Pravda o Matovičovi

Tento chlapík to povedal presne, videl som to na živo ešte v nedelu a hneď som ho ocenil - aj presnosť aj odvahu povedať priamu pravdu.

 

Autor: 
téma: 
Roland Edvardsen

Matovičov štýl politiky mi naozaj príde až príliš primitívny a on ako osoba je absolútne nedôveryhodný. Nikdy sa mi nepáčil - a nič na tom nezmenili ani voľby, kedy vypukol tento neprirodzený ošiaľ z Matoviča. Je to naozaj taký zvláštny paradox: odrazu tu máme
premiéra, ktorý je o čosi (formálne) konzervatívnejší, než ten predošlý a veľmi, ale naozaj veľmi, populistický (ba dokonca spomína aj orbánovské referendá). Za normálnych podmienok by sa mi niekto taký mal páčiť, ale toto vôbec nie je ten prípad. To sú tie zvláštne paradoxy (slovenskej politiky/špecifického rozloženia politických síl).

Norman

má za sebou ešte horšiu minulosť, ako napríklad Kotleba - čo je už čo povedať. Matovič bol psychicky liečený, všetci sme ho videli nie na kraji, ale v stave nervového zrútenia. Príznačný je už ten jeho vstup do politiky, to oznámenia o 20 miliónoch, ktoré mu ktosi núkal - to svedčí o tom, že bol objektívne šľahnutý už pre vstupom do politiky.
S takým človekom sa nedá nejako sympatizovať.
Tieto jeho problémy sa prejavia pri politických ťažkostiach - len budú znásobené. Škodoradostne sa na to teším.

Ešte ku konzervativizmu:
toto slovo je len určité vyjadrenie alternatívnych názorov. Samé o sebe nemá žiadnu definíciu, je to proste len slogan na skrývanie sa zaň. Tí, čo vyhlasujú, že sú "konzervatívni", boli proste nespokojní s týmto chaoasom. Kedže teraz sú vlastne VSETCI "konzervatívni", vrátane kiskoidov, matovičovcov, kollárovcov .... stratilo to slovo akúkoľvek CENU, aj akúkoľvek informačnú váhu.
Matovič je programovo neprogramový a "konzervativizmus" bola jeho jediná zásterka, ktorú si skúšal na seba nalepiť, tak trocha. Aj v tomto jeho váhaní a lavírovaní sa prejavuje jeho bezzásadovosť a podlošť.

Sumárum: jeho zmocnenie sa moci z pozadia je pozoruhodné, to áno, ale on je naozaj hajzel.
A aj to víťazstvo podozrivo pripomína Čaputkin vzrast podpory - i keď sa nepríkláňam k myšlienke, že za tým je zas nejaký organizovaný žid Šaviv - skôr k tomu, že za tým je rovnaká iracionalita slovenskej politickej scény a obyvateľstva, ktoré generačne stratilo pochopenie pre moc a teda pre politiku.

Roland Edvardsen

Áno, ja si dodnes živo pamätám Matovičov šialený nástup na scénu (veď to asi všetci, ktorí nejako sledovali SK politiku), kedy sa zviezol na chrbte liberálnej SaS. On nikdy nebol normálny a je to na ňom aj vidieť (viď ten jeho šialený pohľad, bŕŕŕ). Charakterovo veľmi zákerný, prakticky si nikdy nemôžeš byť istý, či mu dôverovať. Veru, to nahratie Prochádzku v slovenskej politike asi už nič neprekoná - čistokrvná intrigánska podlosť charakteristická pre psychopatov.

Ako sme skonštatovali už xkrát: konzervativizmus nie je ideálny pojem. Konzervativizmus de facto znamená zachovanie status quo (čiže de facto by terajší konzervatívci mali byť za zachovanie súčasnej podoby interupčného zákona, napr. :-)) - a neviem či nám veľmi ide zrovna o toto :-). Naopak, nie je dobré, že sa slovo pokrok spája s takými ako sú trubanovci - to je zase ďalšia zlá sémantika.

