S anglo-sionistami sa nedá rokovať

Anglo-sionistov možno len zastaviť. Potvrdil to aj najnovší vývoj udalostí po ženevských rokovaniach o Ukrajine, keď si administratíva USA opäť vysvetlila ich závery po svojom a zvyšuje agresivitu. To je momentálne (koľká náhoda) aj úloha dňa západných korporátnych médií - nehanebná unisono podpora anglo-sionistickej agresivity. Okrem iného aj stupňovaním nenávisti voči tým, ktorí túto odpornú vojnovú agendu odmietajú.

Do šablóny, diktovanej korporátnym médiam z USA, zapadá aj najnovší štek podkarpatského mediálneho chápadla. Toto takzvané mienkotvorné masové médium prekročilo pomyselnú červenú čiaru pričlenením územia Slovenska do anglo-sionistickej vojny proti Rusku. "Kam môže prísť NATO? Slovensko má viacero zaujímavých lokalít", píše akýsi Ján Krempaský. Smetiareň pridáva aj výrečnú mapu:

 

Mapa zo smetiarne, zameraná na propagáciu vojny


Aby spolupáchateľ slovenského mediálnehjo vojnového štvania nezostal anonymný, tu sú dáta o ňom z verejných zdrojov:

Ján Krempaský

Dátum narodenia: 23.06.1973, Zvolen
Bydlisko: trvalé Špania Dolina (BB), prechodné Bratislava
Vzdelanie: Fakulta sociálnej a inštitucionálnej komunikácie
Univerzity Santa Croce, Rím Taliansko
Prax: Rádio Lumen, My - Banskobystrické noviny, denník 24 hodín,
časopis Markíza
SME: od marca 2008

 

Nevedno, či ide o anglo-sionistickou ideológiou vypláchnutého hlupáka, ktorý sa už nevie dočakť vojny a ktorý píše spôsobom, za aký by ho v roku 1945 čakal norimberský tribunál (nemožno vylúčiť, že ho po tejto vojne naozaj čaká a mal by s tým počítať pri každej vete, ktorú napíše), alebo je to len nešťastný kanonenfutter, zaťažený hypotékou a ochotný preto napísať čokoľvek, čo si len súčasná totalitná ideológia a šéfredaktor ako jej zhmotnený reprezentant zažiada.

V texte, ktorý cenzorský systém na umlčanie iných názorov nechal otvorený, Krempaský cituje akúsi gumu z akéhosi CEPI. "Pre vzdušné sily je Slovensko príliš ďaleko, vraví Marián Majer z Central European Policy Institute (CEPI). „Z tohto pohľadu je zaujímavejšie Pobaltie, Poľsko a Rumunsko, pretože ich vzdušný priestor je bližšie k východnej Ukrajine.“ Blízkosť vzdušného priestoru je podľa neho dôležitá najmä pre monitorovací systém Awacs."

To čo je za inštitúciu, to CEPI? Kto to financuje a akú to má agendu? Prečo bežal Krempaský po citáty práve tam? A čo za typa je ten Majer? Kto z nás mu dal mandát zaťahovať Slovensko čo i len verbálne do vojenského útoku na Ukrajinu a ohrozovať tak civilné obyvateľstvo a civilnú infraštruktúru? (Máme dostatok dôkazov z nedávnej minulosti a z rôznych štátov, ako také útoky NATO vyzerajú - Majer a jeho CEPI nimi nedisponujú?) Čo je to za perverzný slovník, naznačujúci vzdušné útoky NATO na východnú Ukrajinu? 

 

Vojnové štvanie, ktoré šíria západné korporátne média ako ebolu, dal to kontextu spravodajský analytik Saker. Skôr, ako odišiel sláviť Paschu - sformuloval na svojom blogu to najlepšie, čo sa tam zatiaľ vyskytlo.

TO, ČO SA DNES DEJE PRED NAŠIMI OČAMI, JE KONIEC JEDNÉHO MEDZINÁRODNÉHO SYSTÉMU A ZROD NOVÉHO.

Domnievam sa, že pre tunajších čitateľov prekladať do slovenčiny netreba.


Interestingly, Putin has declared that for him the point of no return was reached when the USA and its allies at the UNSC and NATO clearly and grossly twisted the intention of the UNSC on Libya and "upgraded" what should have been a "no fly" zone to a free-fire zone to attack and bomb Libya [of course, it was pretty darn clear to Putin that the "all necessary means to protect civilians" of the resolution was an open ended invitation for the AngloZionists to "interpret" it in any way they wanted; now his says that Russia was "lied to" in order to not blame Medvedev for walking into a 10 foot wide hole.  But that is irrelevant here]. 

Putin says that from then on he had acquired the conviction that the West could not be negotiated with and had to be simply stopped. 

