Štrajk policajtov v Nemecku?

Na pondelnajšom mítingu Pegida vystúpil jaj zakladateľ, Lutz Bachman a vyzval nemeckých policajtov na štrajk. Vo svojom bojovne ladenom prejave sa vyjadril, že doba žiada revolučné riešenia.

Podľa neho Hofer stratil voľby v Rakúsku preto, lebo sa stal príliš mäkkým. To je chyba, ktorú robia mnohé patriotické a konzrevatívne sily. S postupom času upravujú a zaobľujú svoje predtým jasne a priame vyjadrenia v nádeji, že tým získaju ešte nejaký počet priaznivcov. Výsledok je skôr opačný. Sám Bachman sa vyjadril "Aj ja som v posledných mesiacoch spravil podobnú chybu". Systém aj tak použije všetky svoje triky na zničenie svojich odporcov, egal, či sa vyjadrujú jemnejšie alebo tvrdšie.

Bachman podľa jeho vlastných slov rozpoznal, že len s absolútne jasným vyjadrením bez kompromisov možno vyhrať. To ukázali aj prezidentské voľby v USA. Trump bol nekompromisný a neohnuteľný - a práve preto ho Američania volili. To považuje Bachman za poučný vzor.

 Po nedávnom zatknutí afgánskeho migranta, ktorý znásilnil a zavraždil 19-ročnú Nemku vo Freiburgu, a po viacerých podobných, doteraz nevyšetrených zločinoch, je situácia v Nemecku zas evidentne napätá. Ale oficiálne miesta a predstavitelia Willkommenskultur si stále nechcú priznať spoluvinu, neprejavili ani najmenší náznak ľútosti či pochybnosti. To Bachman spomenul a vyzval nemeckých policajtov, aby zvážili svoje politické možnosti a svoje práva.

Autor: 
téma: 
Norman

prepáč, ale toto nie je náboženský server. My sa snažíme dať ľuďom pravdu a zbavenie sa hypnózy, nie staronové židokresťanské otroctvo.

afinabul

na nadhlad.com odkazy tradícia, pochop, že socio a psycho to nemajú, a je to vlastne niečo ako detektor lži. Ale ak sa chceš venovať iba politike, skús aj toto: http://afinabul.blog.cz/1612/mekky-totalitarismus
.
To video som sem proste chcel dať, pretože ide o pragmatika, ekonóma, mimovládneho agenta ... či o človeka? Myslíš, že múdrosť je iba v slovách?
PS: Možno zrušíš ten odkaz na "tradícia", ale ja verím, že to nejak dopadne.
PS2: Taká mačička ležiaca na klávesnici je príjemnejšia, však?
---
to video čo som sem dal:
Bez slov:
http://afinabul.blog.cz/1612/interview-o-kristovi-bez-slov

Norman

a nechceme čitatelov zavádzať.
Momentálne naozaj politike a pragmatickému pohľadu. Už som to tu napísal ale budem to opakovať - práve teraz, keď sionizmus ideologicky povedzme zlyháva, sa sionisti vrátili na svoje predošlé "náboženské témy". Minule som bol v Artfóre - knihy o sionizme a holokauste už tvoria len tretinu, druhú tretinu tvoria, predstav si, kresťanské knihy. A to tvoje video je tiež z takého amerického náboženstva.

Samozrejme, sú tu na webe aj vtipy, aj mačičky, ale tie nehrozia, že ľudí oklamú, že ľudí popletú o našich postojoch.

Môžeš to sem dávať ako komentáre či linky, ale proste .. každá kuchyňa má svoju chuť, a príliš sladké a zvodné triviality - nie, to si nechaj u seba, máš svoju stránku, my máme iné chute a tie majú svoje hranice.
Ak by si sem napríklad dal nejaké tvoje video o počítačových hrách, to by som tiež odmietol. Nie sú to naše témy - aj keď proti počítačovým hrám nič nemám.

afinabul

Líniu máme cez minimálne 6000 rokov, keď slovo stvorilo, židi to neboli ...

