Rasový konflikt v Amerike nezastaviteľný

Rasové pomery v USA postupujú smerom, ktorý skončí tragédiou a zničením tohto štátu. Pokiaľ by sa v budúcnosti aj nestalo nič globálne dramatické, pokiaľ by aj neskolaboval ich riadiaci bankový systém založený na kasínovom kapitalizme, aj tak do dvoch-troch desaťročí bude obyvateľstvo USA rovné obyvateľstvu rozvojového sveta a to predurčí aj civilizačnú (pod)úroveň kontinentu.

Toto nehovorím so žiadnou radosťou, aj keď to bude znamenať oslobodenie Európy od amerického debilizmu. Táto zmena nebude znamenať žiadnu radosť pre nikoho, samozrejme ani pre bielych, ale ani pre mexikáncov či černochov v Amerike. Ako to tam bude vyzerať čoraz častejšie, to ukazuje už týždeň trvajúci konflikt v meste Ferguson, kde dvojmetrové čierne hovado brutálne a drzo vykradlo obchod, na čo mu dvojmetrové biele policajné hovado nasypalo 6 guliek do tela, z toho 2 do hlavy. Tento klasický incident zas využilo miestne prevažne afroobyvateľstvo na to, čo vie najlepšie a asi aj jediné - lúpiť a ničiť.

Podľa Národného centra pre vzdelávacie štatistiky (NCES) bude tento rok väčšina študentov v USA nebiela, viď článok na Prope. Rastie hlavne hispánske obyvatelstvo, čo znamená, že konflikt bude mať tri strany. V žiadnom prípade sa ale nedá čakať, že sa bieli Američania budú držať poučiek o rasovej rovnosti, ktoré tak radi púšťajú do sveta a ktoré teraz naoko aplikujú aj doma. Akonáhle dôjde na jeho vlastné záujmy, vtedy biely Američan zahadzuje povrchné pozlátko civilizácie a prejavuje to, čo naozaj je - podivný bastard zložený z britských hromotĺkov a všetkej možnej spodiny sveta (áno, hovorím stále len o tých bielych), majúci mentalitu kraviara a dejiny zločinca a globálneho gangstra.

Je to smutné, lebo aj tí talentovaní medzi nimi - a na takom veľkom kontinente ich samozrejme nie je zanedbateľne málo - budú zažívať peklo. Južná Afrika či Zimbabwe pod vládou černochov sú ukážkou, kam USA smeruje. Také Zimbabwe zmiešané s Mexicom.

Američania by radi dosiahli to, že sa Rusko zmení na niečo také, ako Brazília, na tretí svet. Kto sa ale na veci pozrie naozaj nezávisle, vidí teda, že taký úpadok hrozí hlavne samým USA. Je to výsledok nerešpektovania reality, výsledok ich religóznych šialenstiev, infekcie a zničenia vlastnej kultúry sionistickým parazitom.

Kultúra bieločervených pásikov a hviezdičiek bude znamenťa v histórii také niečo dočasné, ako kultúra Kartága s jeho posadnutosťou peniazmi a obchodom, obetovaním vlastných detí Molochovi a rasovou slabosťou. Len s tým rozdielom, že Kartágo bolo porazené vonkajšou mocou Ríma, kým USA sa rozpadnú samé.

Myslím, že už si netreba klásť otázky, čo bude s USA, ale otázky, čo príde po nich.

Autor: 
téma: 
Norman

Zaujímavé, skutočne.

Ľubov

V súvislosti s touto témou tu včera padlo už pár slov ,spomína ich aj autor článku na prope a napokon,každého z nás to napadne tiež :náš vlastný kríž. Chcela by som pridať jeden môj postreh,aspoň kvapku optimizmu ,no ale z poriadneho nadhľadu. V našom malom meste v čase môjho detstva ich bolo menej,ale o to mi teraz nejde.Na rovinu:chodili traja,vysokí,ramenatí ,vždy v čistých bielych košeliach,skutoční alfasamci.Mali kopec detí,ale tie boli pekné ako obrázky. Navyše,podľa svedkov,oni skutočne každý aj niekde pracoval,chodili do roboty.Dnes u nás nestretnete pekného urasteného c.Dievčatá detto,je ich veľa,majú male hnedé ruky,nizke čelá a tie ich deti....nuž,to by mohli hovoriť moje spolužiačky,čo roky učia na prvom stupni.Viem,ako pôsobím teraz ,pravdu to však nezmení. Nepoznám jediný prípad zmiešaného manželstva,a toto je už tretia generácia,čo nepriviedla novú krv. Vieme,čo to urobilo s Habsburgovcami. Majú tam medzi sebou aj vzdelaných,nech si to riešia,pretože "výsledky" sú už viditelné. A čo potom Luník a skutočné ,autentické osady,tu u nás sú relatívne slušní.Zváž,či to radšej nezmažeš,chcela som,aby si poznal aj takýto názor ako mám ja,nie je ojedinelý.