Then Syria happened: for the first time since the end of WWII the USA had decided to do something and was stopped by an outside power in the most humiliating way possible.

The Russian stance on Syria was an overt challenge to US world hegemony.  It was clearly understood as such in Washington and now, following the crisis in the Ukraine, the Russians have openly admitted this.

So this is the real stake of the civil war in the Ukraine: for the USA it is to punish Russia for daring to challenge the world hegemon; for Russia it is to unseat this hegemon and replace him by a multi-polar international system in which sovereign countries act within the bounds of international law.  You could say that even though most of the Security Council is vehemently opposed to that, Russia is trying to show to the world that the USA does not own the UN and that it only represents 1/5th of the P5 and 1/15th of the UNSC.

The West has slouched into a position of total submission to the USA and its domination tools over Europe: the EU and NATO.  The central Europeans have even volunteered to become a US protectorate, a territory to house US missile systems and secret CIA prisons.

With the exception of Iran and Syria, the Arab and Muslim world has sold out, some to the USA, others to Saudi Arabia, most to both at the same time.  Latin America tries hard, but is still heavily dependent on the USA while Africa just wants to survive the best it can.  As for Asia, some parts are as sold out as Europe (Japan, Korea), others are trying to keep a low profile, while China is clearly quietly standing behind Russia but in an externally undeniable way even though China stands to benefit more than any other country on the planet from a change in the international order.

The Russians would have much preferred to wait, to buy time, but the US determination to punish it for daring to oppose it on Syria literally forced them to fold and surrender or openly accept the US challenge and stand firm.

I will repeat that again and again - Putin had no other choice.

And now that this is all in the open, you can be absolutely sure that Russia is not playing to return to the status quo ante.  With an amazing candidness both Putin and Lavrov have openly spelled out their goal on Russian TV (Lavrov on the show "Sunday Evening with Vladimir Soloviev" and Putin on during his 4 hours long Q&A yesterday).

So this is the Russian end-goal: to unseat the USA from its role as a world hegemon.  And that goal implies a much longer, bigger and more sustained effort that just force the freaks in Kiev to the negotiating table.  Among other things, this goal implies that Russia must:

1) Force the Europeans to fully realize the outrageous price they are paying for being the obedient and silent vassals of the USA and slowly drive a wedge between the USA and Europe.
2) Force the USA to admit that it does not have the military might to punish or, even less so, "regime change" anybody they don't like.
3) Encourage China and other Asian powers to openly stand with Russia in demanding that international law be adhered to by the West.
4) Gradually replace the dollar with other currencies in international trade and thereby slow down the financing of the US debts by the rest of the planet.
5) Create the conditions for Latin America and Africa to be able to make choices about its future and replace the current monopoly enjoyed by the West in setting the terms of North-South relations.
6) Present another civilizational model which openly reject the current Western paradigm of a society run by small and arrogant minorities.
7) Challenge the current liberal and capitalist economic order embodied in the Washington Consensus and replace it by a model of social and international solidarity (call it "21 century socialism" if you want).

All of the above can be summed up in one word: re-sovereignization.

Since he got elected, Putin mentioned many times the need for a re-sovereignization of Russia.  The Ukrainian crisis has forced him reveal the real end goal of his agenda: to re-sovereignize the entire planet.

This is a tall order and it will take many years, possibly decades, to achieve this goal, though my personal feeling is that the total incompetence and infinite arrogance of of the 1%ers plutocrats which rules over the western world will continue to accelerate that process.

The big question now is this: can the AngloZionist Empire follow the example of the Soviet Empire and collapse without triggering a massive bloodbath on its way down?

There will be violence, for sure, as has been with the former Soviet Union. But if we can avoid a global conflagration or even a large scale massive war then that would have to be considered as success because it is when they collapse that empires become the most dangerous and unpredictable.

The Saker

 

Ak by preklad potrebovali slovenskí politici, rada im ho zabezpečím. V súvislosti s textom od Sakera ich totiž budem nielen ja starostlivo sledovať.

Môžu si vybrať, či sa do dejín Slovenska zapíšu ako mentálni sráči neschopní vidieť kontext súčasných udalostí, alebo ako odvážni politici, ktorí sú si vedomí svojej zodpovednosti pred históriou - a nami ľuďmi. Ich povinnosťou je urobiť všetko pre to, aby sa Slovensko nestalo súčasťou ĎAĽŠIEHO (tentokrát pre celý svet extrémne nebezpečného) anglo-sionistického vojnového ťaženia. Ani vo forme mediálneho štvania, ktoré v mainstreamových médiách s najväčším dosahom zjavne nesmie byť vyvažované inými názormi.

