali svoju nórskym štátom ukradnutú dcéru späť: "Ucieczka z Raju" - dokument o akcji odbicia przez Rutkowskiego polskiej dziewczynki w Norwegii

Z komentárov pod videom (prekladať nebudeme):

Tak, rodzice to porywacze i złodzieje. Tak samo jak ludzie ratujący Żydów od hitlerowców łamali obowiązujące prawo. Nie ma nic gorszego niż legalny bandytyzm, państwowi funkcjonariusze w świetle prawa robiący sobie z ludźmi co chcą. Śmieją się obywatelom prosto w twarz, bo nie ma jak się przed nimi bronić - to w końcu do nich powinno się chodzić po pomoc. Państwowy bandytyzm jest gorszy niż najgorsza mafia, najgorsza przestępczość.

Ďalšie zdroje pre záujemcov o tému:

- Norské dětské gestapo podruhé. Polský detektiv pomáhá utíkat dětem z norského nevolnictví (zdroj videa)

- Norská státem organizovaná pedofilie a incet kde čitateľ Maro komentuje:

Fakt je ten, že známý "polský Rambo" Krzystof Rutkowski - elitní soukromý detektiv (také bývalý poslanec a někdejší člen speciálních jednotek)- v roce 2010 osvobodil jedno nuceně odebrané dítě z pěstounské rodiny v Norsku a odvezl ho k rodičům do Polska. Dítě ho samo vyhledalo (!) a šlo s ním dobrovolně. Bylo totiž Barnevernem nesmyslně odebráno svým rodičům a proti své vůli drženo u pěstounů. Co je ale nejvíce důležité - Došlo k soudnímu procesu, protože Norové chtěli dítě zpět. Polský soud ale rozhodl, že může zůstat, protože bylo v Norsku odebráno z pochybných důvodů a pobytem u pěstounů trpělo. Existuje tedy oficiální rozsudek polské justice, že se v Norsku skutečně s odebíráním dětí děje cosi špatného. Neumím posoudit článek jako celek, ale vzhledem ke mnou zmiňovanému případu bych to rozhodně nebral na lehkou váhu.

- Polish 'Rambo' rescues kid from foster care

- Pozerám, že nórskym pedofilom sa páčia aj české (slovenské) deti: Bez synů neodejdu: Češka bojuje s norskými úřady o své děti

Dva roky bojuje Češka Eva Michaláková s norskými úřady o své syny.

- Z henryklahola.nazory.cz:

Nedávno vyšla v Norsku kniha pod názvem Mammas svik – zrada matky, která líčí skutečný příběh dívky, která byla sexuálně zneužívána od svých čtyř až do devatenácti let. Svědčí o sexuálním násilí, kterého se na ní dopouštěli její pěstouni, a o výměně dětí mezi náhradními rodinami za účelem sexuálních orgií. Kolování dětí mezi zvrhlíky zajišťovala juvenilní organizace Barnevern (nórska a-sociálka).

- Preklad clanku z novin „Zavtra“ (Zajtra). Rozhovor novinara Andreja Fefelova a ruskej mamy Iriny Bergset.

Mammas svik

Autor: 
zxcvbn
http://www.youtube.com/watch?v=Q6R84yTxwc0 nemecky, s ruskými titulkami
slaven1

Odozva na ruský zákaz adopcií detí do USA a "homo akože manželom" na seba dlho nenechala čakať. Nedostatok pekné a chytré slovanských deti sa degeneráti (pedofili, homosexuáli, homosexuálny pefofili ) rozhodli riešiť urýchlením prijatia legislatívy v "východných vazaloch EU". Z webu:

Par zvlastnych suvislosti na zamyslenie :
- TV JOJ patri J&T
- TV JOJ nakruti a odvysiela par epizod o odobrati deti pod nazvom " Zlodeji deti" [príbeh o Pórovcoh sa vysiela v deň, keď vláda prijíma zákon o monitorovacích čipoch v autách, aby odvrátila pozornosť]
- J&T si v CR registruje firmu s predmetom cinnosti Nahradna pestunska starostlivost
- J&T ma vzdy vsetky informacie vcas a z prvej ruky (spominate este na jachtovy vylet Pociatka na jachte J&T pred prijatim Eura v suvislosti so stanovenim konverzneho kurzu?)
- TV JOJ bez udania dovodu neodvysiela vsetky planovane epizody serialu
- minister Richter (ten co sa pohybuje po SR sialenou rychlostou na vladnom bavoraju s vreckami plnymi viagry, kondomov a tisicok Eur) priebezne oznamuje potrebu zmeny zakona o soc. starostlivosti s uzakonenim nasilneho vstupu soc. pracovnikov do obydli aj bez suhlasu dotknurych osob

Neviem ako vy, ale nieco mi tu smrdi.a poriadne. Indicie mate a zaver nech si urobi kazdy sam.

Par zvlastnych suvislosti na zamyslenie :
- TV JOJ patri J&T
- TV JOJ nakruti a odvysiela par epizod o odobrati deti pod nazvom " Zlodeji deti"
- J&T si v CR registruje firmu s predmetom cinnosti Nahradna pestunska starostlivost
- J&T ma vzdy vsetky informacie vcas a z prvej ruky( spominate este na jachtovy vylet Pociatka na jachte J&T pred prijatim Eura v suvislosti so stanovenim konverzneho kurzu?)
- TV JOJ bez udania dovodu neodvysiela vsetky planovane epizody serialu
- minister Richter ( ten co sa pohybuje po SR sialenou rychlostou na vladnom bavoraju s vreckami plnymi viagry, kondomov a tisicok Eur) priebezne oznamuje potrebu zmeny zakona o soc. starostlivosti s uzakonenim nasilneho vstupu soc. pracovnikov do obydli aj bez suhlasu dotknurych osob

Neviem ako vy, ale nieco mi tu smrdi.a poriadne

Indicie mate a zaver nech si urobi kazdy sam.
/voloda/
Dabog

Na Slovensku slovanske deti na adopciu nie su. Slovaci ich vyrabaju malo, staraju sa o ne a nedaju si ich ukradnut. Nas na Slovensku americka liberalizacia neposlala az na uplne dno ako Rusov.

Na adopciu mame vela romov. Tych moze Ja a Tato vyviest do CR poskytnut im tam nahradnu pestunsku starostlivost, ktoru ma zapisanu v predmete podnikania.

slaven1

Fínske matky prosia, aby sa ich zastalo Rusko

Fnsky právnik Johan Bäckman hovori o systeme juvenilnej justicie vo Fínsku

Juvenilná justícia je dnes vo Fínsku absolútne sprivatizovaná. Neexistujú oficiálne údaje, ale podľa triezvych odhadov existuje vo Fínsku okolo 600 firiem, ktoré sa zaoberajú odoberaním a umiestňovaním detí. Je to tvrdý biznis, sú to peniaze. Aby sa zarobilo čím viac peňazí, je potrebné mať čo najviac detí. Preto aj u odobratých detí je dôležité ihneď začať s vymývaním mozgu, aby odobraté dieťa samé nechcelo naspäť k rodičom. /čo je dôležitý aspekt pre budúce súdne konania - pozn. prekladateľa/.

Môžme si klásť otázku: Prečo je v tak demokratickej a rozvinutej krajine ako je Fínsko taký surový zákon? Prečo právne normy postrádajú ludskosť a nechávajú možnosti aby sa s týmto surovým obchodnovaním zarábali peniaze?

Johan Bäckman odpovedá: - predovšetkým je tu duchovná kríza. To je následok štátneho ateizmu a globálneho feminizmu.To je negovanie rodinnej bunky ako základu spoločnosti.To je vojna proti deťom a rodinám. Myslím že to s tým feminizmos Západná Európa značne prehnala. Ako otec sa musím citiť previnilo za to, že sporiadane žijem so svojou manželkou a dieťaťom?