Norman

že či to nezmažem, to žartuješ? Veď cigáni sú hlavný problém Slovenska, viď hore menu Degenerácia - Dysgenika.
keby som nesúhlasil, tak to napíšem. Napríklad to, že trpia inbreedingom, ako Habsburgovci - to vedecky povedané tak nie je, tri generácie je málo a to sa prejavuje skôr na dedičných chorobách, to samé o sebe netvorí debilitu. Tri generácie je málo - ich stav je výsledok alkoholizmu a vôbec (ne)starostlivosti v tehotenstve a rannom detstve, selekcii (tí, čo za niečo stáli, od nich vždy ujdú a zostal len odpad), a hlavne, je to do veľkej miery pôvodný stav, len ho v predošlých časoch viac skrývali, neprejavovali sa.

Článok bol o Amerike, ale veru, Slovensko na tom etnicky tiež nie je dobre - ale aj to kvôli ideológii, ktorá prišla spoza oceánu.

Ľubov

Napísala som to pre Tvoju ochranu. Neviem,ako to chodí v tejto oblasti,ale mám na pamäti,že redaktorku stv to stálo miesto,ak sa nemýlim. Aby nás nezrušili,chápeš?Treba byť v strehu,práve preto,že tá ideológia prišla spoza oceánu.
PS. Ale niečo mi tu aj tak nesedí,na rozdiel od černochov toto sú,resp.boli,predsa tiež árijci. Viem,že z mizernej,poslednej kasty nedotknuteľných.Márnosť,kde toto skončí.

Norman

že si to myslela dobre, možno si to myslela aj pod vplyvom včerajšej debaty, kde som mierne opačne vysvetlovaľ, že všetko sú ľudia. Myslím, že nie som inkonzistentný, že to nie je rozpor.
Stránku len tak nezrušia. Stránok je veľa, sú aj horšie, žiaľ, našou ochranou je naozaj aj relatívna bezvýznamnosť (aspoň oni si to myslia.) Naše kvality a nebezpečnosť priemerný talmudista nedokáže pochopiť a hlavne premôcť (keď, tak tu budú chodiť rôzni provokatéri, defétisti a utlmovači ...)

K árijcom a rasám. Pozri, sú rôzne zvulgarizované názory, hlavne keď sa mali zdiskreditovať oponenti. Kedysi niekto sem tam vulgárne zjednodušujúco tvrdil, že medzi rasami je neprekonatelná bariéra. Ale až tak to nie je, veď dnes je to bežné poznanie, že ľudské rasy nie sú separované.
Cigáni nie sú "arijci", sú austronézska rasa, ale hlavne, oni sú posledných viac ako tisíc rokov vykorenené etnikum, ktoré bolo izolované a špeciálne degenerovalo. Bohužiaľ. To nie je nič zlé proti nim - oni sú pacienti, pacienti postihnutí zlou chorobou. A nebezpečnou chorobou. Nie sme povinní sa nechať infikovať.
Len reč majú indoeurópsku ("árijskú"), to je úplne nepodstatné, jazyk niečo indikuje, štatisticky, ale jazyk sa aj relatívne ľahko preberie (najbližší prípad naši bratia maďari.)
Prepáč, že ti tu píšem také triviality, ale možno to niekomu niečo vyjasní.