 

Aby sa nezabudlo (pretože západné korporátne média to nepovažujú za tému hodnú zverejnenia): Ukrajina od 17. apríla 2014 zakázala vstup všetkým občanom Ruskej federácie - mužom vo veku od 18 do 60 rokov. To už je istá forma štatária. Ministerstvo zahraničných vecí Ruskej federácie sa márne pýta buzerantských byrokratov v Bruseli, prečo mlčia. Mimochodom, aj toto tupé bruselské mlčanie presne zapadá do Sakerovej analýzy súčasného diania.

Norman
Je to priam analogická situácia ako v 1941. Tiež bol vtedy taký obranný atak na východ. Slovensko to podporovalo len mierne, aby sa nepovedalo, ale prečo nie, prečo neplávať v prúde, to je istejšie ... ale potom sa vietor obrátil a tých slovenských politikov obesili. Ach, tá historia, vždy sa opakuje.
Ema
mysleli, že to len tak pricmrndávajú, o nič nejde, veď niet sily, čo by pri ťažení na východ porazila NATO... pardon, Wehrmacht. Prešlo pár rokov... a aj keď vtedy neobesili všetkých, teraz už dohliadneme, aby sa tak stalo. NULOVÁ tolerancia k vojnovým zločinom. Stačilo.
Náhodný okoloidúci
Pochopil som z celého toho diania, že nás idú využiť ako živé štíty. Je im jasné, že ak z územia strednej a východnej Európy zaútočia na Rusko, horúca odpoveď pôjde tam, odkiaľ vyleteli rakety. To znamená k nám. Veľmi dobre to pasuje do anglo-sionistického konceptu genocídy slovanskej populácie. Jediným riešením je preniesť horúcu vojnu aj na územie útočníka. Na jeho skutočné územie.
Ema
vojnu na územie útočníka prenesie система «Периметр». Nám to už vtedy bude egál. Systém je živý a plne funkčný http://www.youtube.com/watch?v=RdYUyI1CPY4 Inak, neprehliadnuteľný je ten zákaz diskusií ku všetkým dôležitým smetiarskym článkom. Debatovať sa smie k prevrátenej výletnej lodi v Indonézii či zemetraseniu v Mexiku.
s1
Predsa len si kúsok preložíme: Stredo Európania sa snáď dobrovoľne stali protektorátom USA, územím na umiestnenie amerických raketových systémov a tajných vezení CIA. The central Europeans have even volunteered to become a US protectorate, a territory to house US missile systems and secret CIA prisons. Diskusiu zakazuje aj švajčiarsky Azet.skhttp://nadhlad.com/comment/7070#comment-7070
Náhodný okoloidúci
Ale máme tu aj dobré správy, ako napríklad, že ukrajinská armáda začína chápať, o čo na juhovýchodnej Ukrajine, ktorá sa stala Ukrajinou až za čias Sajúzu a na úkor Ruska, ide, a pomaly, ale isto skladá zbrane: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3880-stephen-lendman-kyjev-vyhlasuje-... Len tak ďalej, mládenci :) lepšie je podať si ruku s ruským bratom ako Amíkovi lízať r*ť.
Ema
...z Čierneho mora. Možno to tu už niekto spomenul, neviem. http://news.usni.org/2014/04/14/russian-fighter-buzzes-u-s-destroyer-bla... Hodinu a pol SU-24ka pobuzerovala USS Donal Cook, ktorý je v Čiernom mori v drzom rozpore s medzinárodným právom, uskutočnila 12 náletov. Amíci "not responding", lebo ich skvelý moderný Cook bol slepý ako harmonikár Norbert a hluchý ako poleno. Хибины :) Američania sa mohli zoznámiť s niečím, čo má plný názov KNIRTI L175M Khibiny-M. Posrali sa strašne. Chybinský masív je prekrásny. Pokojný a tichý, ako krajina bez vojny.
Náhodný okoloidúci
Opatrne, Emka, tento článok je síce v obehu tak v ruskej verzii na politikus.ru ako aj v českej na leva-net.webnode.cz, s komentárom na parlamentnilisty.cz, ale my nevieme, čo z toho je pravda a čo je len želanie a fantázia autora. Poslal som odkazy jednému ruskému bratovi, ktorý je zhodou okolností elektrotechnik a na základnej vojenskej službe bol u raketového vojska. On to síce vidí ako technicky možné, ale bol opatrný: Но у меня есть сомнения: для того, чтобы ослепить корабль нужна очень высокая мощность излучателя. В моё время, фронтовой бомбардировщик в одиночку подавить целый корабельный комплекс ПВО не смог бы. Конечно, может быть, что-то изменилось за прошедшие 23 года....Будем надеятся! :)
Ema