Norman

a čo sa týka tradície - odpoviem ti presne v náboženskom netolerantnom duchu - toto tu je iná, skutočná duchovná tradícia.
Amen.

afinabul

čo chceš povedať, ale to video je ako kniha Alchymista od Coleho, či Biely Dominkán od Meyrinka, nemali by sme ...
Jasné nemali Ľudia, nemajú šancu, nakoniec čo povedala kedys Helenka na hradbách Tróje, podľa Homéra.

Ľubov

pripomeniem Normanov jednoznačný správny kritický postoj k novej "ideológii" a to KOB,Koncepcia sociálnej bezpečnosti,vedel to hneď,že je to fejk.Mne to trvalo skoro dva roky a to sa pokladám za osobu so silnou imunitou.Teraz Norman varuješ pred reinštaláciou kresťanskej ideológie z dôvodu,že sa do toho od začiatku zapoja voni a že to bude celé.....no,vieme čo.

Súhlasím,že sa to deje,vydávajú sa knihy,Gibson robí nový film s náboženskou tématikou
http://www.lifenews.sk/content/mel-gibson-po-%E2%80%9Cumu%C4%8Den%C3%AD-...

napriek tomu,tentoraz to musí byť iné. Nevstúpiš dvakrát do tej istej vody.Je tu konkrétne moslimské nebezpečenstvo a my kresťanstvo potrebujeme ako strategickú zbraň.Takto to chápem.Budem kresťanov brániť,je to 40 generácií mojich predkov,kašlem na nejakého Abraháma,myslím na svojich.

afinabul

že to pochopíš, to 2x do jednej nefunguje, každá rieka je iná aj o 1 sekundu, ako vstúpim 2x do jednej? kde je propaganda?

Norman

K príkladu s KOB - ja by som nepovedal, že som hneď vedel, ale mal som postoj. Je možné, že mám s podobnými vecami viac skúseností, ako niekto iný, ale to nie je to najdôležitejšie. Treba sa na svetonázory a prístupy pozrieť ako na jazyk - každý jazyk zachytáva nejako svet, jeden lepšie druhý horšie, je odvážne rozhodnúť, že niektorý výborne a iný zle, ale ľahko sa dá vidieť, že nerobí dobre miešať dva jazyky súčasne. To plati o KOB - ten jazyk je mi cudzí a nemienim s ním pliesť ľudí, nehodí sa.
Kresťanstvo je ideologický jazyk, ktorým žila Európa vyše tisíc rokov (dva tisíce, ako sa občas píše, to neboli). Žila ním, a mnohí doteraz iný jazyk nepoznajú. V poriadku. Ale takisto je isté, že kresťanstvo má mnoho dialektov, ktorými Európa nežila. Je v tom jazyku viac chaosu, ako poriadku.
To, či potrebujeme kresťanstvo ako "strategicku zbraň", sme tu riešili, naposledy myslím vtedy s Amanom. Dospeli sme nielen my k presvedčeniu, že ho politicky nepotrebujeme. Nie že by bolo až také nekompatibilné - hlavný problém je v tom, že je slabé.
Vtedy som to prirovnal, že oni sú ako niekto, kto má zaviazane šnúrky na topánkach, ľavú s pravou - aj by chcel bežať, aj sa rozbehne, ale vždy sa zapletie a spadne. No čo už je to za strategická zbraň?

Vnútorné mystické rady tu neposkytujeme, nie priamo, a ak, tak práve tým, že ich neposkytujeme. My sa nesnažíme prepísať ľuďom program, my sa snažíme ich softver vyčistiť od vírusov

Ľubov

Priznám sa,chcela by som,aby bolo kresťanstvo silnejšie. No,ak bol program vložený s vírusom,tak mám radosť aspoň z toho,že toho vírusu je možné sa zbaviť,ani to nebolí.Hej,možno preto,lebo ja nie som "aktívny"katolík.Ale teraz mám jednoducho obavu,aby sme neurobili vážnu chybu.
Asi nastala tá situácia,že sa má vyliať so špinavou vodou aj dieťa.Preto nabádam k určitej opatrnosti.Všimol si si,že sa nepýtam,kde je Aman? :).K tejto téme patrí ako bryndza do halušiek.