Norman

sme tu tvrdo kritizovali odjakživa.
Ale je príznačné, že si politická scéna nevie poradiť s takými bláznami. A že teraz ho toľko ľudí volilo, pokiaľ to nie je hrubý podvod, to je naozaj poľutovania hodné. Rozumieme si - ak ľudia podporia PS, dúfajú v Západ, v jeho moc a peniaze. To je možno omyl a nemorálne, ale racionálne. Podobne bola voľba Sociálnej demokracie, teda Smeru, jasná a klasická voľba. Ba aj voľba ĽSNS je voľba určitých klasických nostalgických elementov, ktoré sú prirodzené po páde komunistickej totality teraz viditeľné a žiadajú si svoju emancipáciu. Podporiť Matoviča ale nie je podložené ničím. Vierou v jeho revolučnosť a odstránenie "korupcie"? To je iracionálny utopizmus a KAZDY jeho volič sa môže hanbiť - nie za amorálnosť, ale za blbosť.

Roland Edvardsen

Som pozeral rozhovor s Maďaričom (a celkom odporúčam: https://www.youtube.com/watch?v=cspejEdTThk) a súhlasím s ním, že Smer je dnes asi posledná klasická politická strana (možno popri ešte SNS a KDH) s tradičným fungovaním, štruktúrou a profiláciou (aj keď aj tá je prispôsobená špecifickým slovenským podmienkam a širšie rozkročená). Progresívci boli tiež trochu miš-maš (a to tým, že tam mali Beblavého Spolu, čo bola viac stredo-pravica v štýle SDKÚ, nie celkom k nim pasovala. Holt, Beblavý sa chcel zviesť). SaS tiež nie je úplne najčitateľnejšia (viď samotný Sulík, ktorého tiež slniečkári veľmi nemusia). Kollár je tiež v podstate experiment a podvod. A kotlebovci sa tiež dosť vymykajú a sú stále až príliš uzavretí, sektárski.

Ale OĽANO je jednoznačne zo všetkých najmenej čitateľné a najmenej tradičné. Ľudia pri ňom ani nemohli poriadne vedieť čo vlastne volia. A aj tá Matovičova póza konzervatívca je taká...Ako našli by sme veľmi veľa výrokov a krokov, ktoré by o ňom hovorili inak. Stačí si spomenúť napr. na to, ako vo voľbách podporoval Čaputovú. Alebo ako slniečkársky zneužíval tzv. anti-rasistickú kartu: https://www.hlavnespravy.sk/romske-dievca-chceli-udajne-prvom-svatom-pri...

Celá tá predstava hnutia Oľano ako konzervatívnej strany stojí na tom, že tam má pomerne veľa profesionálnych kresťanov ako je napr. "spermatológ" Vašečka alebo tá zygoťácka babka Záborská (btw, som pozeral s ňou rozhovor na Sme, kde sa uviedlo, že po otcovi má židovský pôvod), ale je to taký povrchný prístup. Mne napr. Oľano nepríde nejako extra nacionalistické, pro-národné, napr. aj v porovnaní so Smerom (Matovič by nemal také výroky o moslimoch ako Fico, práve naopak, on sa pomerne nešikovne islamu zastával). Akože to, že odmietajú migráciu a adopcie homosexuálmi, tak to z nich nijakú výnimočnú stranu nerobí, lebo to platí pre takmer všetky slovenské strany (len PS sa v tomto vychyľovala z celoslovenského konsenzu).

Akože zrovnávať Matoviča s niekým ako je Orbán alebo Salvini je celkom za vlasy pritiahnuté. U neho celkom absentuje nejaká filozofickejšia či ideologickejšia hĺbka, on naozaj chytal ľudí len na tú povrchnosť, pudovosť ("politici kradnú, zakrúťme im krkom"). A ešte aj sám otvorene priznáva, že sa veľmi nezaujímal ani o zahraničnú politiku a veľmi jej nerozumie - strašné. To naozaj už kadekto, aj Kotleba, aj Pellegrini, aj Truban, dokonca aj "liberálny kresťan"Hlina a mnohí iní majú ďaleko viac ideologickej hĺbky a jasnosti než Joker z Trnavy.

