Slovensko je pred kolapsom - Heger začína pokrytecky skučať

"Urobili sme chyby, ale neviem si predstaviť, že by teraz nastúpila úradnícka vláda" hovorí kresťanský predavač vodky Heger. Čo sa deje? 

Tlaky sú už veľké. Slovensko objektívne kolabuje, finančne pôjde do kolien štát a bez dotácií aj firmy, súkromníci, ale aj širšia populácia, ktorá nebude mať na bývanie, ba ani na potraviny. Na Slovensku sú veľké tlaky zo strany USA, ktoré svojim agentom jednoznačne prikazuje, že majú držať len a len americké pozície, že Fico do vlády nesmie. A tlaky sú aj zdola, keď už ľudia aj politické strany (sociálna demokraci a národovci) predsa len formujú potenciálne nebezpečné štruktúry. A aj ten zvyšok amerických poskokov, čo sa snaží udržať vo vláde, sa začína hrýzť a vychádzajú na povrch ich skutočné zlodejny.
 
To je situácia, keď Titanic už začína zdvíhať zadok a jeho nos smeruje do hlbky. Nechce sa mi to písať, pretože tento "chaos", ako to eufemisticky volá Heger, postihne nás všetkých - ale aj nepríjemná pravda je lepšia poznaná, ako ignorovaná.
 
Heger v zúfalstve má ale prikázané, že úradnícka vláda byť nemá - pretože by noví ľudia predsa len veľa objavili, nestačilo sa ešte všetko pozametať, zničiť dôkazy, nestačili sa pripraviť na útek. Úradnícka vláda by znamenala, že Heger a jeho tzv. Demokrati úplne zlyhali a sú vydaní na odstrel, na voľnú zábavu davu, sú určení na robenie obetného baránka spolu s Matovičom. Ale tak sa behemot USA odmeňuje svojim poskokom - keď mu už nič neprinášajú, zabije ich.
 
"Chaos a hádky ubližujú krajine ..." plače Heger. To už znie takmer ako volanie po pevnej ruke, po zrušení volieb a zavedení akejsi priam americkej vojenskej správy. V snahe prežiť  Heger medzi riadkami ponúka takéto radikálne riešenie. Pozrite sa mu do očí - odkedy ho dali za premiéra, bol arogantný ako majster sveta, ale teraz vidno, že má z niečoho naozaj strach. Podarilo sa mu pozrieť za oponu a uvidel skutočnú špinavú anglosionistickú beštiu, čo sa tam skrýva? Neskoro, hlupák, neskoro. A žiaden samet, ani najmenej žiaden samet.
 
 
 
slaven1

Mária Bartalosová, bývalá bisexuálna herečka s rozpustenou morálkou spoznala vieru Bohu, spravila logické závery zo svojho predchádzajúceho života a "naši" satanisti zo žltej tlače sa do nej obuli. Fragment statusu čo dala na IG:

„Ak nepôjdeme podľa návodu, nečudujme sa, že naše životy majú diery a niekde zlyhávajú. Máme len jedného Stvoriteľa. Žila som v minulosti veľmi neusporiadaný život. Budem teraz konkrétna... Ten, ktorý stvoril náš svet, definoval poriadok aj chaos. Lásku dvoch mužov či žien zaradil pod chaos. Biblia – tam je to čierne na bielom.“

Obraciam pozornosť na slovo "návod". Tu by chcelo zamyslieť sa. Kto jej dáva návod píše, kto jej bibliu vykladá. Viac neskôr. Malo tam byť slovo "pravda". V pravde treba žiť.

Demokracia ako vláda demokratov, liberalizmus ako vláda bankárov

„[Táto "láska"] od Boha určite nie [je]. Boh má jasné stanovisko. Po preštudovaní Biblie človek sám zistí, aké sú požehnania a odmeny od Boha. Ľuďom, ktorých stvoril, dal z lásky aj možnosť voľby, slobodu, aby spravili rozhodnutie, či budú počúvať na jeho slovo alebo sa podriadia diablovi. Väčšina ľudí podlieha tej druhej možnosti.“

...slová pravdivé alias, keď bývala bisexuálka vie viac ako radový žumpalista, profesor na UNIBA či úradník Vatikánu :)

https://nadhlad.com/comment/45030#comment-45030

Píšem tento status lebo hééérečka, teraz "motivátorka", zarezonovala aj u mňa. Táto žena, manželka a matka je trensetter. S krachom súčastného hospodárskeho modelu – tento týždeň v USA zbankrotovali regionálne banky – dochádza k rozpadu strednej triedy. Masy schudobnejú.