Zaiste smerovanie ku rovnoprávnosti sa v takýchto prípadoch javí chaoticky - ako môže do takéhoto zverského štádia dôjsť predtým zdravá spoločnosť? Ako príklad uvediem prípad jedných detských jaslí vo Švédsku, ktoré vyvoláva trpký úsmev - tam sú všetky deti, dievčatká aj chlapci od útleho detstva vedené k tomu, že sú stredného rodu, aby údajne nebola narušená "prirodzená" sexuálna orientácia detí. To je podľa slov švédskych psychológov potrebné pre to, aby dieťa vnímalo svet bez vžitých a zdedených predsudkov. Dieťa si tak v dospelosti môže vybrať svoju sexuálnu orientáciu. Narúšanie tohto vývoja zo strany rodiča je neprípustné a nežiadúce, je to jedne z absurdných dôvodov na odobranie detí prirodzeným rodičom.

/Zdroj: Vesti.rs - preložil Voloďa/

Z rozhovor s Mariou LePenovou

Čo hovoríte o akcii „Femen“ v katedrále Notre Dame? Nemyslíte si, že Francúzsko a Európa stratila morálku? A „Femen“ je symbol tejto straty?

Existuje mnoho symbolov zmyslu princípov a zdravých hodnôt v našej spoločnosti. „Femen“ je jedným z nich. Verím, že prijatie zákona, podľa ktorého je štát ochotný odovzdať telo malého dieťaťa 2 otcom alebo 2 matkám je lepší príklad straty rozumu než existencia „Femen“.

Aktualizácia: upravil som LePenovej odpoveď, pretože obsahovala chyby a doplnil odkaz.

qwertz
http://www.youtube.com/watch?v=sk5hNzNIBYI Posledný gambit je iba v ru a angl., ako už asi vieš.
slaven1

Hľadám video z tlačovky (2012), kde Fico "obhajuje" britskú juvenílnu justíciu:

Britským modelom rodinnej starostlivosti sa môžeme inšpirovať, reagoval premiér Robert Fico na prípady rodín zo Slovenska, ktorým vo Veľkej Británii zobrali úradníci deti. „Často sme na Slovensku diskutovali o tom, v prípade, ak rodina neposkytuje dieťaťu primeranú starostlivosť, odňať ho,“ hovorí Fico. Generácii detí by to podľa neho možno ukázalo, že „môže mať podstatne iný spôsob života ako ten, ktorý im ponúkajú rodičia“.

Pred pár dňami som to videl na youtube, ale teraz sa k nemu neviem dopracovať. Mohli by ste to poslať sem, ak ste to videli, ď.

slaven1

Toto je pohľad na nórsku juvenílku očami našinca žijúceho v Nórsku. Ja som si to len tak preletel, prečítal som si hlavne komentáre. Škoda, že ďalší bloger, kt. nevie používať odkazy, uvediem príklad na sebe:

Keď píšem o tom, že Slováci sú podľa štatistiky Eurostatu motroci (moderný otroci), tak na štatistiku pridám odkaz.

qwertz
zrejme vie viac ako slovenský bloger, momentálne žijúci v Nórsku. "Správu podpísali právnici, bývalí sudcovia, profesori z oblasti práva a psychológie, psychológovia, švédski lekári, členovia riadiacieho výboru Severského výboru pre ľudské práva – za ochranu práv rodiny v severských krajinách (NCHR), všetko ľudia zaoberajúci sa problematikou umiestňovania detí do náhradnej starostlivosti. Odborníci, ktorí správu zostavili, žiadajú od Rady Európy, jej Výboru ministrov a Parlamentného zhromaždenia náležité vyšetrenie veľmi rozšíreného a deštruktívneho odoberania detí, ku ktorému denne dochádza v severských krajinách." Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/k-juvenalni-justici-zprava-severskeh...
Ema

Darček

http://www.youtube.com/watch?v=XlBbMYQpIE4

То й нэ туркы и нэ курды,
То кубаньски козакы.