Roland Edvardsen

Inak krídlo "stredovek" (ja musím vždy gúlať očami, keď fundamentalistických biblistov, de facto produkt modernity, nazývajú liberáli pojmom stredovek, lebo reálne stredoveké kresťanstvo dokázalo byť omnoho pestrejšie, divokejšie či odvážnejšie, než to čo ponúkajú títo ľudia) je dobrý dôkaz ako sa to má robiť - nie zakladať nové strany, a tým len rozbíjať a rozmelňovať, ale hádzať sa na kandidátky väčších strán, ktoré sa do parlamentu určite dostanú. A tam už sa dá robiť všeličo - aj odčleniť. Prečo kresťanských aktivistov táto jednoduchá vec napadne, ale kdejakých národniarov, ktorých tu má byť tiež plná prdel, nie? Lebo nie sú blbí a neschopní? :-)

Norman

Napadlo to aj národniarov, veď sa dali na kandidátku ĽSNS a vyšlo im to tiež.

Tu je podstatné to, že Magor Igor nemá naozajstnú stranu s klasickou disciplínou - to jeho stádo mu dodávalo hlasy - každý z tých koňov mal nejaký okruh podporovateľov-voličov - ale teraz bude problém udržať ten kŕdeľ pohromade.
V podstate by premiera mal robiť niekto iný a OLANO by mu malo len s nejakou pravdepodobnosťou dávať podporu. On nemá 53 poslancov, zaručiť sa za nich nemôže. Je to síce správna demokracia, že hlasujú za seba, nie za stranu, ale súčasný partajo systém takto fungovať nebude. Magor Igor odpísal nie globalistické strany, v podstate odpísal aj samotný systém :-)
Ako všetci vieme, pri nových voľbách, on dáva bývalých poslancov na koniec novej kandidátky. Lenže budúca kandidátka je to, čo dáva poslancom najviac dôvod poslúchať. Rozleje sa mu to pod rukami.

Ono systém odpísal, či dokázal jeho nefunkčnosť, už aj tým, že systém mohol zvoliť také niečo, ako je on sám.

Smeru treba len odporúčať, aby počkal s tým, kedy to zhodí. Musia aj počkať, kým do čela PS zvolia Biháryovú :-)))) Aby mali istotu, že je tá strana mrtva.

A čo katolíci - tí ešte nerozmýšľajú, koho dajú do čela KDH? Ach, nie, načo teraz rozmýšľať, je po voľbách, oni začnú o politike rozmýšľať zas, až keď bude neskoro. A aj vtedy len o prolife a LGBT. Nechcem lacno a hrubo žartovať, ale sú azda veriaci Slováci nejako posadnutí množením? Niečo ako LGBT naruby?

Roland Edvardsen

To s tou LSNS bola skôr výnimka potvrdzujúca pravidlo (kresťanskí aktivisti inak túto stratégiu s Oľano využívali už predtým). Ale aj pri LSNS sa presadili skôr ľudia stojaci blízko Kotlebovi (prečo tak vysoko na kandidátke boli ľudia ako mlčiaci postich Krupa, násilník Medvecký či porno-star Mikovčáková? Čím sa takýto ľudia zavďačili Kotlebovi?), skôr než ľudia z iných strán, ktorí pravdepodobne boli kvalitnejší ako kotlebovské jadro (z iných strán sa presadili len tí kuffovci). Problém je v tom, že mnohých národovcov to predsa nenapadlo. Prečo Harabin nešiel so SNS? (veď napokon Danko ho nepriamo podporil v prezidentských voľbách). Prečo SNS i Harabin neprijali marčekovcov? Prečo tu existuje kopec straničiek typy SHO či SĽS s výsledkami typu 0,02%? Ak teda títo ľudia chcú niečo dosiahnuť, potom načo zakladajú takéto zbytočné strany a nejdú radšej do väčších?