Nedomnievam sa, že Warren vyplakával v Reuters, aby podporil parlamentilisty.cz a pod. http://www.reuters.com/article/2014/04/14/us-usa-russia-blacksea-idUSBRE... Ruský letúň mu otravoval klímu medzi vojakmi na loďke, no fuj.   Tá udalosť sa stala. Čo z jej priebehu, ako ho priznal aj Warren, možno odčítať, je: Cook bol totálne paralyzovaný.
Norman
To, že ukrajinská armáda odmieta bojovať, ale aj obsadzovať východoukrajinské mestá svedčí o veľkom stupni spolupatričnosti. Tieto veci nedokáže asi nik odhadnúť dopredu, žiadna "analýza", to sa ukáže až pri akcii a teraz sa to ukazuje pozitívne. Predsa len, storočia boli jeden štát s Rusmi, to nie je maličkosť, samostatná či protiruská ukrajina je nonsens, mokrý sen halíčskeho chazara, nič iné.  
s1
https://www.youtube.com/watch?v=rbiUq3NCtP4 US to deploy ground troops in Poland Ej, či je to len kretén, ten ne-poľský minister zahraničia. Mimochodom, aj Fico mal pred včerom telefónat od anglo-sionistov http://www.teraz.sk/slovensko/premier-fico-biden-telefonat-ukrajina/8153...
Náhodný okoloidúci
História sa opakuje: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3881-cia-brzy-na-vychodni-ukrajinu-vy... Čo sa s tým dá robiť? 
s1
Dá sa o tom hovoriť a pritom ich nazývať, že sú to komandá smrti, že je to súčasť ango-saskej technológie ako riadiť kolónie, že to má CIA ako ďalší bod na programe. Ostatne nie je to nič nové: Historie CIA je v tomto směru legendární. Ta zřídila a spravovala komanda smrti v El Salvadoru, v Guatemale, v pre-Sandinistické Nicarague, v Evropě (v operaci Gladio za kterou „stála“), v Haiti, v Angole, v Bolívii, v Chile, v Egyptě, ve Vietnamu (program Fénix), na Východním Timoru, v Hondurasu, v Indonésii, v Iráku, v Gruzii a v mnoha dalších zemích. Komand smrt rutinně používají, když tradiční vojenské taktiky při potlačení politické opozice selžou, jak tomu bylo v případě východní Ukrajiny. Aj tuto Fjodorov sa o tom často zmienuje: https://www.youtube.com/user/zasuverenitet/videos  alebo https://www.youtube.com/user/poznavatelnoeTV/videos
Norman
na fjodorova je spolah. ulavilo sa mi, ze aj o tom hovorí :-)
Norman
citujem z toho linku Bohuzial teraz su pri korytach vo vacsine chamtivi a predajni hajzli, prostituti, udavaci a kreteni. Cele to zastresuje mafia. To je ta demokracia na americky sposob. Media vlastnia smradi a zivot celeho naroda urcuje par hajzlov co cely zivot kradli a podvadzali. Nuz a za prezidenta sme si este nakoniec zvolili uzernika co sa bol predtym skolit v emerike. Bohuzial ludia maju z TV uz take vymyte mozgy ze ani netusia co sa deje a nechaju sa vodit krizom krazom ako sproste ovce a co horsie este sa aj za nazory co im podsunu podvrataci idu bit. Je to strasne a vyhliadky su pochmurne. Nie preto ze by ludia nedokazali zmenit system ale preto ze su uz tak sprosti ze si myslia ze to tak ma byt lebo v telke povedali a v novinach napisali. Hlavne co sa tyka mladych tak je situacia zufala aspon z okruhu co poznam. Kazdy chlapec je vycesany a nahodeny ako buzna ale absolutne netusi ani kde je sever a nieto este nieco zlozitejsie. asdfgh --- a este lepsia odpoved: A na internete sú všetci "oslobodeni" od vymývania mozgov a najmudrejší, no nikto nejde do politiky(alebo aspon von z bytu) aby s tym niečo urobil, lebo najjednoduchšia vec na svete je sedieť za počítačom a ukazovať prstom. A ako bonus pokrytectva nakonie vždy povedať:„Ja som vám to hovoril.“ sused ---- :-) je to vlastne smutne a pravdive. ale...
special news
S podporou EU, USA a slovenských presstitútiek fašisti s pravého sektora pred očami manželky takto zavraždili (podrezali) bývalého náčelníka milície v Donecku.  https://www.facebook.com/photo.php?v=407421452731794&set=vb.390114497795...
Prasiatko
Fuj odporné! Kto to tam dal? To sa smie také sado LEGALNE dávať na net? Čo sú to teroristi z Al Qaidy? :OO *odporný hnus, týždeň mi nebude chutiť žrať*
Náhodný okoloidúci
Chceš zakazovať pravdu? Kvíííííííík :(
Prasiatko

nové