Prisťahovalci ako biologická zbraň

Biologické zbrane majú tú výhodu, že sú relatívne lacné a ich účinok sa občas dá zamaskovať tak, že vyzerá ako prirodzená príčina. Samozrejme my už dávno vieme, že biologické zbrane sa používali v minulosti, používajú sa aj napriek zákazom a "vďaka" tomu, že zločincov nemá kto potrestať, sa zrejme stále budú používať, len budú stále rafinovanejšie. A beztrestnosť je veľké lákadlo pre každého zločinca.
Súčasnú inváziu cudzincov do Európy je tiež možné prirovnať k biologickej zbrani. Tí, čo naozaj utekajú zo zničených domovov, si možno ani neuvedomujú, že sú zneužití ako biologická zbraň proti nám, chcú skrátka len pokojne žiť, ale tí, čo s výsmechom do kamery naznačujú, čo s nami chcú robiť, sú si toho veľmi dobre vedomí. Len si myslia, že nás budú zabíjať vo svojom mene a vo svojom záujme, nie v záujme niekoho iného, ako proxy vojaci.
Skúsme si pripomenúť epidémiu vírusu HIV a chorobu AIDS. Martin Herzán v knihe Totalitní světovláda píše, že samotný vírus HIV bol vyrobený ako biologická zbraň a následne rozšírený jednak v Afrike, jednak medzi buzíkmi v USA, v oboch prípadoch s cieľom postupne a bez násilia ich vyhubiť, pričom kvôli ich vysoko rizikovému správaniu sa vírus veľmi rýchlo rozšíril a začal ich kosiť. Nejdem špekulovať, či bol vírus HIV vyrobený umelo vo vojenských laboratóriách alebo či došlo k záhadnému prirodzenému prenosu, v Afrike konzumáciou "bushmeatu", čiže zavraždených primátov, a v USA nejakým záhadným spôsobom prenosu. Veď samotný vírus HIV nemusí byť celý umelý, stačilo vy vziať opičí vírus SIV, z ktorého mal tak či tak podľa teórie prirodzeného vzniku vírus HIV vzniknúť, a upraviť jeho DNA tak, aby bola kompatibilná s DNA ľudskej obete. Vojenské laboratóriá iste páchajú veci, o ktorých sa bežnému ovčanovi ani nesníva, a ak niečo zverejnia, môžeme si byť istí, že sú to len zastaralé detské hračky a maličkosti v porovnaní s tým,. čo si ukrývajú v najprísnejšie strážených laboratóriách sveta.
Takže - vírus HIV funguje tak, že vyradí z činnosti biele krvinky zabezpečujúce imunitnú odpoveď na inváziu votrelcov - patogénov (baktéria, iný vírus, bičíkovec), a obeť následne napádajú banálne choroby, s ktorými by si zdravý imunitný systém hravo poradil.
Mimovládne organizácie, piata kolóna, slniečkári, genderisti, havloidi, vlastizradcovia a podobná zberba, ale tiež dobromyseľní užitoční idioti plnia funkciu vírusu HIV, ich úlohou je vyradiť z činnosti našu osobnú aj národnú imunitu, ktorou sú vlastenectvo a pud sebazáchovy. Zneužívajú naše prirodzené ochranárske inštinkty (rovnako ako kresťanstvo zneužilo symbol malého novorodenca, ktorému hrozí smrť, aby takouto psychologickou manipuláciou donútilo ľudí nechať si obsadiť hlavy). Televízne vymývanie mozgov, konzumný spôsob života, budovanie kariéry a nekonečná zábava (40-roční nezrelí puberťáci trsajúci na technopárty) taktiež spôsobujú našu národnú degeneráciu, oslabenie národného a biologického povedomia. Takto oslabené národné organizmy sú oveľa náchylnejšie na podľahnutie multikulti infekcii. Následne sa sem do Európy ako votrelci natlačia pre nás úplne cudzie africké a ázijské etniká (ja viem, my všetci sme vlastne z Afriky a my bieli Európania sme sa sem zrejme tiež prisťahovali len pred pár tisícročiami z oblastí na pomedzí Európy a Ázie - ale naši predkovia tu boli oveľa skôr ako terajšie divoké hordy, zaujali vlasť, bojovali za ňu, chránili ju a s dôverou v naše schopnosti ju prenechali práve nám).
Predstavme si, že človeku úmyselne nakazenému vírusom HIV niekto ešte taktiež úmyselne pod zámienkou liečby naočkuje nejakú infekčnú chorobu, aby ho rýchlejšie dorazil, lebo ho síce chce zabiť, ale nemá gule urobiť to rýchlo vlastnými rukami alebo zbraňou. Niečo podobné teraz pretláča idiot Juncker (visiaci na šnúrke Šorošovych alebo Rotschildovych gatí) - do národných organizmov oslabených piatou kolónou, vymývaním mozgov a muktikulti propagandou a zatajovaním práve tých najpodstatnejších hrozieb nás chce donútiť nechať si národný organizmus "zaočkovať" neintegrovateľnými cudzincami z totálne odlišného prostredia. Proti škodlivej baktérii použijeme antibiotiká, teda pokiaľ účinkujú, proti hlístam antihelmintiká, proti nákazlivým vírusom to sa síce ťažšie bojuje, ale niekedy zaberú antivirotiká alebo aspoň podporná liečba, ale psychopati za oceánom a v Bruseli sa veľmi snažia, aby sme sa proti multikulti infekcii a invázii ani len nezačali brániť a dokonca sa snažia prijať zákony, ktorými by nám zakázali brániť si svoju etnickú a národnú identitu a de fakto skryto nám prikázali nechať sa kolonizovať alebo vyhubiť.
Zhrnutie - my príčiny invázie votrelcov aj celkové pozadie akcie veľmi dobre poznáme, otázkou je, koľko európskych politikov vo funkciách má gule priznať fakt, že "utečenci" a v podstate aj domáci dobromyseľní užitoční idioti sú zneužití ako biologická zbraň. A hlavne koľko z nich má v sebe morálnu silu odolať vyhrážkam a nátlaku a chrániť záujmy vlastného národa nielen slovami, ale aj činmi.
 