Aman,kde si?

Norman

Aby sme neurobili vážnu chybu? Chceš povedať, že keď tu nebudeme podporovať kresťanstvo, že ho zabijeme? Zničíme kresťanstvo?
Ty nás preceňuješ, Ľubov :)

Ľubov

- dobrá otázka.Zásadná,nuž ale sama neviem,kde sa presne skrýva to čisté dieťa.Špinavá voda,o tej vieme dosť,každý ju vidí.
Idem teraz na istotu,viem,že toto sa Ti páči,áno,sú to odvážni a statoční rytieri .Vtedy na začiatku boli neodolatelní.Potom ich tiež zašpinili.
http://www.novezamkyfotoalbum.sk/adam-forgach-bitka-pri-velkych-vozokanoch/

No a druhé dieťa,ktoré by som určite nevyliala ,sú kresťanskí filozofi,tam je potenciál a neznáma krajina pre väčšinu z nás.Oukej,už som ako myška,budem rešpektovať pravidlá tohto webu.
Ale čítať o sv.Benediktovi si aj tak budem:).

Norman

Akí rytieri, aká istota? Prosím ťa, pri všetkej úcte, ja sa nehrám s cínovými vojačikmi.
A vôbec, myslím, že nik z nás sa nehrá s vojačikmi.

Ľubov

živí,myslela som konkrétne na Ladislava,Františka,Gašpara a Tomáša Esterházyových.
Ale moja chyba je,že nemám ten talent vyjadriť sa explicitnejšie,preto nie vždy som pochopená.
Že by sme potrebovali osobnosti s rýdzim charakterom,to som vlastne chcela povedať.

afinabul

je silné, nebojte sa. Zomrú aj naše deti, ale knihy sú zakapané.

afinabul

Ja viem, ale ide aj o Teba, preto ti ja poviem: "Toto je Naša Tradícia!" - kihy sú zakapané, a kto klope bude mu otvorené ...

Norman

veď preto máš otvorný prístup.

Poznáš jehovistov? Napríklad. Ja ani proti nim nič nemám, ale ani ich do bytu nevpúšťam, ani za jedného z nich nechcem byť považovaný.
A čo tak scientológovia s ich vierou?

Vieš, kto to video natočil a čo nim -jasne manipulatívnou a sugestívnou technikou- chcel vlastne ľuďom vsugerovať? Ja by som za tvorcu nedal ruku do ohňa. To video nie je o bohu - je o ľuďoch, ktorým je pripomínaná ich bieda. Je im vsugerúvaná bezmocnosť a stratenosť.

Ako sa hovorí: Mnoho je ľudí pri studni, ale nič v nej.

afinabul

To som vôbec nehovoril, je to taká tá klasika, ľudia vs psychopati, sciopati, kokoti ...
Sugestívna technika? Jasné ja som ti to chcel urobiť, pretože budem mať výhodu....
V STUDNI JE NIEČO!
Vie to Holms, dokonca aj ty, takže čo vidíš v studni? http://www.csfd.cz/film/237198-pan-nikdo/prehled/ Film je o láske?

Norman

To video je lacne sugestívne.
Môžem ti nejako ináč pomôcť?
Ja neviem, aký máš svetonázor. Ste tu zastúpení od marxistu Slavena až po katolika Afinabula. Môžeme mať veselú tolerantnú komúnu, ale to by nikomu neslúžilo. Druhá možnosť je mať v ruke ostrý nástroj. Začínali sme ako komúna, ale časy sa menia:) Všetkým sa nedá vyhovieť.

afinabul

komúna, pomôcť, marxista, katolíka, tolerantnú...

afinabul

Nebojte, opečieme oslíka a nejako to dopadne:
https://www.youtube.com/watch?v=tEJeaC5x76I