 

To čo tu za rôsol? Kde je pitvorný bojový duch? Čo za bedákanie, čo za debilnú juvenilnú tému tuto? Roďte si harantov doma, doma si ich poriadne vychovávajte, neprevlákajte ich jak kočka mladé po cudzine - a je vystarané. Sakra také ľahké neviete? To ste dospelí ľudia?

Fuj, aká slizká téma. Štát kradne deti, júúj, zabime ho.

 

slaven1

(Slovenský) štát máme rádi, anarchiu nechceme. Bojovná nálada sa vracia s klesajúcou priemernou dennou teplotou :-)

Ema

ju čoskoro bude treba pri zaobstarávaní potravy.

Buheh

dlho som vás nevidel, nestíham. Ale vidím že si tu viete poradiť aj sami, píšete mi často z duše, ba niekedy by som to ani ja sám lepšie nenapísal.

Ale k téme.

Keď nie je možné umlčať ľudí, ktorí hovoria pravdu a prinášajú rôzne "konšpiračné teórie", tak najlepšou cestou je primiešať im do toho trochu otravy. Púšťať do sveta rôzne falošné haluze rôzneho druhu, aby si každý našiel tú svoju podľa svojho vkusu, intelektu a miery nedôvery. Teda od správ o tom, že Američania neboli na Mesiaci až po sprisahania jašterov z vesmíru.

Ale okrem toho sa dá tento kanál skvelo využiť aj na posielanie rôznych podprahových posolstiev a zastrašovania. Najmä spolu s hlavným odkazom, že všetko o Vás vedia. Máte niečo proti stávajúcemu svetovému poriadku? Dostatočne si uvedomujete, že niekomu tam hore stačí mihnúť okom a môžu vám vziať deti? Ešte stále ste ochotní ísť demonštrovať či inak sa angažovať?

V poslednom čase z každej strany počujem a čítam nejaké hrôzy o kradnutí detí v krajinách EÚ. Nuž, netvrdím, že sa takéto veci nedejú. Ale treba zhlboka dýchať a uvvažovať triezvo. Načim používať kritický zdravý rozum a nadhľad.

Tak riekol Veľký Buheh, nasadil si sluchátka a opäť sa s chuťou započúval do ľúbezných skladieb svojej obľúbenej skupiny Pussy Riot.

Ema

kamarátov ochechúl škrečiacich v kostole

http://www.news.sk/rss/link/2013/08/2255228/americka-kapela-nesmi-pet-le...

Protáhnout vlajku kalhotama... to Rusi majú lepší výraz: надругаться.

Aby neodišli len tak naľahko, počkali si ich na letisku kozáci a tak ich strieskali, až "rockerom" ich sprosté basmanské kérky zbledli od strachu.

 

Как музыкантам решили объяснить их неправоту силовыми методами

3 августа ряд СМИ сообщили, что музыканты в зале ожидания аэропорта Анапы подверглись нападению неизвестных. Один из членов группы рассказал, что их толкали и били. Однако серьезных травм никто из членов группы не получил, в целости и сохранности осталось и все оборудование, заверил он. Полиция вмешалась в стычку, но никто задержан не был. Нападавшие представились казаками, так что на Youtube появился ролик "Казаки напали на Bloodhound Gang". Кортеж группы по пути забрасывали помидорами и яйцами. Позже атаман Кубанского казачьего войска Николай Долуда заявил, что не понимает, за что осуждают казаков, подравшихся с музыкантами Bloodhound Gang.


РИА Новости http://ria.ru/world/20130817/956955501.html#ixzz2cEXAVdFU

slaven1

Občan je v slovenskej demokracii z politického života vylúčený. Skôr sa mi poradí vypustiť vlastný satelit ako zmeniť na Slovensku zákon, alebo o niečom rozhodovať v reference. Stav sa iba zhoršuje, a preto cítim nebezpečie z podobných zákonov, ktoré chystá súdruh "mámvovreckukondómy7litrovčiernehoaviagru".

