Sledovanie a zatváranie politickej opozície

Odpočúvanie lídra politickej opozície s obhájcami  obinených a zavretých ľudí spájaných s opozíciou. Navyše niečo, čo by novinári nemali mať, teda niekto niekde vynáša záznamy polície (!?) a tak hrubo zas porušuje zákon. To sa dnes deje na Slovensku.

Dá sa povedaž, že 24 miliónov, ktoré si niekto z koaličných politikov cez Pezinok  ulial z pomoci pre covidom postihnuté podniky - to už bolo príliš, tak prišli masmédia s bombastickým "Gorila 2". Samozrejme, zas tie isté média (Aktuality, DenníkN). Kriminalizovať politickú opozíciu - to je krok do pekla, lepšie povedané, k občianskej vojne. Pri moci na Slovensku je úplne pochabá mafia, riadená dvojicou šialencov Lipšic-Matovič, ktorú už nedokážu priviesť k normálnosti zrejme ani ich riadiaci dôstojníci z americkej ambasády.

Sranda na tom je, ako melomeštiacky dorast len čumí na takéto praktiky a nevedno, či už  začína chápať, že sedia aj oni na sude s dynamitom, na ktorom opica Matovič už zapaluje všetky možné zápalné šnúry. Je isté, že keď sa toto všetko svinstvo, čo táto koalíia robí, raz na nich zosype, tak uvidia všetci to, čo na Slovensku ešte nikdy nevideli. Možno tak na Kube po tom, ako  Zátoka svíň bola naplnená mŕtvymi sviňami.

 

Pravda 

 

doplnenie 2021-10-26 , citát z včerajšieho denníkaN:

 

Odpočúvanie chaty v Nitrianskom kraji schválil Okresný súd Nitra v rámci vyšetrovania trestného činu, ktorý súvisel s pytliactvom. Pôvodné podozrenie hovorilo, že na chate sa narábalo s nelegálne zabitou zverou. Polícia zmonitorovala celkovo deväť stretnutí od júla do septembra tohto roku. Keď policajti žiadali o súhlas s odposluchmi, netušili, že na chatu chodia FicoKaliňák, Gašpar mladší, Para a Bödör.

Takže na sledovanie politickej opozície sa sudcovi či sudcom udáva falošný dôvod. Verzii "náhoda" v tomto prípade môže veriť iba idiot - vodca opozície príde práve do chaty, ktorú takýmto spôsobom zvnútra monitorujú - koľko je takých chát na Slovensku? Tento režim je tak pokrytecký, že ešte aj sledovanie politickej opozície zbabelo skrýva? Alebo je to jednoducho lož?

Nie som expert, ale v právnom štáte by tieto nahrávky boli považované za nezákonné, pretože sa vôbec netýkajú veci, na ktorú boli robené. Ale to je druhradé, lebo aj tak neobsahujú nič, čo by bolo nejak relevantné, protizákonné či iné, než o čom Fico (a Kaliňák) hovoria verejne už mesiace. Podstatnejšie je, že sa aj sudca(sudkyňa) dopustil podvodu,  zločinu zneužitia svojho postavenia a už si môže vyzliekať talár a obliekať tepláky. 

Ako správne vidia dokonca aj obeťe vymývania mozgov nenávidiaci Fica, tieto útoky mu len zvyšujú popularitu a robia z neho už definitívne vodcu opozície, dávajú mu aureolu ničeného disidenta. 

A ešte podstatnejšie je, že sa zverejnením týchto nezákonných nahrávok dopustili zločinu média Aktuality a DenníkN. V časoch GDPR a politickej korektnosti toto? Je jasné, že právo dosiahne len ten, kto má peniaze na právnikov, a to ešte dobrých, ale doby, keď cudzie štáty  sa takto dopúšťajú na Slovensku zločinov v mediálnej oblasti musia skončiť. To je jedna z prvých vecí,  čo treba dosiahnuť, aby sa tu dosiahol ako tak právny štát. 