Do praktického života radového korporátneho planktónu v Bratislave či mimovládkara sa prekladá takto: návrat ku konzervatívnym hodnotám.

Liberalizmus, ideologický smer pomenovaný po rímskom bohovi Liber (bakchanálie) odvejú zase na nejaké to storočie vetry histórie.

https://zivot.pluska.sk/soubiznis/bartalos-skoncila-herectvom-hlasa-nazo...

Norman

sekty a religio fanatici sú podobnou ba až horšou spoločenskou chorobou, ako rôzni úchyli. Presnejšie povedané je medzi týmito dvoma skupinami dosť veľký prienik. Prečo sa práve takéto kurvy najviac oddávajú bohu (mnohé ešte počas svojej porno kariéry) a prečo práve rôzni kňazi sú nekontrolovateľní úchyli a maniaci, až sadisti?

slaven1

Tak to už býva, že najväčší kurviči sú po životnej kríze – kam prirodzene smeruje morálne uvoľnený život – najväčší puritáni. Možno preto, že týmto ľudom chýba miera.

Niektorí kňazi RKC sú preto taký "úchyláci" lebo im ich korporácia zakazuje styk s opačným pohlavím. Teda niečo, čo je vysoko prirodzené pre ľudskú bytosť.

Inak nechcem tu robiť z bývalej bisexuálky zaslepenú fanatičku tak ako žltá tlač píšuca v slovenčine. Nepoznám ju. Možno mieru má. Ono ani nevadí, že navštevuje Milosť. Nejako začať treba. Ja myslím, že sa časom "dostredí".

Milosť je kresťanský „biznis projekt“, ktorý je kritizovateľný, len homosexualisti v redakciách vedia, že by šliapli do hovna, keby ich kritizovali, za čo si zaslúžia.

Milosť sú nekritický sionisti. Je tam zakázané akokoľvek kritizovať "bohom vyvolený národ" a apartheidný režim v Izraely. Ja si myslím, že ich úloha – prečo sa to necháva financovať – je vychovávať piatu kolónu.

slaven1

Piatu kolónu v zmysle takých, čo budú kričať "otvorte brány" keď sa apartheidný režim v Izraely zosype. "Refjudžis velkam" verzia Telaviv.

Norman

súhlas, samozrejme, sú to nevyrovnaní neúmerní ľudia, ktorí sa nedokážu kontrolovať a tak idú z extrému do extrému. Jeden taký napravený hriešnik je aj Heger (jeho obor sú kšefty a alkohol). Len práve preto odmietam dať sa od takýchto prípadov poučovať, odmietam ich moralizovania, odmietam bývalých hriešnikov.
Milosť je teraz spomínaná sekta, čoraz častejšie (do včera som o nej nepočul), a keď píšeš, že nekriticky sionistická, tak to je práve pointa. To sa týka všetkých kresťanských siekt a náboženstiev - v princípe sú podriadené cudziemu náboženstvu. A to cudzie náboženstvo túto svoju nadvládu často/skoro vždy aj využiva.
.
Divide et imprera.
A tak čo máme? Po vyše storočnom boji ľavice proti pravici, oboje nakoniec riadené medzinarodnými centrálami, máme teraz liberálov proti konzervatívcom - oboje riadené ešte viac zo zahraničných centrál. To nie je paranoja ani konšpiračné videnie sveta - to je fakt, dlhodobo jestvujúci fakt.
Mimochodom, naratív ľavica kontra pravica sa musel opustiť aj preto, lebo je to vlastne korporátny industrializmus (kapitalizmus) proti štátnemu industrializmu (kapitalizmu) - ale akýkoľvek industrializmus končí, pretože je založený na megakvantách energie, ktoré proste sa už prakticky minuli. Preto sa musí holým opiciam nahodiť iný "boj" jednych proti druhým. Zivočíšne inštinkty sexu a násilia proti živočíšnym inštinktom dieťaťa voči rodičovi/otcovi aj matke ( = náboženstvo).

