Preniká nám sem zakarpatská kultúra. Návod, ako sa obsluhuje

Vecí sa deje mnoho, mnoho myšlienok by malo ísť do sveta, pretože ľudia sú nepripravení na nové situácie a človeku to nedá, aby im aspoň virtuálne nepomohol. Ani nie je jasné, čo skôr ponúknuť. Ale toto video je naozaj poučné. Zakarpatská, teda ukrajinská kultúra je mierne iná, ako naša liberálna, tak ponúkam ukážku, ako s ňou narábať.

Politickí Ukrajinci by radi nakupovali zadarmo. Ak sa s tým stretnete, tak to môžete takto vyriešiť. Rus (v modrom tričku) vysvetlil dvom ukrajinským "bežencom", že takto sa to nerobí...

https://t.me/casusbellilive/40694

Ah, pozabudol som, už zasa sme na takom istom mieste histórie, ako keď odrbali československú verejnosť pišťaním "nechceme násilie, nechceme násilie, nechceme násilie ...". Aj teraz tak všetci prestitúti pištia. Ale o pár rokov išli tie isté svine bombardovať Srbov a Irák a Afganistan a Sýriu ... Dúfam, že už im na tieto pišťania o nenásilí nik nenaletí. A ak áno, tak si jednoducho zaslúži svoj úbohý osud.

Autor: 
téma: 
Dusanbe

mi hovorí, že keď ma osloví chlap podobného vzhľadu ako je na videu, budem s maximálnou pozornosťou počúvať jeho dobre mienené rady a bez zbytočnej liknavosti ochotne plniť jeho doporučenia, :-)))
Veď to bol ako Pepek Námorník po dupľovanom špenáte...

Ale keď spomínaš ukrajinské mravy, napadla ma hneď skôr táto nová tradícia, zavedená vo veľkom teraz v "Nezaležnej":

https://t.me/casusbellilive/41126

Jedno z mnohých videí, častejšie priväzujú tvárou k stľpu a holým zadkom k ulici.
Okoloidúci môžu "priložiť ruku k dielu" podľa chuti.
Čo urobí dlhší priamy kontakt odhalených slabín a brušnej dutiny s masívnym kovovým stĺpom pri vonkajších teplotách okolo 0⁰C - nechávam na vašu fantáziu.
A z videí je vidieť, že záujemcov udrieť si, je dosť - 8 rokov výchovy ku "karateľnym operaciam" prinieslo svoje výsledky.
21.storočie v Európe.
Vlastne, aj tu je vidieť, kto vlastne sme a prečo sa rútime do toho marazmu, ktorý síce prichádza aj sám, ale ktorí tí mamľasi pri moci ešte nadšene privolávajú a urýchľujú.

Ifka

Kolik migrantů z Ukrajiny bude přijato do USA? To je jenom hypotetická otázka, bo jde to technicky. Migranti z Afriky se taky dostanou i do Evropy a všude, takže jde to. Letadla lítají a ta humanita... bude to počet nula. Globalizace platí jenom , když se chce))) a hodí se to )))