Ruský "monsterproces" s nepokojnými "mačiatkami" pokračuje

Zo zvedavosti si otvorím denník הם (po všetkých tých Špígeloch, RT, BBC, France24 ma zaujíma čo bude plávať v tejto žumpe) a do oka mi na úvodnej strane padne "skutočne hodnotná informácia" zo zahraničného spravodajstva - najnovšie klebety "putinovského monsterprocesu", z ktorého sa podľa najvyberanejších ľudsko-právnych noriem Západu musí obracať v hrobe aj samotná Milada Horáková. Článok preskočím, rovno čítam diskusiu (Členku Pussy Riot previezli podľa jej manžela na Sibír) - píše ľud:
 
- Tak uz sa nasla. To som si vydychol.
- Aspon bude mat bio - prirodne mrazene kurcata
- 3000km to zase nie je na ruske pomery zase tak daleko,umelkyna to ma ako vlastivednu exkurziu
- Navyše, kurčatá tam rýchlejšie mrznú, budú skôr pripravené ... To preto ten diabolský pohľad na fotke ...
- Este par tisic kilometrov na vychod a bude v Amerike :-)

- konecne nasla vysnivany tabor s kompletnymi relaxacnymi sluzbami a vecami s tym spojenymi, uz som sa bal ze bude zase hlaodvat, konecne zrelaxuje a uprace si to v svojej spro. .stej gebuli, alebo si myslela ze sa da štat proti vetru:)
- Ale ona je uz dost stara koza aby vedela ze ked takto urobi tak nemoze cakat pochvalu. Chceli sa kravy zviditelnit, len to neodhadli. To je vsetko.
- Hey Clapci.... Pisu vraj to bola hudobnicka. Sice neviem co hrala, ale ked ta hudba co hrala bola taka aky ma pohlad, tak potom ehmmm......co ta len mohla hrat, ved teeej ani z oci nic dobre nekuka....to takemu Bin Ladinovi isla z oci radost, laska a smiech, ale taaato, uz by to aj ocama vrazdilo... tfuj...:-) Dufam ze Soros jej tam na tu Sibir posle nejaky teply paplon a vankus, nech nespi na holej zemi, lebo tam su dni kratke a noci dlhe a hlavne je tam zima....:-)
- Tak trošku som si aj poplakal od šťastia že sa našla ...  Možno budú také šťastie aj príbuzní väzňov v tajných USA väzniciach, v tajných EU väzniciach a dozvedia sa kde vlastne sú a ako dlho tam ešte budú... Aj Puppetko možno otvorí Guantanámo...zatiaľ ale stále hľadá po dome tie kľúče. Už piaty rok...

 
a samozrejme:

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)

Ináč, v Rusku je zhruba toto nového: President Putin ends Russia/NATO ABM cooperation.

slaven1

Pokým hlavné médiá jednotlivých krajín pomáhajú skývať realitu, v Dubaji pokračuje stavebný boom. Stavajú elektrárne, najvyššie budovy sveta... tam krízu (v hlave) nemajú, jedine ak s nedostatkom pracovnej sily.

Technopolis

Tuto Fursov situáciu v Arabských spojených emirátov hodnotí zo svojho unikátneho a (pre mňa) zaujímavého pohľadu:

Tak ako sa mocní tohto sveta skrývali v opevnených vyvýšeninách (hrady), tak si budujú vlastné mestá chránene nie nedobytnou skalou, ale nekonečnou vodou (oceán) a pieskom (púšť). Tak ako dnes sú z väčšiny hradov rozvaliny, podobný osud čaká aj Dubaj. Keď skončí jeho životnosť a dôjde objaveniu sa novej, vhodnejšej "izolácie" - napríklad mestá na Mesiaci alebo na Marse (ale to je ešte ďaleko).

nové