Prymulov prejav

Včera mal český minister zdravotníctva Prymula v najaktívnejšom čase prejav v TV.

Bolo to jednoduché, jasné ale dôrazné. 

"Ekonomika funguje, LEN ak je zdravie pod kontrolou"

Odporúčam pozrieť, pretože téma sa týka aj Slovenska. 

Je to poučné fakticky, ale aj formou prejavu.

 

Samozrejme, nik, ani Prymula ani napríklad Flegr, nemá kryštálovú guľu a teda môžu mať nie úplne presné prognózy. Ale - v tejto situácii nemožno konať inak, určite nemožno podľahnúť anarchizmu. Nemožno podľahnúť plakaniu nad stratou peňazí, fňukaniu nad nemožnosťou ihrať sa vo fitku, či cestovať k nejakému špinavému moru. Už len to zavýjanie milénianov, rôznych tých polobuzi "snehových vločiek", je normálnym ľuďom odporné. Preto im chlapi hovoria: "No tak máte bobino, buu, búúú - ste rozmaznané nuly, váš problém".

 
afinabul

Mor sa šíri spevom a len kto ho začuje neumre ...
Som za uzavretie Bratislavy a ani cibulu im nikto nedonese.

Ľubov

Presla som moje oblubene ceske stranky a zhoduju sa v tom,ze video pôsobi zvlastne,akoby to cele pripominalo nejaky ceremonialny ritual. Postavy v pritmi hladia chladne a nezucastnene, v polosere su vsetci tmavomodri.
Ked ostaneme pri zemi a balonik udrzime v rukach, fakt,ze Primula nezmurka, ale ostava. Prave preto som ho chcela vidiet pri nejakej neformalnejsej prilezitosti ,a tak som si ho pozrela tu
https://www.youtube.com/watch?v=pkYah1wxk_I&ab_channel=ShowJanaKrause ,teraz to vidite sami,je to proste rodeny suchar. Nevie sa uvolnit ani u Krausa. Kraus zrekapituluje jeho profesne uspechy,to je velmi zaujimave,vela z nich suvisi so zahranicim a dostava sa k nim len par rokov po tridsiatke.
Jeho clenstvo v medzinarodnych farmaceutickych spolocnostiach je strucne zhrnute okolo piatej minuty.

Minister sa odvolava na zdravy sedliacky rozum. Najviac sa mi pozdava plan pockat tri ,styri tyzdne ,ako sa situacia vykrystalizuje.Mozno konecne pochopime,ze tento boj sa odohrava v inej rovine, ako je hmota,a v nej proti sebe bojuju mocne sily,o ktorych nic nevieme
V novembri si zelam vitazstvo Trumpa a porazku tych pedofilnych mrcin, aspon v tomto mam jasno.

nové