Táto zem je naša!

Chcel by som, aby tu zaznelo niekoľko vianočných slov. Takých prezidentských. Ale kedže ja nemám tu autoritu a slovenský prezident je plešivá kiska, dajme slovo českému prezidentovi Zemanovi. Ten sa dnes vyjadril k rôznym vecam, aj k invázii do Európy:

„Politici, kteří zavírají oči před tím, že se k nám tato migrační vlna ještě nepřelila, a že se proto není čeho obávat, mi trochu připomínají jednoho pražského primátora. Tento primátor v době povodní stál na mostě a říkal: Situace je nadmíru výtečná. A dvě hodiny poté voda zalila pražské metro. Někdy si připadám jako Kasandra před vtažením Trojského koně do města, ale jsem hluboce přesvědčen o tom, že to, čemu čelíme, je organizovaná invaze, a nikoliv spontánní pohyb uprchlíků.

Ti, kdo se zastávají migrantů, mluví o soucitu a solidaritě. Soucit je možný u starých, nemocných a především u dětí. Ale většina migrantů jsou zdraví, mladí muži bez rodin. A já se ptám, proč tito mladí muži nevezmou do ruky zbraň a nebojují proti Islámskému státu. Jejich útěk objektivně podporuje Islámský stát,“

 

„A to samozřejmě platí pro ty, kteří odcházejí ze zemí, kde se nebojuje. Jejich odchod odsuzuje jejich země k další zaostalosti. Když se připravovala demonstrace zastánců migrace k 17. listopadu, tak jsem od jedné z našich zpravodajských služeb dostal informaci, že na transparentu této demonstrace má být nápis: Tahle země není naše, refugees welcome. Potom někdo poradil těmto organizátorům, že nápis je hloupý, a tak jej nahradili o něco méně hloupým: Tahle země patří všem, refugees welcome“.

Tahle země je naše. A tahle země není a ani nemůže být pro všechny. Milí přátelé, šťastný a veselý nový rok“

 

celý článok o prejave na Parlamentních Listech

Sinuhe

kiska je vypĺznutá - a to je rozdiel :-)
P.S. plne sa stotožňujem s prezidentským názorom a je dobre, Norman, že si to sem dal v plnom znení a nie ako RTVS v televíznych novinách, kde tento zásadný prejav oklieštili na dve vety a dali ho ako podradnú správu pred koncom.

lecce

mozno to je vpodstate jedno, dnes sa vsetko holi

2 prekrizene jednorazove gillettes - symbol demografickeho upadku europy

Norman

no neviem, Konchita Wurst sa neholí - a to je symbol úpadku Európy :-)
Bradatí wahábisti, jahvisti a podobne tiež nie sú symbolom spoločenského zdravia.

lecce

mam na mysli bielu europsku populaciu, ktora podlahla holeniu vsetkeho (nie tvare). Co robia juzania ma moc netrapi, vsak ti ani netvoria europu

Mne sa vidi podla obrazkov, ze svetove prvenstvo v holeni vlasov u muzov maju bud cernosi, tibetania alebo slovaci. U slovakov je vyholenie vlasov vyvazene modou sturovej brady.

Nabozenske komunity a zriedkave medialne hviezdy s bradou su vynimka

Aman Againsttime

Keď už sa tu rozoberá to holenie, tak som nedávno čítal zaujímavý komentár k tejto téme (konkrétne ide o holenie intímnych partií) na jednej "pro-white" stránke. Tu ho máte: http://renegadetribune.com/to-shave-or-not-to-shave-that-is-the-question/ Móda holenia intímnych partií je podľa názoru autora článku len ďalšou z rady židovských inverzií. :-)

Zaujímavý koment :-) :

"Jews and Muslims, being non-White Semites, are naturally pedophilic. Also, they find pubic hair threatening because lacking a foreskin, they perceive it as an obstacle. There’s a reason Jewish Yahweh wanted his Secret Garden destroyed, and why Arabs, particularly Bedouins, despise trees. Trees resemble pubic hair in their perverted minds, while the barren, dry desert, over which they fight endlessly, represents the naked, dry vaginas of young girls, which Jews and Arabs crave. Enough cutting foreskins and hairs, White Man. Join the trees."

A s bradami je to podobné ako s množstvom iných vecí - striedajú sa obdobia kedy je v móde a kedy nie (ale vraj v súčasnosti celkom letí: http://plnielanu.zoznam.sk/c/2475/fuzy-a-brada-slavia-navrat-vo-francuzs...).