Norman

Dnes je presadenie naozaj viac vec prekrúžkovania, čo je dobre. Ľudia ich proste nepoznajú.
Prečo Krupa, to neviem, ale možno má svoje kvality. Podobne Medvecký - to, že je násilník ... nuž ja neviem, pašovanie heroínu ako Kollár chápem fakt horšie. Swingovanie Mikovčákvej vo mne nevzbudzuje nejaké problémy - sú fakt horšie a horšie veci.
Možno bola kandidátna listina pripravená naivne - ale tak nie sú to profi promočáci zameraní len na popularitu.
Ale malí strany LSNS podporila a privzala, čo môžu urobiť viac.

Harabín aj Marček chceli ísť samostatne - to im ťažko už poradiť. Marček by možno SNS priniesol viac hlasov, ako získal sám.

Roland Edvardsen

Nezhľahčoval by som to. Krupa s Medveckým sú normálni debili, úroveň tretej ľudovej - takí nemajú čo v parlamente pohľadávať. Áno, Mikovčákovej swingovanie nie je najhoršia vec pod slnkom (a je pomerne veľký rozdiel medzi tým mať za zatvorenými dverami bisex v trojočke a chodiť na verejnosť vystrojený v latexe ako autogynefil Lenický a politicky sa angažovať za veci typu Judith Butler v školských osnovách. Ale zmrdi ako Bránik chcú zmazávať rozdiel medzi verejným a súkromným a účelovo hovoriť o pokrytectve - na toto tiež bacha). Napokon nič trestné nespravila. Ale v politike je táto sexuálna oblasť obzvlášť citlivá, ľudia/voliči skôr odpustia nejaký korupčný škandál, než sexuálnu aféru (aj keď na druhej strane je tu taký Kollár...Akosi sa už pozabudlo, ako ho sám Fico nazval pedofilom). Nie je to možno fér, ale je to tak. A tu to bolo citlivé práve v tom kontexte, že LSNS sa prezentuje ako silne konzervatívna kresťanská strana.

Kandidátna listina mohla byť aj lepšia, ak by sa Kotleba chcel zamerať na hľadanie kvality. Ale on sa podľa mňa chce zámerne obklopovať hentakými existenciami, aby vynikol, aby bol stále ten najmúdrejší medzi nimi a nikto ho neprevýšil, resp. nepripravil o miesto (a títo ľudia budú aj silne lojálni voči Kotlebovi, lebo vedia, že sa tak vysoko nedostali na základe svojich reálnych schopností, ale jeho svojvôle).

Marček mal pôvodne záujem spolupracovať s Harabinom, spoločne so Šimkovičovou, ale Harabin ich vyslovene odmietol. Marček mal vstúpiť do SNS, dohodnúť sa s Dankom, ak už. Ale aj ten Danko bol v tomto akýsi malátny. Aj tých kuffovcov mu nakoniec vyfúkol Kotleba. Čo už, dúfajme, že nabudúce už budú múdrejší.

Norman

je Smatana teraz poslancom za OLaNO, že.
Poste hrôza.

Roland Edvardsen

Nie, Smatana sa u Oľano neprekrúžkoval. Za to poslancom za žaluďov sa stal iný potkan - Benčík. Sám Benčík tvrdí, že išiel kandidovať kvôli Mazurekovi. A podobne ako Mazurek aj on bol na 150. mieste.

Náhodný okoloidúci

Prekrúžkoval sa Domovník za OĽANO zo 147. miesta, získal 123 082 krúžkov. Smatana bol jeho asistent, asi bude aj teraz.

Najväčšia sranda ale je, že Mazurek získal 10-násobne viac krúžkov ako Benčík :D

Roland Edvardsen

Inak videli si tie posledné vystúpenia Matoviča? Ako bol celý bez seba, že mu Pellegrini nedovolil vystúpiť s jeho debilitami na krízovom štábe (myslím, že bol normálne vykopnutý, však čo by tam s takým magorom aj tak mohli robiť?). Tá jeho tzv. serióznosť trvala ako dlho? A vôbec trvala? Lebo mne sa zdá, že to len médiá po celý čas niečo umelo vytvárali či vytvárajú (stačilo ako sa počas povolebnej noci napr. vyjadroval prízemne o Ficovi, že ho nezaujímajú jeho alkoholické drísty, alebo tak dajako).