Krycia kampaň na juvenílku z denníka Pravda pomocou "tragického príbehu":

Ochrana dieťaťa bude mať prednosť pred súkromím

Prípad utýranej Lucky, ktorej tri roky mŕtve telo našla pred rokom polícia v bratislavskom byte otriasol snáď každým...

...

„Z praxe sociálnych pracovníkov vyplýva, že majú problém, ak vedia, že v byte je dieťa, ktoré trpí, no páchateľ ich nechce pustiť dnu. Nebýva to extrémne časté. Ale ak ich rodič nechce pustiť do bytu, dá sa očakávať, že sa tam niečo vážne deje. Teda aj to môže byť signál, že dieťaťu sa ubližuje,“ hovorí Leitman...

Ema

Slaven, čo ťa vedie k posadnutosti touto témou? Dokážeš byť natoľko introspektívny, že na to prídeš sám?

Domnievam sa, že príbeh dieťaťa, ktoré sa tri roky nedočkalo ani len pohrebu, je dostatočne tragický.

Keďže tu na rodičovstvo netreba preukázať ani len takú spôsobilosť ako pri získaní vodičáku (to by zas bolo vrešťania o zlom štáte a zasahovaní do súkromia), je občas nutné chrániť deti pred ich psychopatickými rodičmi a ja osobne trvám na tom, aby bolo možné po upozorneniach susedov a vážnom podozrení na týranie vykopnúť dvere bytu nielen v prípade detí, ale aj zvierat. A psychopatov exemplárne potrestať napriek tomu, že si dieťa splodili z vlastného genetického materiálu a zviera kúpili z vlastných prostriedkov.

To by sa tu magorom žilo, keby si živú bytosť, ktorú splodia alebo si ju kúpia, utýrať na smrť.

Ty sa preber do reality, inak budeš na smiech. A ujasni si, v akej spoločnosti, s akými pravidlami chceš žiť.

 

Norman

Teraz to už naši na JewYork napojení "nezávislí" a "blogeri" používajú dokonca na prachobyčajné ľavo-pravé cirkusy, na tlak na lokálnu vládu (viď blog tohoto, ktorý sa objavil aj na afinabulovi - všetkých nazýva "súdruh" a podobne, provokuje uznačovaním za pedofila , a pýši sa, že píše z Británie - zas jeden, čo si myslí, že pár rokmi života na Západe zožral všetku múdrosť sveta, vrátane postoja Slovač hlúpa bedač a podobne)

Prirodzene, že nám nehrozia problémy od finančných mafií, ktoré naše peniaze a našu reálnu ekonomiku zničia či aspoň zdevalvujú podľa lubovôle, priamo od písacieho stola, od počítača. Nie, tí prídu "potom" ... dnes budeme nahánať byrokratov v sociálnom systéme, potom inštalatérov, možno sem tam nejakého ministra podhodíme, drobných živnostníkov a samozrejme radikálov, teroristov a prípadne fanatikov semitov - ale nikdy nie naozajstné centrum moci.

 

 

Ema

Citujem hneď prvú vetu z blogu: .... táto otázka padla nedávno z úst moderátora v relácii Informačná vojna na mojom obľúbenom internetovom rádiu Slobodný vysielač.

Chce vzbudzovať pozornosť - a okamžite nabonzuje svoje "obľúbené internetové rádio", kde to odznelo možno ako poznámka na okraj, ako žart a vyšumelo do éteru... kým na blogu, v písomnej podobe je to proste udanie na Slobodný vysielač. On nič, on len cituje, on nenesie žiadnu zodpovednosť za označenie Richtera za pedofila.

Druhý text je obdobný hnus. Nikto nikdy neprezentoval Slovensko ako pupok sveta, poučovateľov národov, titanov ducha - ale čo vedie hentoho chrapúňa k potrebe pľuť na vlastný - podľa mnohých parametrov normálny a solídny - národ a ponižovať ho. Ťahá sa to ešte z čias Rakúsko-Uhorska, takto o nás hovorili voľakedy (niektorí) Maďari, no dobre, je to dávno a možno v niečom aj pravda, nevyčítam im to... ale prečo Slovák píše o svojej materi a otcovi takto - a verejne, hm. Sprostý vykorenený emigrant.