 

Vlado

Náhodný okoloidúci, s tvojim článkom možno súhlasiť, no myslím, že väčšina európskych politikov vo funkciách sú nakazená omnoho triviálnejším vírusom ako HIV , no s fatálnejšími následkami pre celé národy a to mocou a peniazmi.
No a čo sa týka tých gúľ. Tie títo pandrláci nikdy nemali, nemajú a mať nebudú.

Náhodný okoloidúci

Asi na tom niečo bude. Chápete to ? ? ? ?
Každý sa diví, prečo moslimskí teroristi sú schopní tak rýchlo spáchať samovraždu.
Pozrime sa na príčiny: žiadne Vianoce, žiadna televízia, žiadne nahé ženy, žiadny futbal, žiadne bravčové jedlo, žiadne hot-dogy, žiadne burgre, žiadne pivo, žiadna slanina, handry ako šaty, uteráky ako klobúky, stále kvíliaci idiot na veži, viac ako jedna žena, viac ako jedna svokra, nesmiete sa holiť, vaša žena sa nesmie holiť, nesmiete zmyť smrad somára, varíte na ťavom hovne, vašu ženu vám vyberie niekto iný, vaša žena smrdí horšie ako váš osol.
Na to vám povedia, že keď zomriete,všetko sa zlepší.
Nie je to dobré a môže to byť oveľa horšie.
MOSLIMOVIA NIE SÚ ŠŤASTNÍ!
Nie sú šťastní v Gaze...
Nie sú šťastní v Egypte...
Nie sú šťastní v Líbyi...
Nie sú šťastní v Maroku...
Nie sú šťastní v Iráne...
Nie sú šťastní v Iraku...
Nie sú šťastní v Jemene...
Nie sú šťastní v Afganistane...
Nie sú šťastní v Pakistane...
Nie sú šťastní v Sýrii...
Nie sú šťastní v Libanone...
TAK KDE SÚ ŠŤASTNÍ?
Sú šťastní v USA...
Sú šťastní v Austrálii...
Sú šťastní v Kanade...
Sú šťastní v Anglicku...
Sú šťastní vo Francúzsku...
Sú šťastní v Taliansku...
Sú šťastní v Nemecku...
Sú šťastní vo Švédsku...
Sú šťastní v Nórsku...
Sú šťastní v Holandsku...
Sú šťastní v Dánsku...
V zásade sú šťastní v každej krajine, ktorá nie je moslimská a nešťastní v každej krajine, ktorá moslimská je!
A KOHO ZA TO VINIA? Islam nie. Nikoho z jeho vodcov. Ani sami seba.
VINIA ZA TO KRAJINY, KDE SÚ ŠŤASTNÍ!
Chcú meniť tie krajiny tak, aby boli ako KRAJINY, Z KTORÝCH PRIŠLI, A KDE BOLI NEŠŤASTNÍ!
Prepáčte mi, nemôžem vyjsť z údivu...
Ako dočerta môžu byť takí sprostí...!
A my im to dovoľujeme, aby naše krajiny prerobili na islamské.
Sme blbci alebo demokrati?

