Sulík by sa mal fakt hanbiť

Nie som žiaden umelý pokrytecký snob. Poznám tv program Geissens  už od začiatku, ešte z nemeckých tv. Považujem týchto ľudí za svojím spôsobom vtipných a dokonca za určitý výsmech masmediálnemu humusu a paródiu konzumnej spoločnosti. Teraz to už síce prirodzene nesledujem, časom toho bolo rýchlo dosť, takže neviem, či a kam poklesli, ale proste nič proti nim nemám.

Ale to, čo spravil Sulík, je naozaj hanba pre Slovensko. Tak, ako povedali mnohí, je to hanba, ťahať ich do parlamentu, tam im šaškovať (!!!), pripravovať pre nich masové šou. Toto títo ľudia nezažili v žiadnej banánovej republike, to je proste úbohosť najvyššieho ranku. Ešte aj tým Geissovcom to bolo očivdne trápne.

Sulík je naozaj primitív, schopný tak držať balónik, človek bez vkusu a bez úrovne. Aj keď sa teraz snaží ako tak udržat dovoz energie z Ruska, aj tak si toto o ňom treba povedať. A vlastne to odpovdá na otázku, či on dokáže zabojovať proti embargu na ruskú energiu - no nedokáže.

 

 
Norman

„Prepáčte, ale po tom, čo som dnes videl, po tom, čo na stretnutie s nejakými výstrednými zbohatlíkmi z reality show prišlo viac ľudí ako na dnešnú demonštráciu za vaše/naše sociálne práva; po tom, čo podpredseda vlády Slovenskej republiky doviedol Geissenovcov priamo do parlamentu… nedávam tejto krajine už žiadnu šancu. Žiadnu. My musíme padnúť a začať od nuly,“ silno skepticky reagoval na udalosti okolo Geissenovcov na Slovensku Chmelár.


"Vy všetci, ktorí ste sa dnes nahrnuli na Geissenovcov, podporujete tieto zástupné hry, toto odvracanie pozornosti od súčasných problémov Slovenska. Ak si takýchto ľudí volíte, ak tomuto tlieskate, táto krajina je prekliata a nezaslúži si byť štátom. Hanbím sa za všetkých, ktorí to dopustili.“

ereport

nové