 

slaven1

Reportéry ČT (19. 8. 2013, Nečekaná past v kolébce demokracie) spravili reportáž o juvenílnej justícii v Anglicku. (TV Hnoj bola z témy odvolaná, pretože publikovanie prípadu o Boórovcoch dávno splnilo svoj účel odvrátenia pozornosti - reportáž sa vysielala v deň, keď parlament prijal zákon o sledovacích čipoch v autách).

Toto je z rozhovoru s Christoferom Bookerom, novinárom zo The Sunday Telegraph (zhruba 10 minúta):

- CH.B: Hovoríme tu zhuba o 10000 deťoch ročne, ktoré su odobrané svojim rodičom.

- Anrea Maslová (ČT reportérka): Ako to viete?

- CH.B: Pretože je tu oficiálna štatistika. Každý mesiac sú zverejňované štatistiky. V posledných 4 rokoch sa počet odobraných detí narástol približne 3-krát.

- A.M.: Od kedy?

- CH.B: Od roku 2008. Celý systém takto funguje od roku 2008. Je reakciou na jeden strašný prípad. Malý chlapec z Londýna zvaný Baby P, Peter Connelly, bol doma utýraný k smrti aj napriek tomu, že sociálna služba (SS) a ďalší úradníci navštívili rodinu 60-krát a nezasiahli. To bol obrovský škandál, ktorý viedol k tomu že pracovníci sociálky povedali: Ahááá, boli sme obvinení z toho, že sme u tohto chlapca zlyhali, takže musíme urobiť všetko preto aby sa to nikdy neopakovalo.  A to je jeden z dôvodov, prečo v posledných 4-5 rokoch vidíme ten obrovský nárast prípadov detí odobraných ich rodičom...

Zavedie po vzore Británie novela zákona o sociálke tajné súdy aj na Slovensku?

Zavedie po vzore Británie novela zákona o sociálke aj na Slovensku tajné súdy? Neviem - nebudem však reagovať ako  hysterické "supy a hyeny", ktoré vedeli ešte pred napísaním novely, že nová verzia tlačového zákona je neskutočné porušenie slobody a demokracie.

Nepáči sa mi však, že banda úradníkov vo svojej kutici pripravuje zákony, ktorými nás potom donútia riadiť sa. Nepáči sa mi "o nás bez nás". Nepáči sa tento stroj na hlasovanie, ktorý si za jeden deň pretlačí zákon, ktorý vedenie nariadi alebo sponzori požadujú. Zaujímalo by ma ako ja môžem zasiahnuť do tvorby legislatívy? Snáď nie len tým, že pôjdem raz za 4 roky na najbližšiu základnú školu. Môžem si prečítať pripravovaný zákon ešte pred tým, než sa dostane do parlamentu?

"...a ja osobne trvám na tom, aby bolo možné po upozorneniach susedov a vážnom podozrení na týranie vykopnúť dvere bytu nielen v prípade detí, ale aj zvierat."

O prípade "Dieťatko L" som nevedel (nie som z Bratislavy, nepozerám debilizátor, nepočúvam "slovenské" rádia hlavného prúdu, papierové čítam zväčša iba knihy). Podobné prípady radím do kategórie "12tisíc mŕtvych po zemetrasení v Číne". Vnímam ich, nepáči sa mi to, ale nedýcham tým.  To, ak mi nabehne do bytu "vyštudovaná" asociálna pracovníčka s 3 policajtmi a budú mi chcieť ukradnúť dieťa, lebo má modrinu - to sa ma už bytostne dotýka a mám s tým problém!