Ľubov

Ďakujem za odpoveď. Teraz ešte niečo,na prvý pohľad akoby to nesúviselo s touto témou. Poznáš Mira Sanigu? On žije na Starých Horách,celý život sa venuje pozorovaniu našej fauny a flóry. Tá neskutočná pestrosť v celkom nenápadnej j e d i n e j priemernej doline.Desiatky druhov stromov,rastlín a neuveríš:70 druhov vtákov,23 druhov cicavcov,hmyz,plazy...no teda!Pokiaľ nezasiahne človek,funguje to tak,ako má.Prečo to nedegeneruje,možno by to bol naozaj zaújmavý rozhovor s ním na túto tému.Len ako inšpirácia ma to napadlo.

Norman

To, že to nedegeneruje, znamená v prvom rade ohromnú rafinovanosť tých systémov. Výraznú imanentnú informáciu, inteligenciu.

Degenerácia je forma prispôsobenia, taká negatívna, prehrávajúca. Musí sa niečo nadmieru zmeniť, aby k tomu došlo - a to je napríklad premiestnenie do prostredia, ktoré nie je na subjekt stavané, ktoré mu nevyhovuje. A to sa určitým etnikám stalo, preto degenerujú. Ono sa to stáva nielen ľuďom, to by azda biológ potvrdil.

Mira Sanigu nepoznám ani podľa mena, možno mu len gratulovať a závidieť takú prácu.
Rozhovory tu ale ako vidíš nerobíme, aj keď by bolo určite dobré mať niečo také so zaujímavými ľuďmi, veď už na to skočili všetky komerčné denníky či magazíny. Chce to ale komunikáciu a organizáciu a podobne, a hlavne sa bez seriózneho prítoku peňazí nebudeme hrať na takúto komerciu - to by to dlho nevydržalo. Nie sme bežný časopis - sme skôr výskumný ústav hraničných oblastí.) Je to beh na dlhé trate, treba mať rozložené sily.

Ináč ale kľudne uverejníme, ak niekto sám niečo napíše. A sme vďační za nápady.

s1

Generální tajemník OSN výzval USA, aby si vážily právo na shromažďování a svobodu slova.
V souvislosti se smrtí 18létého Mickla Browna je také výzval, aby USA dodržovaly americké a mezinárodní standardy ve vztahu k demonstrantům.

Источник: http://politikus.ru/events/27258-gensek-oon-prizval-ssha-uvazhat-pravo-n...
Politikus.ru

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/kniha-navstev/

Truhlík

Južná Amerika nie je pod vládou černochov a to ani Brazília.

Norman

samozrejme, nik to tu poriadne nekontroluje.) Dík za upozornenie. Južná Afrika a Zimbabwe - dva nepríjemné príklady.

Brazília je národ, ktorý, napriek dobrej vôli a kooperácii v BRISC a podobne, má tiež tento
balvan na nohe. Nie černochov, ale miešancov. Ja viem, že to vyznieva hrubo, ale hardver neoklamú. Nejde ani tak o rumba samba životnú úroveň, s tým by sa dalo, ale žiaľ ide aj o tendenciu ku kriminalite.
V Južnej Amerike má tento problém hlavne Brazília, z historických dôvodov - plantáže.

fir

henri charriere v knihe motyl pisal, ze brazilcom vacsinou nemozno verit

Ľubov

Môžem doplniť z osobných kontaktov. Čierni v Brazílii (nie hispánci a možno miešanci,o tom neviem)sú potomkovia skutočných otrokov z plantáží.Je ich veľa,ale je zvláštne,že oni nechcú opustiť "svoje rodiny" a tak z lojality,alebo možno aj z lásky,alebo len pre peniaze,ale tomu nechcem veriť,ostávajú robiť sluhov. Muži šoféri a záhradníci,ženy kuchárky a upratovačky a to až do konca svojho života. Je to zvláštny pocit,nechať si špinavé veci na stoličke večer a na druhý deň ich nájsť vypraté a vyžehlené ,zabalené v papieri. Asi by sme si nezvykli,otrokov sme nikdy nemali. Ešte,paradoxom Brazílie je ,že čím ďalej na juh,tým viac belochov. Sú to Nemci väčšinou a čí sú to potomkovia,iste hneď pochopíte.-).

s1

Egypt on Tuesday urged U.S. authorities to exercise restraint in dealing with racially charged demonstrations in Ferguson, Missouri - echoing language Washington used to caution Egypt as it cracked down on Islamist protesters last year.

http://www.reuters.com/article/2014/08/19/us-usa-missouri-egypt-idUSKBN0...