Matovič stále nechápe, že už nebude opozičným poslancom s nulovou zodpovednosťou a že k premiérovi patrí i istý diplomatický takt, istý óder serióznosti a reprezentatívnosti. Aha :-D. Ako si už spomínal Norman, je to normálne zážitok surrealizmu mať niečo také ako Matovič za premiéra. :-)

Ľubov

dúfam,Pellegriny pred odovzdaním funkcie šialenému Matovičovi urobí.
Zabezpečí,aby sa krízovou situáciou zaoberali tí istí ľudia,čo doteraz.Matovič aj tak nič iné,ako vrieskať lebofico nedokáže. Čoskoro mu nikto nebude venovať pozornosť.
Ael,čo sa to v skutočnosti deje za oponou? Prečo vírus? Zdá sa,zatial to nevie n i k t o .Es komt der Tag???

Norman

Matovica nie, Ale Sulík tiež začal rýpať do Pellegriniho, ako "reaguje neskoro".
Tento "pravičiar" Sulík chce, aby štát viacej robil. Prečo viac nerobí jeho sväté tela, trh?

Potom prešiel na prachy. Keď sa stane ministrom vnútra, dá štátne peniaze podnikateľom, lebo ekonomicky trpia následkami epidémie. Tie svine trpia, my ostatni zrejme nie. To je tiež prístup pravičiara-podnikatela - títo hajzli vedia žiť LEN zo štátnych peňazí.

Ľubov

https://www.youtube.com/post/Ugx3TwQaz78hV3X_C_R4AaABCQ

Radšej raz vidieť,ako stokrát počuť. Takže niečo berie

Norman

Ale to vidíš, média ich šetria. To je stokrát horšie, ako Dankovo symbolické bozkávanie výložiek. Bozkať mikrofón, zvlášť v dnešnej dobe - to ani psychodoktor nevysvetlí.

Roland Edvardsen

A to prosím pekne je hochštapler a deviantný olizovač Sulík tak nejako považovaný za "najracionálnejšieho" z tej "veľkej" štvorky. :-) Podľa mňa je Sulík tiež nestabilný typ, veď si ešte pamätáme jeho pôsobenie v Radičovej vláde.

Média ich naozaj šetria v porovnaní so Smerom, ale aj to môže byť do času. Nko teraz vylovilo nejaké sračky z "búrky" okolo Kollára. No, ale teraz to už tak nezaujíma, korona je korona.

Matovič mal veľké šťastie (alebo nie? :-)), že kríza s vírusom vypukla až po voľbách. Hovorím, teraz by tých 25% mohol mať kľudne aj Smer. Naozaj, takéto krízy spôsobujú, že ľudia sa začínajú upínať na nejakého lídra, zvyšuje sa ich emocionálna krehkosť a potreba silnej postavy, ktorá ich z krízy vyvedie. Takým lídrom je dnes Pellegrini. Takto to v ťažkých časoch vždy je, ešte aj v tom Taliansku teraz rastie popularita premiéra - napriek všetkej tej počiatočnej nedbanlivosti. Možno aj toto Matoviča serie a je taký nervózny z toho, že nie je on teraz v tom centre deja.

Hovorím, škoda, že nemáme záznam z toho, čo sa udialo na tom krízovom štábe. Ale keď ho predčasne opustil so slzami v očiach, nervovo zrútený, musel sa upokojovať...Asi ho tam rozniesli na kopytách. Ak už teraz má takéto stavy, potom čo chce tento človek robiť, keď bude premiér a ponesie reálnu zodpovednosť? A hlavne, to predsa ostatní musia vidieť, že ten chlap nie je v poriadku. Sulík a spol. sú ako s týmto zrovnaní? :-) Hmm? Bohvie, kto nám bude vlastne reálne vládnuť...ale z Matoviča, vzhľadom na jeho stav, bude ťažko poslušná marioneta typu Kiska. Tam hrozí utrhnutie z reťazí, to je jasné.