Na "trhu" po ruskom zákaze adopcií do Ameriky a homosexuálnym "párom" chýbajú deti. Navyše neolibelálna neviditeľná ruka hovorí, že dopyt po deťoch ešte narastie vďaka postupnému uzkákoneniu adopcií homomanželom naprieč celým EUSSR. Sú agentúr... firmy (na Ukrajine, v Rusku), ktoré si za vybavenie adopci... jedno dodané dieťa účtujú zhruba $10,000 (cítiš tú úchylnosť hovoriť o deťoch ako o "produkte", o rodičoch ako "biologických").

Mám veľmi jasno v akej spoločnosti chcem žiť. Takže podstatná otázka ešte raz: Môžem si prečítať pripravovaný zákon ešte pred tým, než sa dostane do parlamentu?

y
musíme urobiť všetko preto aby sa to nikdy neopakovalo. A to je jeden z dôvodov, prečo v posledných 4-5 rokoch vidíme ten obrovský nárast prípadov detí odobraných ich rodičom... To nie je hlavný dôvod, hlavný j e ten, o ktorom sa iba zmienil: stále sa zhoršujúca ekonomická situácia v Anglicku od vypuknutia krízy a 20 000 libier ročne za každé dieťa v pestúnskej starostlivosti. Vezmeš 5 detí a máš príjem ako veľmi, veľmi dobre platený zamestnanec. ....po upozorneniach susedov a vážnom podozrení na týranie.... toto je velice vágne formulovanie, asi ako naše zákony, alebo aj tie britské - každý si to vysvetlí po svojom. Ako vymytí českí turisti, ktorí prišli na chorvátskej pláži k našim známym (otec držal štvorročného syna na rukách, stojac po kolená v mori a vreštiaceho ho presviedčal, že voda je fajn a on mu tam namočí nožičky, aby sa nebál) a povedali im, že zavolajú políciu za týranie dieťaťa. A áno, najlepšie bude, ak naše mamy budú rodiť doma a tu aj vychovávať svoje deti. Lenže prvé lakmusové lastovičky už boli vypstené aj u nás - zatiaľ odobrali adoptované deti z rodiny sociálnym úradom v Skalici. Počerné staršie dievčatko, ktoré plakávalo za mamou vrátili, menšieho syna nie. Prečo? Ak bolo v rodine všetko v poriadku.
Le Bleu
To som celkom nezistil (myslím, že býva k videniu u navrhovateľa/gestora zákona, najčastejšie ministerstvo), ale našiel som toto: http://www.employment.gov.sk/vyhlasenie-k-aktualnym-otazkam-socialnoprav...
Ema

hysterické jelito?

Len preto, aby tebe hypoteticky neodňali omodrinované dieťa a nedali ho na hypotetickú adopciu najbližším buzerantským "manželom" - už vidím, ako sa buzny masovo trhajú vychovávať decká, dopyt prudko stúpa, húú - tu nebudú smieť byť chránené deti, ktoré sú skutočne brutálne týrané a ponechané bez pomoci? Toto je slovenská REALITA, nie tvoje fantazírovanie o modrinách ako dôvode na odňatie decka.

Mimochodom, ten zákon je chystaný na Cigánov. Už aj najväčší blb v štátnych službách, zaangažovaný do rómskeho problému, prišiel na to, že cigánske decká nemôžu zostávať v špinavých zdegenerovaných osadách, behajúc po mraze s holou riťou, pretože o ďalšiu generáciu bude situácia ešte otrasnejšia. A aj toto osadnícke odnímanie sa bude diať len v najextrémnejších prípadoch, o tom som presvedčená.

 

Čo sa majority týka, už aby tu zas fungovala normálna rodina, ktorá má svojich členov pod kontrolou a nemôže sa stať, že babkám, dedkom, tetkám a strýkom nechýba dieťa, ktoré leží tri roky mŕtve v byte. Už aby tu bola široká rodina, ktorá sa bude zaujímať o modriny a bude vedieť najlepšie odlíšiť, či ide o obyčajný detský úraz, alebo o výčiny ich nevydareného rodinného ksindlu - a budú vedieť zjednať poriadok napríklad aj urýchleným výchovným rozbitím papule - čo si žiaľ sociálka nikdy nebude môcť dovoliť - namiesto vyčkávania na súdy.