Norman

Podľa mňa je prejavom "židovských inverzíí", teda prevahy a deformácie zadného jašteričieho mozgu nad kôrovými racionálnymi plochami, nie nejaké holene, ale práve takéto prelievanie posadnutosti a videnie namiesto stromov ochlpenie, namiesto púšte nahú panenskosť a podobne. Také niečo napadne len chorý mozog a ako vieme, najviac takéto primitívne pseudopsychologické pretekanie, pletenie a špinenie vnemov propagoval (chlpatý) Freud.

Ako je všeobecne známe, južanskí semiti na Blízkom východe, boli odjakživa, od dôb prvých nákresov a plastík, zobrazovaní chlpatí a hrubo bradatí. Oholení, a to aj na hlave, boli len Egypťania (až tak sa obávalí infekcií?), ktorí nie sú radení k semitom(konieckoncov, celá ich civilizácia sa od semitských odlišovala). A Egypťania boli dokonca obrezaní - chlpatí kočovníci ešte aj tento dosť čudný a ťažko vysvetliteľný zvyk ukradli.

Brada v súčasnosti letí - medzi frikulínmi a inými otrokmi systému a módy:)

lecce

aky prospech mohli mat egyptania z toho, ze sa holili, pripadne si vytrhavali chlpy z tela - hrud, ruky

Norman

Z holenia môže byť prospech hlavne hygienický - brada, vlasy. Samozrejme, aj estetický, ale ten je, samo, subjektívny. Pokiaľ viem, holili si hlavu - ale pre ozdobu potom používali parochne. Ťažko povedať, či to niekto vie naozaj, alebo sú to len fantázie.

V Egypte výraz pre "kňaza" bolo slovo "čistý". Tí boli vždy zonrazení bez vlasov a bez brady V tých stavbách, pre ktoré naša civilizácia nemá iné slovo, len primitívne "chrám" alebo "kláštor", mali veľké bazény. Skutočne veľké. Len si to predstav, musel to byť raj na zemi. Len pre "čistých", samozrejme:)

Ľubov

teraz ma napadlo,možno je to hlúposť,ale tie oholené hlavy "nosila" len elita,aj ženy.Možno to súviselo so špecifickým,predĺženým tvarom lebky,hovoril,"sme bohovia"

Trochu budem potvora,práve na takejto šišatej hlave im dobre sedeli tie dve koruny-Horného,aj Dolného Egypta.Jasne,je to dosť bláznivý nápad,ale aj mne hygienické a celkovo kozmetické vysvetlenia nejako nesedia.

ps.Kamarátka robí prevádzkarku v jednom dobrom hoteli,majú otrasné skúsenosti s návštevami z Emirátov,totiž hotelový bazén je po nich celkom hygienicky nepoužitelný(voda je kyslá,spôsobuje to ich ph),takže musia vodu vymeniť,skôr chemicky upravovať si myslím.To na margo Tvojej poslednej vety.

Norman

ktoré mali rôzne mená. Kto by si to pamätal:)
Ale ja som to myslel tak, že sa zrejme holili z hygienyckých zdravotných dôvodov. Infekcie tam na juhu nie sú sranda.

Šišaté hlavy boli zobrazené v Novej ríši, to je už taký priam novovek, to už bola ich druhá renesancia. To už boli tak vzdialení od svojho začiatku, ako takmer my dnes od nich. Len boh vie, ako to bolo na začiatku. Samotný Egypt bola jedna neustála snaha o zachovanie predošlého, žiadne vylepšenie. Nik nevie, kde to pramenilo, iba sa rozpráva kopa nezmyslov a výmyslov. Vrátane oficiálnych archeologických verzií o technike, stavbách a vzniku tej spoločnosti, ktoré sú urážkou zdravého rozumu a sú tiež na úrovni nejakého fantazmagorického idiota.

Náhodný okoloidúci

Pri zmienke o holení hrude mi vždy príde na um priam kultová scénka z filmu "Pacho, hybský zbojník", v ktorej Labuda v zbojníckom oblečku vtancuje do spálne, zatne valašku do skrine, otrčí hruď k roztúženej Rapaičovej, rozdrapí košeľu a miesto chlapskej zbojníckej hrude chlpatej ako u opice ukáže len chlapčensky hladkú, zato sadielkom hojne obrastenú hruďku. A to sklamanie, ako ho zahrala Rapaičová, nemalo chybu. ERDÖÖÖÖÖÖÖÖDY...!!! :D