Norman

Ak byboli voľby o pár mesiacov neskôr, je takmer isté, že by Smer dostal oveľa viac hlasov.
V kríze je zákonité dať prednosť ustálenému stavu pred experimentovaním.
Dokonca aj ak by epidémia už ustala, aj tak by ľudia oprávnene ocenili, čo vláda urobila - aspoň myslím.
I keď - ten negatívny sentiment voči Smeru, tá energia, ktorú tu pracne talmudisti budovali roky, by sa nakoniec aj tak musela niekde prejaviť.
Nemá zmysel ale hovoriť o hypotézach, kvičanie okolo Kuciaka a Kočnera prudko stratilo na zaujímavosti, všetky realistické seriózne hnutia majú stále dobré predpoklady. Tí štyria šašovia, čo sú tam dnes, tí sú odsúdení na zatratenie - aj kvôli epidémii, lebo oni a ich ideológie naozaj nie sú stavaní na takéto problémy.
(mimochodom, mám dojem, že Kiska už zdrhol. Nervy sú veľké, odmenou nie je ani zlomok toho glamoru, ako za prezidentovania, okrem toho vírus, najmä v Bratislave, v mestách - hovorím vám, tá kiskovská sviňa už dnes zbabelo ušla a zašila sa v horách pri Poprade. Kryska opustila loď ako prvá).

Áno, to, že Matovič je ťažký neurotik, musia tí, čo sa s ním stretávajú, vidieť a to zrejme spôsobuje Kollárovu nervozitu. Sulík Matoviča pozná najdlhšie, trocha sa pripravil na najhoršie, ale dlho mu to tiež nevydrží.
Dejiny sa hýbu, v Izraeli mali za rok 3 voľby, aj my môžeme mať po lete, ak budeme vládať, nové voľby. I keď toto, čo sa valí (dopad pandémie, horúčavy a neúroda), je kľudne už zrelé aj na výnimočný stav a nejakú formu diktatúry. To nestaviam ani náhodou ako želaný cieľ - demokraciu zvládne každý národ, ale na zvládnutie diktatúry musí mať spoločnosť špeciálne šťastie a talent - preto to málokedy dopadne dobre.

Ľubov

Toto je momentálne najväčší problém. Preto asi aj včerajšie vyjadrenie Pellegriniho,že štát môže zlyhať.
Po víkende (bratislavčania sa radi lyžujú)očakávajme výrazný nárast .

Pokial som dobre rozumela,v prípade,že v Prahe bude zachytených dvesto chorých,Praha sa hermeticky uzavrie.
Presne toto sa musí urobiť v Bratislave,nie sú z iného zadku ako my ostatní,ani tí z Wuchanu.
To by mohol byť začiatok,a nasledovať musí regulácia počtu nakupujúcich potraviny za asistencie polície.
Veď Matovic volal po novej paradigme. Prosím,teraz má príležitosť.

PS.Pretože naozaj sme diváci na Velkej premene sveta.Do akej miery aj účinkujúci,to už je na každom z nás.Dnes som od príbuzného,čo robí v cent.Orange dostala info,že vo februári posielali 15 000 sms do Talianska klientom,ktovie,aké údaje má O2 a ost. Chápete,čo to môže znamenať...nie 8,ale oveľa viac.

