Schutz - So Sovietskym zväzom na večné časy

Komentáre Petra Schutza nečítam. Ožran na krabicovom víne grcia len povrchnosti a maximálne tak svoju žlč. Niekedy dostanem ale upozornenie, že tam niečo je, tak sa ponížim.

Aj teraz - Schutz zrejme zas opitý vytlačil len pár odstavcov. Pre jednoduchosť a úplnú ukážku sem dám celý text:

----

Pentagon Leaks bude treba vysvetľovať

Hoci bezpečnostné, geostrategické i morálne konzekvencie sa len začnú sčítavať, takmer s istotou sa dá predoslať, že Pentagon Leaks spôsobia USA a celému demokratickému Západu väčšie straty než Assange, Snowden a Chelsea Mannigová dohromady.

Je až neuveriteľné, že ani zlé skúsenosti s predchádzajúcimi bezpečnostnými haváriami nenakriatli Pentagon s rozpočtom 800 miliárd dolárov urobiť si poriadok v ochrane utajovaných materiálov.

Čo sa už my na Slovensku máme vysmievať z NBÚ (veľká slabosť autora), keď po internete kolujú dokumenty, ktoré – údajne - identifikujú (najväčšie) diery v protivzdušnej obrane Ukrajiny? Či kompromitujú pripravenosť Kyjeva k protiofenzíve na doneckom fronte?


Z dôveryhodných zdrojov je zrejmé, že s asi sto dokumentmi, ktoré sú priznane autentické, sa pred zverejnením manipulovalo - doplňovalo, vystrihovalo atď. Vysvetľovať Ukrajincom, Francúzom, Izraelcom, Nemcom i ďalším, čo z toho je (deep) fake, čo polopravda a čo realita, však bude treba. Aby najväčším porazeným nebola dôvera medzi spojencami.

Na fakte, že USA zostávajú najväčším garantom slobody západného sveta, však ani tieto „leaks“ nemenia zhola nič.

---

To je od Schutza všetko.

Obsah: za prvé USA majú sakra problém, a za druhé, ubezpečenie na konci, že USA sú "garantom slobody západného sveta". :-))

Skutočne, "So Sovietskym zväzom na večné časy"  - tento židomarxistický autor ide ako za starých čias.

Ale pre istotu, aby bolo jasné: "západný svet" je pre USA len USA, potom USA a až potom zas USA.

Za druhé, "sloboda" je pre USA absolútna nadváda ich megamoloch korporácií a bánk, mimo zákony národne či medzinárodné.

A za tretie: "garancia" nie je žiadna, USA podrazia akéhokoľvek svojho kolaboranta, robili to vždy a v poslednom čase čoraz častejšie. Slovensko je presne taká nula, ktorá bude vyždímaná a potom Američanmi oblúkom zahodená a odkopnutá.

 

 

 

zdroj SME

 

 
Kastelán

Celkom ľahko sa nám môže stať, že budeme svedkami zániku ľudskej civilizácie.
Nečudo, lebo dnešný svet už načisto ovládol Belzebub a dal vládu nad nami psychopatom a najväčšiemu odpadu na planéte. Tí rozhoduju o vojne, peniazoch, životoch a smrti.. Na jednej strane sa mi už ani nechce podrobne analyzovať čo ma už dávno priviedlo k takému presvedčeniu, mnohokrát som už o tom písal aj hovoril, na druhej strane dnes už dobre viem, že žiaden argument nemôže presvedčiť toho, kto k chápaniu reality nemá základné predpoklady: inteligenciu, kritické myslenie, odvahu žiť s pravdou a charakter.

Ale, pre toho, kto má záujem predstieram nasledovné:

https://www.bbc.com/news/world-65038949
https://en.wikipedia.org/wiki/Davit_Kezerashvili

Obe informácie pochádzajú z verejne dostupných oficiálnych zdrojov. Všetko v kocke: Aktéri farebných revolúcií, vojnoví štváči, kriminálne gangy, mixéri rás, to sú všetko tí istí ľudia - už stovky rokov.
Zámerne a systematicky ničia ľudstvo.

Narodil sa v židovskej rodine v Gruzínsku, podporil za Sorosove peniaze farebnú revolúciu vo svojej domovine, odišiel do Izraela, po čase sa vrátil, odmenili ho postom ministra obrany, spreneveril v tej funkcii milióny dolárov, ušiel do Francúzska a Británie, Gruzínsko žiadalo jeho vydanie, Briti odmietli, on sa im odvďačil tým, že založil medzinárodnú zločineckú organizáciu a okradol britských občanov o miliardu dolárov.

Norman

Veď s tým choď do tej tv Slovan, alebo ZVTV. Tu to dávaš zbytočne, tu je súkromný klub s nie veľkou sledovanosťou.

slaven1

Do TV Slovan Amíci pozývajú iba významných predstaviteľov slovenskej alternatívy, ešte sa musí posnažiť :) Začal by som preto s ZVTV.

Norman

zvtv mi pripadá oveľa lepšie, ako Sovan. Autentickejšie, normálnejšie.
Nepozerám žiadne, lebo už dopredu vieme, čo tí ľudia tam povedia, už sa opakujú aj témy, aj výpovede a samozrejme aj ľudia. Ale určite to širšiemu publiku niečo môže dať. Treba tam vniesť nové témy, napríklad juwish financial mafia.

Miro

Minule som do tohto čuda skoro vrazil v Košiciach v nákupnom dome bývalý Dargov. No teda poviem. Nie je to na fotke krásavec ale realita je podstatne horšia. To radšej stretnúť čerta. A aj známky náklonnosti k chateau krabica bolo vidieť.
Ľudská troska a naozaj nechápem prečo si ho mainstream stále živí.

Dusanbe

dnes ideálna kombinácia charakterových vlastností pre protežovaného mainstreamového novinára v "mienkotvornom" médiu.

nové