Kedy si naposledy navštívil svoju mamu namiesto vysedávania v tu, v pitvore, ha?

qwertz
ak budeš mať čas, skús vydržať pri tejto relácii (treba vypočuť celé, 2:11 reál na SK) a potom napíš, či je slaven hysterický http://www.youtube.com/watch?v=oyiou3gh7Yw
afík
Tak tá informačná vojna s Korónim bola sila, je smutné, že ľudia, ktorý tušia a vedia o čo ide a chceli ísť do hĺbky boli spomalení, pretože tam trčal Koróni a tento veľmi dôležitý vhľad brzdil. Možno je to tak lepšie, pretože normal luďom by zo záplavy potvrdených správ prišlo na zvracanie. Sám čítam teraz nejakú eurofondovú rodovú štúdiu /kto to z Vás robí?/ a tam chcú zotrieť rozdiel medzi chlapcami a dievčatami a v zápätí sa čudujú, že dievčatá chlastajú a berú drogy, proste chce to ďalšie eurofondáče, aby preskúmali tento nový problém. Pamätáte si na článok: "Programy sexuálnej výchovy boli redigované pedofilmi" tak tu je taký bonus: http://afinabul.blog.cz/1309/vajcak A takto sa to robí: http://www.youtube.com/watch?v=PssjPAGvqCw Myslíte prečo Monča Beňovie sa vo všetkom vyzná? http://www.sme.sk/c/3748165/monika-benova-som-za-adopciu-deti-homosexualmi.html
slaven1

Vitoria Alves Jesumary, 37, je brazílska matka, ktorej dcéru chcela nórska asociálka ukradnúť, pretože jej varila nenórske jedlo:

"They say she's not eating like it's normal to do here in Norway and that she's developing a dominating character among her friends. They say this is because she's not getting good parenting."

Vitória spolu s dcérou je teraz utečená na brazílskej ambasáde, a chce odísť do Brazílie. S odchodom svojej dcéry z Nórska súhlasí aj bývalý manžel. Asociálka ich nechce pustiť, pretože "dieťa nepatrí svojim rodičom, ale Nórskemu kráľovstvu" - dodáva juvenaljustice.ru.

- článok prináša TheLocal.no
- článok z TheLoca.no prebrali Brazílčania, Čiňania, Američania, Rusi, Fíni, Maďari, Briti...
- ďalej článok pripomína absurdný prípad, keď asociálka chcela ukradnúť deti indickej rodine lebo spávali v posteli spolu s rodičmi ako je v Indii zvykom
- deti Indom vrátili, až keď India (východ) pohrozila Nórsku (západu) ekonomickými sankciami
- asociáli útočia na rozvedené rodiny a rodiny mimo európskej únie
- naša stará známa z UN preradila v 2012 Nórsko z kategórie A: krajiny primerane rešpektujúce ľudské práva do kategórie B: Krajiny nerešpektujúce ľudské práva

Norman
je asi tak dôležité, ako Schumacherova rozbitá hlava. Nie, je to menej dôležité, je to rovnaká nepodstatná blbosť, ako dvaja rozhodení slovenskí vojaci v Afganistanie.   Brazílčanka, Indka v Nórsku? Ako sa pýtal Grigoriy(alebo to bol Vasky? ja si ich stále mýlim)  čo tam do piče hladajú???? Toto je ten tvoj Východ? Neblázni, s tým sa chceš stotožňovať? O deťoch odobratých dobrým matkám z Luníku 9 zatial nepíšu? Nepíšu o hrôze, ktorú naše "asociálne úrady" spôsobujú chúďatkám matkám z Východu? Preboha, azda nechceš byť cigánsky aktivista? :-) Kľud.) Ty si Slaven, nie austronézan.) Tak nejako som si nie istý tou iróniu, vieš.)