Norman

Ale dnes nemá zmysel rozoberať, o koľko sú arabské či moslímské štáty horšie, neschopné a vyžívať sa v tom. To potrebovali Izraelci, aby si odôvodňovali svoje svinstvá. My ale nie sme oni.

Mňa nezaujíma, prečo sa Arabi tlačia do Európy - to je mi úplne jasné. Zaujíma ma, kto to umožnil a komu mám rozbiť hlavu. Ako prvému.

Náhodný okoloidúci

http://www.protiprudu.org/ss-empire-windrush-zidovske-pociatky-multikult...

A Turkov si vraj pozvali samotní Nemci, aby mali lacnú pracovnú silu na vykonávanie nekvalifikovaných prác, ktoré fajnoví Nemci nechceli robiť. A nasledovalo spájanie rodín. Možno sa niekto obával, že sexuálne frustrovaní Omarovia pôjdu po Nemkách, tak im radšej umožnil doviesť si ich Fatimy.

Za socíku síce u nás študovalo veľa Arabov, ale len malá časť z nich tu zostala. Napríklad môj plne integrovaný spolužiak.

P.S.: ja sa v tom nevyžívam, bol by som rád, keby si u seba doma vybudovali fungujúcu spoločnosť, ten príspevok kolujúci po nete som sem švacol preto, lebo pekne vystihuje paradoxy a absenciu logiky v myslení moslimov. Neriešim, či sem prišli na základe čiehosi pozvania alebo sem boli vyslaní, alebo či prišli z vlastnej vôle, v konečnom dôsledku to vyjde narovnako, teoreticky môžeme uvažovať len o malých rozdieloch v ochote "integrovať sa". Podstatné je, že oni nechápu, a možno ani nie sú schopní pochopiť, že život v Európe je lepší práve preto, lebo nie je moslimská. V pochopení tohto faktu im bráni islam.

Norman

ja len mám prebytok energie, takže všetko komentujem.

Hej, mne je jasné, že to začalo v roku 1945. Ale pravdupovediac, pýtal som sa, koho mám spacifikovať tu a teraz. Ako prvého. :)

(ako viete, sm zásadne poti násiliu, aj zákon mi to prikazuje, samozrejme, že treba postupovať humanitárne. Humanitárnosť nepustí, odkaz pána Havla samozrejme zachováme do poslednej bodky)

Sinuhe

prišiel mi z Nemecka jeden obrázok (vo formáte .jpeg), ale neviem ho sem prekopírovať. Viete mi dakto poradiť ?

Na margo Merkelky: ak by ju vydierali anglosionisti niečím hlboko osobným a trápne ponižujúcim z jej osobnej anamnézy, asi by to vedela vyriešiť (injekciou kália, alebo demonštratívne guľkou do hlavy). Obávam sa, že ju vydierajú onakvejšie. Máte pocit, že aféra so softverom vo VW (ktorá sa zrazu prevalila z USA), signály z US médií, že s Deutsche Bank dačo nie je v poriadku, žo sa toto udialo a deje práve teraz nie je náhoda a je to varovný prst pre nemeckých politiokov, aby ich ani náhodou nenapadlo strečkovať ... a anglosionisti majú ešte v talóne aj dôchodcovské fondy "preinvestované" v US fondoch ...

Z tejto EÚ treba čím skôr vypadnúť a postaviť sa na vlastné nohy aj za cenu prechodných obetí. Tak ako to dnes vyzerá, je to katastrofálny omyl. EÚ je Titanic a len debil by chcel ostať na potápajúcej sa lodi s bláznivým kapitánom aj pomútenými dôstojníkmi.

nové