Roland Edvardsen

Sme tu už dávno písali, že Kiska je najslabší článok, ktorý ako prvý odumrie. Ale že to bude až taká rýchlovka? :-D Čo za tým bude? :-) https://dennikpolitika.sk/archiv/99580

Tak už to náš štvorlístok vraj dajako zložil. Ale ten priebeh...Matovič opäť psycho na FB, keď hodil výhražný status Sulíkovi. Sulík si už ceril zuby na jeho vysnené ministerstvo financií, ale zdá sa, že Matovič ho nakoniec spracoval. Prosím pekne, toto má byť budúci minister financií: https://www.mojpribeh.sk/pribeh/eduard-heger/ Čistá komédia toto. :-D Ja to hovorím stále, že Oľano je napojené na sionistické sekty spoza oceána. Heger opäť pekne zapadá do mozaiky. Som zvedavý, ako to hentí žido-fundamentalisti potiahnu s takými ako Grohling (navrhovateľ topánok, kaderník a profesionálna politická bukvička) zo SaS (budúci minister školstva).

Matovič nemá ľudí a celé to šije horúcou ihlou - aby to tomu Ficovi "ukázal", že on je rýchly a má to pod kontrolou. :-) No, videli sme, ako to mal pod kontrolou, keď musel predčasne opustiť krízový štáb. :-)

Norman

Za tou rýchlosťou jeho úteku je predsa Covid-19 - krysa sa chorobne bojí o svoj život.
Opustila loď. Aj jeho ľudia sa už za neho hanbia.
Nič horšie by tomu čurákovi nemohol ani Fico vymyslieť.
Teraz sedí medzi popradskými mafiánmi a špára sa v nose:-)))

Čo sa táka vlády: Sulík ustúpil, ináč sa to nedá chápať. Terz má Magor Igor všetky podstatné ministerstvá. A ten Heger nie je o moc menší blázon, než hlavný Joker. Neurotický astenik, skrotený sluha.
Hej, to je Heger, obrátený na vieru a tiež našiel finančné osvietenie v Amerike.

O koľko sa bude líšiť vláda od (položartovnej) predpovede? :-)
https://www.hlavnespravy.sk/vyzerat-nova-vlada-podme-sa-spolu-pozriet-ta...

Norman

to je vyslovený psychopat,
skurvený škodlivý psychoš.
Úplný nekooperatívny magor.
A zároveň neschopný ani vytvoriť vládu.

Roland Edvardsen

Fico mal teraz dobré video k Matovičovi. Je možné, že Matovič bude zámerne zdržiavať vytvorenie vlády, aby sa vyhol zodpovednosti za koronu.
Je to naozaj extra úbohosť, čo dnes predviedol. Nechcem sa zase nejako velice zastávať vlády a Pellegriniho, ale faktom je, že nerobia nič horšie, ako vlády v okolitých štátoch, dokonca aj lepšie (si vezmi, že také Slovinsko, čo je menší štát, má teraz 54 prípadov nákazy a až teraz rozhodujú len o zatvorení škôl). Matovič bľaboce čosi o dobe spred 2 mesiacov alebo 2 týždňov, ako keby on na mieste Pellegriniho urobil niečo inak či dokonca lepšie (absurdné). Tak namiesto kooperácie, ťahania za jeden povraz, ako to normálni ľudia v čase krízy robia, on ide robiť svoju typickú uvrešťanú opozičnú šou. Toto sa mu ešte veľmi vypomstí.

Norman

Teraz pozerám tú "oficiálnu" tlačovku, on tam bombasticky rozoberá to, že bolo tých 8000 ľudí v Taliansku od 16.februára.
To isté spomenul dnes Vallo, ten nie je teda určite môj oblúbenec, ale spomenul to raz, čo k tomu dodať. Matovič okolo toho urobil cirku s a vymyslel posielanie SMS týmto ľuďom. Kurva, on je typický expert len na exhibicionizmus.

Roland Edvardsen

"Matovič zo štábu odišiel ešte pred jeho koncom. Tvrdil, že Pellegrini mu nedovolil vystúpiť. Keď z rokovania odchádzal, takmer sa rozplakal a potreboval chvíľu na to, aby sa upokojil."
Zdroj: Denník N

Joj, toto by som rád videl. :-D Z Radičovej sa smiali, že je labilná a neviem aká, ale ani tá sa na Matoviča nechytala. Je to stále ten istý Matovič, stále to labilné psycho.

nové