 

 

 

 

 

 

 
Norman

Slovensko sa naozaj stalo právnym kocúrkovom.
a z médii sa stal len nástroj na štvanicu obetí - pričom skutočne alternatívne média sú pod ťažkým (ekonomickým) tlakom prípadne sú zatváraní ( Daňo, Vasky ...).

Znova pripomeniem, že dúfam, že naša kaviarenská množina dezolátov je stále spokojná - asi ako malomeštiaci v Rusku 1917 netušiaci, čo sa práve deje.

buko

"naša kaviarenská množina dezolátov je stále spokojná"
nie tak celkom, napriklad Poliacik je zhrozeny - tym co vedia rozmyslat aspon jeden tah dopredu to uz mozno aj dochadza
https://ereport.sk/zhrozeny-poliacik-co-tu-nastane-ked-sa-moci-chopi-sku...

Inak pozrel som si tu tlacovku Fica a bol velmi uvolneny a v podstate si to uzival - ak su dake nahravky z chaty kde neformalne preberali postup pri obhajobe ludi, ktorych tato vlada zabasla a drzi vo vazbe bez odsudenia vsetko, co na neho maju, tak sa nema coho obavat.

Norman

práve som to dopočúval/dopozeral - už sme tu ix krát hodnotili osobné pôsobenie Fica, má svoje chyby, ale je po drobnom čoraz lepší - napriek tomu by mal mať okolo seba ľudí, ktorí by za neho takpovediac radikálne vyzametali s prestitútmi dlážku (ak už to teda nedokáže sám, čo sa mu nedá vytknúť, nik nie je dokonalý). Mal tam svojho času Tomáša, ten sa vyznal a to by potreboval znova. Na to sú v reále "tlačoví hovorcovia", aby mu profesne poradili, respektíve ho chránili "vlastným telom".
Je to súčasť politickej práce, ak nie najdôležitejšia (okrem tých špinavých v zákulisí).
Upresňujem, že nejde ani tak o nejakú "techniku slova", ale o radikálnosť a tvrdosť, ktorá im (v Smere) zrejme STAAAAALE chýba. Tvrdosť a radikálnosť, pán slovenský CheGevara Blaha, viete, čo je to?

Samozrejme, k novinárom - áno, stále tá istá banda amorálnych chudákov bez sebaúcty. Trestuhodná svoloč.

slaven1

https://www.hlavnespravy.sk/neliberalna-cast-spolocnosti-je-nadalej-hnan...

Pre všetkých, kto by chcel vysvetliť pojem "extrémizmus" odporúčam pozrieť Mníchovskú reč Putina, kde človek pojem krátko a výstižne definuje v správnej polohe: Peniaze až na prvom mieste.

slaven1

"Systém spravodlivosti" nariadil aby vydavateľovi, redaktorovi, verejnému činiteľovi, podnikateľovi, intelektuálovi spravili kárateľno-teroristickú operáciu. Samozrejme "systém spravodlivosti" je široký pojem, konkrétni ľudia podpísali konkrétne papiere.

Nečudoval by som sa, keby bol do procesu trestnej výpravy u Rostasa doma o piatej ráno za článok prítomný aj dnešný šéf polície, Harman – človek na špinavú robotu neoliberálnych fašistov, ktorý sa dostali po voľbách 2019 k moci. Iný kraj, iná chunta.

Odôvodnenie tvrdenia:

Neprimerané použitie sily na človeka, ktorý nie je známy násilnými prejavmi, nebol na úteku, dlhodobo sa zdržoval na štátu známej adrese. Nebol opodstatnený dôvod, prečo by mu muselo ozbrojené komando vtrhnúť ráno o piatej do jeho domu, kde sa nachádzala aj žena s deťmi. Nebol oprávnený dôvod tak tvrdo zakročiť na mierneho človeka.

Ink povedané, ako za gestapa. Na Rostasovi štát za názor vykonal kárateľno-teroristickú operáciu. Je to hrdina.

https://de.wikipedia.org/wiki/Strafexpedition

PS: Lučanského smrť je vražda

nové