V sobotu v Bratislave aj Karl Richter

Ako všetci viete, v sobotu bude v Bratislave zhromaždenie alternatívnych-národných síl. Okrem toho, že sa pokúsi  naviazať na úsešný minuloročný pochod a zhromaždenie, ktoré vyvolalo zvrat v politike voči agresívnej imigrácii a prieniku islamu do Európy, tentoraz upúta aj prítomnosťou hostí zo zahraničia. O dvoch z nich píše Pavel Kamas, ktorý sa zhromaždenia zrejme tiež zúčastní:

Karl Richter – mnichovský radní, bývalý dlouholetý vysoký funkcionář Německé národně-demokratické strany (místopředseda NPD). V současnosti působí také jako parlamentární referent evropského poslance Udo Voigta (NPD) ve Štrasburku. Posledních dvacet let se pravidelně věnuje publikační činnosti. Počátkem devadesátých let minulého století byl šéfredaktorem měsíčníku „Nation Europa“. Jeho bohatou politickou kariéru provázela řada Systémem uměle vyvolaných obvinění. V mnichovské radnici je všemi tzv. demokratickými stranami považován za personu non grata.

Sigrid Schüßler – do roku 2014 členka Německé národně-demokratické strany (NDP), mluvčí strany pro otázky rodinné politiky a bývalá předsedkyně organizace žen NPD. Dlouholetá redaktorka stranických novin „Deutsche Stimme“ (čs. Německý hlas), spoluzakladatelka Svépomocného spolku politicky pronásledovaných „Jeanne D.“. Od roku 2015 aktivně vystupuje s projevy na akcích PEGIDA. V minulosti byla pronásledována politickými konkurenty: její dům byl ostřelován Antifou, zničena profesní exitence. Před nedávnem byla kvůli kritice islámu obivněna z trestného činu „štvaní lidu“.

Jsem velmi rád, že Karl a Sigrid naše pozvání přijali a těším se na společné vyjádření jasného postoje 
- proti ničitelům evropského kulturního dědictví
- proti bruselsko-americkému diktátu
- proti násilnému importu cizokrajců a vytláčení domorodců
- proti plenícímu bezohlednému mezinárodnímu kapitálu 
- za společnou svobodnou Evropu suverénních národů

Projevy budou předneseny v němčině s paralelním překladem do českého jazyka.

Na pódiu tak za společnou věc vedle sebe vystoupí: Slováci, Češi a Němci – tak, jak to má být! :-)

 
Toľko Pavel Kamas. 
Treba povedať, že to môže byť naozaj zaujímavé.
 
 
Autor: 
Sinuhe

Kedy a kde?