Protieurópska?

Dnes som sa dozvedel na HS:

Bývalý podpredseda francúzskeho Národného frontu (FN) Florian Philippot si založil novú politickú stranu, ktorá má ambíciu stať sa hlavnou protieurópskou silou vo Francúzsku.

Dobre, zakladať strany treba, hladať platformy, naratívy a nových ľudí treba.

Ale najviac ma zaujal ten adjektív, že "protieurópska".

Je nacionalizmus novej alternatívy naozaj protieurópsky? Naozaj ľudia v HS, ale určite to nebude len tam, nechápu rozdieľ medzi bruselskými buzerantami a Európou? To už ľudia zblbli, keď si pletú Európu s Európskou úniou?

Samozrejme, pred časom bol povyk okolo pojmu "európske jadro", pamätáme. To sa dalo ešte pochopiť, bola reč o akomsi nedefinovanom "jadre", čo môže znamenať čokoľvek a mnohým to splývalo s Bruselom. Dobre, ten výraz asi nie je šťastný a už sa viac neobjavuje. Ale budú teraz "nacionalisti" nadávať na Európu všeobecne? Chcejú sa alternatívci definovať ako "protieurópski"?

Môže sa zdať, že je to len o slovíčku, ale to je jeden zo základných termínov a hodnotových postojov. Naši nepriatelia nemajú radi Európu a chcú ju zničiť ako celok. Ak aj potencionálne zdravé sily sa nechajú zlákať k takému omylu a nebudú chápať, že Európa je jedno plavidlo, tak spravia fatálnu chybu a nabehnú si priamo na bodák.
 
A okrem toho: hovoríme o slovenských pomeroch. Slovensko je nová štátna entita, ktorá je ohľadne politických schopností na  úrovni batolaťa. Chce Slovensko nenávidieť Európu a spoľahnúť sa na samostatnosť regiónu pod Tatrami, v ktorom samotným Slovenom nepatrí ani jeden väčší podnik, ani jedna banka, ba ani jedna schopná politická strana?
Hurá!
 
Autor: 
forma: 
Buheh

toto treba zdôrazňovať niekoľkokrát denne, pred jedlom aj po jedle.

Sionistický bruselský LGBTI kalifát nie je Európa, ale naopak, je to smrteľný jed pre skutočnú Európu pestrých národných štátov a regiónov. Zavrieť a zadusiť európske národy v bruselskom eurožalári národov, rozpustiť ich v bahne exotických votrelcov a multikultúrnych zvráteností, to je presný opak toho, o čom by prosperujúca, prekvitajúca a zdravá Európa mala a mohla byť.

Európska únia je dobrá vec! Lenže v podobe čohosi ako fungujúcej OSN (na rozdiel od tej skutočnej, totálne skorumpovanej a nefunkčnej) – ako voľná dohoda suverénnych štátov o infraštruktúrnych a koordinačných záležitostiach. Nič viac!

V minulosti nám ukradli a pošpinili toľko dobrých slov! Toto si nenechajme ukradnúť. Európa znamená: slobodné a zvrchované národné štáty Slovanov, Germánov, Románov a iných pôvodných etník. A žiadny islam!

Luko

Keď si už spomenul OSN ako nefunkčné, tak musím namietnuť, že ono funkčné je - aj keď trochu inak. Za pozornosť stojí posledný odsek článku (potom je ešte dvakrát aktualizovaný ako PS)
https://alexandrabader.wordpress.com/2018/02/18/das-paradoxe-an-der-muen...
kde sú spomínané znásilnenia (60.000) a slúžiaci pedofili (3.000), čím s úsmevom potrdzujú funkčnosť tejto organizácie (aj keď to na smiech nie je). Stačí prekladač, ak nevieš po nemecky - je to zrozumiteľné aj tak.
Navigovala ma naň včerajšia upútavka z celkom dobrej stránky http://uncut-news.ch/

senil

Je na čase. Migranti ve Francii si moc dovolují, tenhle problém je zapříčiněn tím, že kolaborantské elity toho těm občanům moc dovolují. kdyby tam panovala přísnost vůči přistěhovalcům, tak by situace mohla být jiná.
http://www.epshark.cz/clanek/211/francie-novi-kolaboranti

Náhodný okoloidúci

Z toho článku na epsharkovi vyplýva iba jedno - islamizácia a kalergizácia Európy je absolútna priorita a má prednosť aj pred ochranou životov európskych Židov, a to už je čo povedať.