Na youtube som túto scénku nenašiel, ale vynahradí nám to doktor Joachim Exitus s piesňou priamo na túto tému.
https://www.youtube.com/watch?v=YAj1GcWwPOQ

P.S. mne osobne pripadá holenie hrude ako zvrhlosť.
Na druhej strane juhoamerickí pralesní Indiáni si dôkladne holili telá aj fúzy a brady a navyše sa aj maľovali, aby sa podľa vlastných slov odlíšili od opíc. Z toho vyplýva, že si jasne uvedomoval určité príbuzenské vzťahy medzi primátmi.

prasiatko Mlsko

Naša, Vaša...zem tu bola aj bude, nezávisle od ľudí..
A inak, ohľadne utečencov, to je psycho-náboženský šach-mat. Momentálne (do r. 2021) je skrátka Zlo silnejšie, aktívnejšie, dobrí ľudia sa len bránia, alebo (najbližšie roky) zomierajú. Pochopte, nemôže byť skutočným Kresťanom - prívržencom Krista niekto, kto odmietne pomáhať a ujať sa utečnecov. Žiaľ podľa kresťanskej vierouky JE JEDNO či ide o deti, chorých, starých, alebo hoci aj svojho vraha. Učili veriace ovce, že ak ti niekto strelí facku, nastav mu aj druhé líce. Je nepodstatné, čo si o uvedenej pičovine myslíme, momentálne je podstatné to, radový veriaci Európan sa alebo musí vzdať kresťanstva, (vtedy oprávnene sa bráni pred prívalom pseudoutečencov), alebo bude konať ako veriaci prívrženec Krista, a vtedy je prefíkane špinami v zákulisí vedený k tomu, aby sa pasívne či aktívne ale všelijako krátkozrako podieľal na vlastnej záhube.

Náhodný okoloidúci

Cez odkaz na Zvedavcovi som si konečne pozrel dokument o Putinovi. Moje hodnotenie - ten chlap je nielen génius, ale aj patologicky čestný. Bratom Rusom závidím. Zeman je síce taký svojský, má toho na svedomí dosť, ale občas tiež urobí a povie rozumnú vec, zato ten trápny pajác Bútorov hovorca Kiska nám len hanbu robí a škodí, hlavné je, že je v očiach svojich zaoceánskych bábkovodičov dobrý.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/11964/

Truhlík

Putinológia je teraz obľúbený odbor u politológov aj u šarlatánov či propagandistov.
K tomu teda aj iný dokument od dvorného Putinovho novinára
https://www.youtube.com/watch?v=ZNhYzYUo42g
a aj nezávislý (no urkite) dokument asi ukrajinský
https://www.youtube.com/watch?v=viC1I_vJyUs
V každom prípade už veľkosť Putina presahuje stratosféru. Hlavne u tých čo ho nenávidia či sa ho boja.

lecce

hokej na korzike

http://www.corsematin.com/article/ajaccio/agression-des-pompiers-sales-c...

na korzike ajaccio, pristahovalecka stvrt, hadzali kamene do privolanych hasicov a kricali na nich
Sales Corses de merde, cassez-vous, vous n'êtes pas chez vous ici!
Sp*navi zk*rveni Korzicania, zmiznite, tu nie ste doma!
Na druhy den zhromazdeni korzicania:
Nous sommes chez nous!
My sme tu doma!
- co je vsak oficialny pokrik z ms 2012 v hokeji v bratislave, ktory pokrikovali po pozvanych sportovcoch

Hokejka! 2018!
My sme tu doma!
my sme tu znova!
boli sme tu vcera!!
ste tu za vola!
sme tu za vola!
treba vam znova?
my sme tu doma!

Ľubov

prečo ten čas tak rýchlo beží?.To Egypťan,keď sa narodil,vedel,že sa budú stavať pyramídy,že sa tam nejak uchytí,ako jeho otec,alebo starý otec,pohoda,klídek,tabáček.Pozrela som si to,Stará ríša,30 dynastií,pričom jedna dynastia min. 14 panovníkov. Tak či tak,tisíc rokov sa nič nezmenilo.Nie ako my,volby každé 4 roky plus sem tam aj komunálne,plus,prezidentské,ak sa to tak dá nazvať.

Napriek všetkým známym faktom verím,že sa budeme stretávať aj v tom budúcom roku,čiže od zajtra.Živí a zdraví.

Sinuhe

možno sa opäť budú stavať pyramídy :-)

lecce

nous sommes 2016
painboh pri nas
vektory sa rozpletu, zpletu, spletu
co s vetrom prinesu, odnesu svetu?

nové