slaven1

Tu už sa nám rozvíja debatka smerom ktorý je nadlho osobne nie to cez text. Aby neunikli pôvodné myšlienky tak ja ich zosumarizujem:

- povedať že "homosexuálna láska je chaos (neporiadok)" alebo že "nie je od boha" nie je nič "nábožensky fanatické". Je to pravda. Pravda, ktorú sa snažia vytesniť ľudia takto žijúci ako prvú.

ďalej:

- s krachom bretonwoodu a tlačiarenského stroja FEDu nebude "masová spotreba" a toľko bakchánalií
- ide návrať ku konzervatívnym hodnotám a človeka "tvorcu" (na rozdieľ od terajšieho "kvalifikovaného spotrebiteľa")
- bývala hééérečka je na vlne (v trende)

slaven1

V máji - júny krachne dolárový menový systém a bude dusno (Fin. elita USA rozhodla, že treba "riadený krach"). Treba čo najskôr stabilnú vládu (rozumej Smer) inak nebudeme.

Rozpad krajiny je cena elity za svoju tupotu. V rozpadnutom štáte si svoj majetok neudržíš.

Ema

Je zrejmé, že už prišli inštrukcie z US ambasády: Heger out, Naď a Mikulec continue. A tak ich Svätý Heger z Buče ponúka Mrochte ako kozy na arabskom bazáre.

Naď - kontinuita v zbraniach pre Ukrajinu a slovenské územie pre US Army v tejto vojne Američanov s kamuflážou NATO proti Rusku s priamym smrteľným ohrozením slovenského obyvateľstva

Mikulec - poskokárske službičky Chochlom a ignorovanie rastúceho organizovaného zločinu v žlto-modrom s priamym smrteľným ohrozením Slovenska

Pre ilustráciu takto predvčerom: Minister vnútra SR Roman Mikulec v piatok rokoval v Užhorode s ukrajinským rezortným kolegom Ihorom Klymenkom. Ukrajinská strana požiadala o spoluprácu pri vybavovaní dokladov pre ukrajinských občanov, ktorí dočasne žijú v SR. Mikulec priblížil, že proces vybavenia dokladu bude trvať približne mesiac. "V Bratislave a Košiciach na mobilných pracoviskách ukrajinského konzulátu sa odoberú vzorky na biometriu. Samotný doklad sa vyhotoví v Kyjeve a následne zašle na miesto aktuálneho bydliska Ukrajinca, ktorý o vydanie dokladu na Slovensku požiadal, alebo na konzulárny úrad Ukrajiny na Slovensku," vysvetlil minister. Ministri hovorili aj o zintenzívnení spolupráce v boji proti organizovanej trestnej činnosti, najmä v súvislosti s vojnovým konfliktom na Ukrajine. (TASR)

Norman

za chvílu bude v mladom-strednom veku na Slovensku viac občanov ukrajinského pôvodu, teda Ukrajincov, ako pôvodných Slovákov.
Ak sa tomu Slovensko nebudeme aktívne brániť.

Ema

...bude spočívať v premenovaní na republiku Rómchochlo.

Miro

Vyzerá to tak že pšonci majú dobre našliapnuté.

https://sk.news-front.info/2023/05/07/ndp-velka-operacia-na-zmocnenie-sa...

Ema

 

Uvidíme, ako bude hladký pánko vpravo vyzerať o pár mesiacov :)

Apropo, mrochta vymenuje úradnícku vládu nie na budúci týždeň, ale až "začiatkom týždňa, ktorý sa začne 15. mája." Dovtedy pohlbovaniu rozvratu (nebudeme používať eufemizmus "chaos") velí osvedčená posádka.

Jasné, treba to bolo vypočítať tak, aby sa termín predčasných volieb neposunul na skorší dátum.

nové