Tajná Kočnerova kamera u Trnku

Včera prišla správa z Čiech. Video, kde Kočner inštaluje tajnú kameru v pracovni prokurátora Trnku. Napríklad tu

To za prvé znova ukazuje, že Kočner pracoval výrazne a všade, kde mohol, na systéme tajného odpočúvania a sledovania. Indikuje to, že bol súčasťou tajnej služby, povedzme klasicky rovno CIA.

To aj vysvetľuje jeho úspešnosť v spolupráci s mnohými ľuďmi, ktorí by ho k sebe nepripustili len kvôli jeho peniazom - pod argumentom vyššej politiky a vyšších síl ale mnohí povolili. Príkladom môže byť aj Trnka, ktorý, podľa rozhovoru s Kočnerom, si vlastne dával bacha a nechcel špinavé peniaze (až teda na výnimky) - aká teda bola pôvodná motivácia Trnku, že riskoval svoju kariéru, prakticky celý svoj (pracovný) život? Myslím, že to bolo práve uistenie, že sa nezapája do čírej kriminality, ale do spravodajskej služby a že v prípade prúseru bude chránený. To by mohlo aj vysvetľovať, prečo je aj teraz relatívne kľudný a čaká na to, že to systém vyžehlí. Veď mu slúžil, nesnažil sa ho podviesť, takže dúfa, že ho nenechá celkom padnúť.

Načo bolo Kočnerovi odpočúvanie u Trnku? Povedzme, že na nejaké vydieranie - ale kto sa zrovna u generálneho prokurátora pustí do rozprávania o svojich kriminálnych kšeftoch? Tam boli rozhovory o kus uhladenejšie - a napriek tomu mal Kočner záujem. Skôr tam natočil veci použiteľné v politike, veci, ktoré sa ako-tak dali použiť v spravodajstve. To bolo teoreticky mimo záber bežného kriminálneho podnikateľa, akých behá po Slovensku na stovky, ak nie na tisíce. Ako vidno - nebolo to mimo jeho záujem.

Ďalšia vec je, že túto Kočnerovu nahrávku poskytla včera verejnosti práve Holcová, riadiaca dôstojníčka obetovaného a zavraždeného Kuciaka. Odkiaľ má práve ona video vyrobené údajným vrahom jej podriadeného? Prirodzene, je tu vysvetlenie, že ľudia okolo nej majú zdroje v slovenskej polícii a podobne - ale rovnako dobré, ak nie pravdepodobnejšie je, že Holcovej ľudia majú napojenie priamo na Kočnerových ľudí, respektíve, je to jedna a tá istá skupina ľudí, agentov slúžiacich spoločnému pánovi.

Kočner je dnes už odpadlík zo skupiny privatizérov a globalistov - ale práve pre nich je to teraz tikajúca bomba. Každým obviňujúcim tanečkom okolo neho odkrývajú aj kus svojich ľudí. 
Chceme vidieť celú Threemu a všetko, čo ešte má Holcová - osoba, ktorá poslala Kuciaka na smrť.
Autor: 
téma: 
forma: 
Ľubov

Viem, nie som veľmi informovaná. Preto tie časté otázky.
Iste ste to už zaregistrovali,že chce niečo povedať. Prečo inak by sa vracal? Načo?
Odpovede typu,že je to ego a pod. sú úplne mimo. Možno práve Mečiar povie niečo viac,ako doteraz ("O Kočnerovi viem už dávno") ktokolvek iný.
A keby aj nie,aspoň budeme počuť na vlastné uši,ako sa kedysi hovorilo. Bez papiera a mekotania,bývalo to normálne.

Norman

No, nemyslím, že by si bola neinformovaná, všetci tu viete viac, než ukážete :)

Čo sa týka Mečiara, si dokonca riadna pozitívna entuziastka. Ja neviem o Mečiarovi nič, ale proste považujem ten strom za už úplne neplodný. A čo sa týka povedania - veď Mečiar bol známy, že vždy čosi sľuboval, čo vie alebo má - a nikdy z toho nič nebolo.
A v princípe škoda každého hlasu vedľa.

Roland Edvardsen

O niečom vypovedá aj to, že vznik tej jeho novej strany nevzbudil prakticky žiadnu pozornosť. Mečiar naozaj už dnes (v tomto smere) nikoho nezaujíma, je to klasické politické zombie.

vrbovčan

Už som to tu kdesi písal. Mal prejav v Starej bystrici. Povedal: "...a ešte toto Vám musím povedať. Lebo šak čas beží". Má k osemdesiatke. A má potrebu ešte čosi povedať. Lebo šak dar reči má. To sa musí uznať. No a volebný líder má pred voľbami nejaké príležitosti sa dostať do médií. Inak asi vie, že nemá šancu. Len ho tam nejakí ľudia tlačia.

Náhodný okoloidúci

Aj ja si už dávnejšie myslím, že Kočner je napojený na nejaké tajné služby. Inak by si nedovoľoval to, čo si dovoľoval. A zrejme je rád, že je za mrežami, lebo druhá možnosť je robiť spoločnosť Jankovi a Marienke a možno práve tomu vďaka zatknutiu unikol, ktovie... Aj keď v prípade výnimočnho záujmu môže napríklad v base dostať infarkt, na objednávku...

nové texty